Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kuponie żegnaj :D
0
Właśnie stałem się posiadaczem repliki koszulki Barcy zakupionej w Bułgarii, kolega mówi, że wykonanie bardzo dobre bo sam kupił Juve i koszulkę Realu, ma ktoś koszulkę może z takiego źródła? :D Przesyłka dopiero jutro do mnie dotrze bo dopiero wraca kumpel.
0
Spójrz na "wieśniaków".
0
Jakbyście mieli do wyboru koszulkę Barcy z tego sezonu bez sponsora, lub ztamtego też bez Kataru, to którą byście kupili w tej chwili?
0
Deulofeu bym zastąpił np. Gameiro :D
1
A nie był Ronaldo na spalonym przypadkiem? Tak mi się przynajmniej wydawało, ale widziałem tylko jedną powtórkę
0
Ja postawiłem w meczu Lipsk na gospodarzy, a ponadto, że obie drużyny strzelą :D
0
Malarz, Szamotulski :D :D
1
Tak, leci ten mecz, dla zainteresowanych najlepszy mecz środowy czyli Tottki z BVB leci na ZDF
0
gilbert3 14 września 2008, 09:55 · Dyskusja 0
Macie swojego Guardiolę, trener bez przeszłości i bez przyszłości.
7
To że nie dałeś na końcu znaku zapytania? :D
22
Apoel
Piłka na najwyższym poziomie
Wybierz jedno.
2
Głupota, ja sam gdy będzie grać Barca z ogórkami, wolę zagłosować na jakiś hicior, Barcę obejrzę na streamie a taki mecz wolę w TV
0
Administracja mogłaby dać newsa na główną stronę
0
Najgorsze, że niektóre świry usuwają cookies i głosują po 40 razy
0
Ja już zagłosowałem z 4 urządzeń w domu, strasznie się zbliża ten mecz Realu z ogórasami ;/
3
http://sport.tvp.pl/33960106/liga-mistrzow-w-tvp-zdecyduj-ktory-srodowy-mecz-bedziemy-transmitowac
Panie i Panowie, głosujmy na mecz Borussi :D
0
Chyba potrzeba 670, tak mi się wydaje ;p
0
Chodziło mi o 4 kupony eksperty, wytypowane całe, ale już wiem, że tak :D
0
Orientuje się ktoś czy moge jednorazowo postawić np. 4 eksperty w fortunie?
0
Ja myślę nad ekspertem wtorkowym w fortunie, tylko dylemat czy będzie goli mniej niż 24, czy 24 lub więcej.
0
Widać, że kolega dopiero zaczyna przygodę z obstawianiem :D
0
Lipsk, Liverpool to bym Ci radził z X zagrać :D
0
O jakim kuponie myślisz? :D
1
Na aliez około 500 mb, stream w hd okolice 1 gb.
0
Ma ktoś może gifa z obrony Fabiańskiego przed chwilą? :D
0
Jakaś stronka żeby obejrzeć polsat sport od 20? ktoś coś poleci?
0
Z tego co wiem to Aliez pobiera koło 400 mb.
0
Dobrze zrozumiałem, że mecze reprezentacji to niby nie są ważne?
0
Kupiłem Hialeye krople, chyba czuć różnicę od razu, a to z luteiną w składzie to muszę zobaczyć, gdzie ta luteina jest :D
Jeszcze mam takie denerwujące raz na jakiś czas w lewym oku że mnie zaszczypie tak, że odruchowo oko zamyka sie na milisekunde, też wnerwiające to jest, fakt, że ostatnio dużo siedziałem przy komputerze i telewizorze.