0

Już po :D

0

Na pewno wzrosną, przez pierwsze miesiące są najlepsze efekty, wiem po sobie, ale potem w większości przypadków mija bum :D

0

JA mam to samo, nie wiem czy to przez windows XP czy co :D

24

Nigdy w życiu gotowego, za taką sumę kupisz kombajn do gier!

0

Oczywiście, że jest szansa, i nie lepiej zaoszczędzić bo za 125k możesz kupić sobie już porządnego zawodnika

0

Wie ktoś o co może chodzić? Próbujemy kupić dostęp do gali boksu co jest dzisiaj, nie można zapłacić kartą, na ipli standardowo wyskakuje jakiś błąd, jak zwykle ipla robi problemy, nawet jak im się chce zapłacić...

0

Eriksen i maślak, dobry troll :D

0

Nie ma rzeczy niemożliwych ;> Ja myślę, że dogadają się w końcu z PSG.

0

Postaw lepiej czysto Portugalie, czysto Meksyk i dołóż Włochów albo Niemców u21 :D

0

Albo grupę na FB stworzyć :D

1

Oczywiście, że stety :D

0

No to trochę by się nas tu uzbierało... :D

0

No Kielce to już trochę dalej :D

2

Takie pytanie z ciekawości, jest ktoś z Radomia? Poznałem dotąd 2 osoby z Radomia tutaj, szkoda, że nie można wyszukiwać :D

0

No i dobrze mówisz :D

0

Tak myślałem, że to jakaś Norwegia, czy Anglia. Mam koleżankę, która ostatnio wyśmiała kolegę, który kupił furę za 20k, nie zna polskiej rzeczywistości. Koleżanka też w Norwegii.

1

Mój rocznik i samochód za prawie 100k, ładnie...

3

A widziałeś źródło tej informacji o 70 mln? :D

1

Uwierz mi, że w jakości wykonania np. plastików w VW a Audi jest duża różnica, oczywiście dużo lepsze wykonanie ma Audi.

0

Mayweather zabawa przez 12 rund :D

0

Czyli to samo co prezes PSG mógłby zrobić z Verrattim, nie wiem czy takie bardzo dobrze :D

1

Jeśli chodzi Ci o to, czy możesz nie mieć aplikacji FB, a tylko Messenger to bez problemu. No ale jeśli chodzi Ci o to, że jeśli usuniesz całkowicie swoje konto na FB to wiadomo, że i na messengerze nic nie będzie :D Co do pierwszej opcji to sam nie używam aplikacji FB na telefonie, tylko messenger.

0

Możemy się założyć, że to będzie walka do jednej bramki :D

1

McGregor szczekał, szczekał i wyszczekał. Dostanie srogi wpierdziel, ale kto by nie chciał dostać po twarzy za 70 mln dolarów? :D Najlepiej na tym wyjdzie Floyd, obskoczy, dostanie ponad 100 mln a pewnie nawet się nie zmęczy :D

9

Boks, dlatego żadnych szans nie ma McGregor :D

1

Jeden komentarz niżej :D

2

Zabawa dla Floyda, ciekawe czy choć raz czysto trafi go McGregor :D

0

Szukam zdjęcia koszyka ligi mistrzów na ten rok, koszyk drugi z tego co pamiętam był dosyć mocny. Poratuje ktoś? :D

0

Podobno :D Jeszce zależy od ramu i procesora :D

0

Komputer służy do grania w jakieś nowe gry? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?