1

Kuponie żegnaj :D

0

Właśnie stałem się posiadaczem repliki koszulki Barcy zakupionej w Bułgarii, kolega mówi, że wykonanie bardzo dobre bo sam kupił Juve i koszulkę Realu, ma ktoś koszulkę może z takiego źródła? :D Przesyłka dopiero jutro do mnie dotrze bo dopiero wraca kumpel.

0

Spójrz na "wieśniaków".

0

Jakbyście mieli do wyboru koszulkę Barcy z tego sezonu bez sponsora, lub ztamtego też bez Kataru, to którą byście kupili w tej chwili?

0

Deulofeu bym zastąpił np. Gameiro :D

1

A nie był Ronaldo na spalonym przypadkiem? Tak mi się przynajmniej wydawało, ale widziałem tylko jedną powtórkę

0

Ja postawiłem w meczu Lipsk na gospodarzy, a ponadto, że obie drużyny strzelą :D

0

Malarz, Szamotulski :D :D

1

Tak, leci ten mecz, dla zainteresowanych najlepszy mecz środowy czyli Tottki z BVB leci na ZDF

0

gilbert3 14 września 2008, 09:55 · Dyskusja 0
Macie swojego Guardiolę, trener bez przeszłości i bez przyszłości.

7

To że nie dałeś na końcu znaku zapytania? :D

22

Apoel
Piłka na najwyższym poziomie

Wybierz jedno.

2

Głupota, ja sam gdy będzie grać Barca z ogórkami, wolę zagłosować na jakiś hicior, Barcę obejrzę na streamie a taki mecz wolę w TV

0

Administracja mogłaby dać newsa na główną stronę

0

Najgorsze, że niektóre świry usuwają cookies i głosują po 40 razy

0

Ja już zagłosowałem z 4 urządzeń w domu, strasznie się zbliża ten mecz Realu z ogórasami ;/

3

0

Chyba potrzeba 670, tak mi się wydaje ;p

0

Chodziło mi o 4 kupony eksperty, wytypowane całe, ale już wiem, że tak :D

0

Orientuje się ktoś czy moge jednorazowo postawić np. 4 eksperty w fortunie?

0

Ja myślę nad ekspertem wtorkowym w fortunie, tylko dylemat czy będzie goli mniej niż 24, czy 24 lub więcej.

0

Widać, że kolega dopiero zaczyna przygodę z obstawianiem :D

0

Lipsk, Liverpool to bym Ci radził z X zagrać :D

0

O jakim kuponie myślisz? :D

1

Na aliez około 500 mb, stream w hd okolice 1 gb.

0

Ma ktoś może gifa z obrony Fabiańskiego przed chwilą? :D

0

Jakaś stronka żeby obejrzeć polsat sport od 20? ktoś coś poleci?

0

Z tego co wiem to Aliez pobiera koło 400 mb.

0

Dobrze zrozumiałem, że mecze reprezentacji to niby nie są ważne?

0

Kupiłem Hialeye krople, chyba czuć różnicę od razu, a to z luteiną w składzie to muszę zobaczyć, gdzie ta luteina jest :D

Jeszcze mam takie denerwujące raz na jakiś czas w lewym oku że mnie zaszczypie tak, że odruchowo oko zamyka sie na milisekunde, też wnerwiające to jest, fakt, że ostatnio dużo siedziałem przy komputerze i telewizorze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?