0

Ja złapałem o tej 7 rano, no ale z tą ograniczoną widocznością :D czekają zarezrwowane, o 7 się kończy rezerwacja, jeśli nie złapie nic lepszego to bierę te.

0

Takie coś bym przeżył :D

0

G8

0

Kurde, z tego co wiem, byłem już dwa razy na narodowym, nie ma tam miejsc z ograniczoną widocznością ;v

0

Mam 3 bilety na mecz z Rumunią, ale miejsca są z ograniczoną widocznością, co to może oznaczać? Przecież na narodowym nie ma żadnych filarów jak w Poznaniu :D

0

Wie ktoś coś na temat miejsc z ograniczoną widocznością na naszym narodowym? Mam 3 takie miejsca, czaję się jeszcze po północy, może coś lepszego wyrwę, ale może ktoś wie co to może być za ograniczona widoczność. :D

1

Gościu, sprawa jest źle rozwiązana. Osoby bez kart kibica nie powinni mieć w ogóle do dostępu rezerwacji biletu podczas trwania sprzedaży dla posiadaczy KK... Ale spokojnie, połowa biletów jutro trafi znowu do sprzedaży.

3

To jakieś jaja z tymi biletami na reprezentację, ludzie bez kart rezerwują bilety, próbują ciągnąć to przez 2 tygodnie choć mam nadzieję, że takie numery nie wyjdą im. Po co mi w takim razie ta karta kibica :/

0

Biletów po 200 zł już nie było, teraz znowu są :D Ja czekam do rana mimo wszystko. :D

0

Ja mam kartę kibica, ale czekam do rana.

Sporo osób rezerwuje po 10 biletów, a kupuje tylko 2. Tak było ostatnio, rano było sporo biletów z najlepszego sektora do kupienia.

0

No i jak to jest, sektory G19,G20 już brak biletów do kupienia? Ciekawe jak będzie sytuacja wyglądała z rana.

2

Pamiętaj, że często jest tak, że ktoś ma więcej szczęścia niż rozumu, w tym wypadku niestety. :D

13

Barcelona z problemami kadrowymi, ze słabą pomocą ładuje Realowi 3 bramki na ich terenie, gdzie ta kosmiczna obrona? :D

0

Jutro pierwszy raz kupuję bilety z kartą kibica, zawsze robilem to na ogólnej sprzedaży, stąd też pytanie. Na stronie kupbilet.pl wymagane jest niby zdjęcie przy danych, jeśli ma się kartę kibica, faktycznie trzeba to zdjęcie mieć żeby kupić bilet?

0

Za to odsprzedanie biletu?

0

Nie ma dobrego handlarza, najlepiej sprowadzić samemu. Ze zdjęć nie rozpoznasz, czy maska jest kombinowana, wystarczy, że pada jakoś dziwnie światło i już można się pomylić :D A spasowana jest tutaj raczej dobrze, równo.

0

Rocznik 97 i kolejny co bank okradł? :D
Insignia wiadomo, super samochodzik, może honda accord? Te nowsze wyglądają ekstra :D

0

Pewnie coś koło 3-4 w nocy się ogarnie. Zawsze tak było dla wszystkich sprzedaż, dzisiaj otwierają tylko dla posiadaczy karty kibica, sam na to czekam. :D

0

Za taki pieniądz to kup sobie laptopa,stacjonarkę, a nie telefon :D

0

Nie znałem, ale wpisałem w google i zaczynam czytać, ale widzę jest wiele stron o niej. Jest coś potwierdzone? Jakieś najpewniejsze źródło?

0

Ale wiesz jak to jest z tirami, masz hajs, nie masz życia. :)

0

No tak, ale żeby mieć na taką furę to musisz naprawdę sporo zarabiać na godzinę. :D

0

Bank okradles że w tak młodym wieku stać Cię na taką furę? :D

1

Każdy mecz jest dobry żeby Polska była mistrzem świata :D

0

Nie jest top3? Wymień mi kto jest przed nim :)

0

Jak to jest w końcu, jest ten mecz na ZDF?

0

ZDF

0

Nie masz ZDF na kanale 804? Ja mam Orange TV i właśnie na 804 jest ZDF.

0

A streamy np. na Aliez też będą chodzić na xubuntu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?