Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stawiam na naszego dzika :D
0
Z Barcą i Sevillą bym zagrał jakoś inaczej :) Sevilla na pewno nie z handi!
1
Jeśli wykupować to Goldvod :)
0
ile do wyjęcia? :D
0
A w telewizji Orange też? :)
0
Jeszcze Radomiak z Rakowem Częstochowa!
0
Dzięki, zapomniałem, że to już w tą sobotę ten mecz. Mam nadzieję, że to będzie dobry dzień dla Atletico :D
0
a tak w ogóle dlaczego Ronaldo nie gra?
0
Ma ktoś gifa do bramki Suareza?
0
Przepracuję sobie ten miesiąc, zgłoszę to w połowie miesiąca, obronę mam już w czerwcu, a jak widzę jak wracam padnięty z tej roboty to głowa mała. Cały czas na nogach robi swoje niestety, na 8h 15 minut przerwy to też nie jest jakoś dużo moim zdaniem :/
0
W umowie mam napisane, że rozwiązanie umowy może być zgodnie z obowiązującymi przepisami Kodeksu Pracy.
0
Gdyby to była dobra praca to bym nawet się nie zastanawiał. Ale jest to praca w Decathlonie, na pół etatu, za śmieszne pieniądze, 8h stania i chodzenia, na następny dzień ciężko by było przysiąść do nauki tych bodajże 100 pytań, które można wylosować...
0
No dokładnie mam umowę na próbę na 3 miesiące. Czyli 2 tygodnie przed tym jak chciałbym odejść muszę ich poinformować?
0
Dostałem umowę o pracę na 3 miesiące i chyba się przeliczyłem, bo nie dam rady pogodzić roboty z nauką do obrony. Wie ktoś jak to teraz wygląda, żeby przepracować np. 1 miesiąc i odejść? Gdyby to było zlecenie to po prostu się odchodzi ale z umową o pracę jest chyba jakoś inaczej?
0
Nie, po prostu czasami tak jest, że jest za dużo osób i jest no normalne. Kupisz premium i będzie ok :D
0
A masz premium?
0
ja to samo :D niech się ogarną :D
1
Będę pracował na pół etatu, więc czasu będę miał dla niego sporo póki co, mam duże podwórko, będzie mial czego pilnować ale wiadomo, spacery na smyczy, i tu właśnie muszę się dowiedzieć jak nauczyć psa chodzić na smyczy :)
0
Wymagające to właśnie są dla niego warunki, czyli duże podwórko, z innymi psami, mam 3 małe z tego co czytałem potrafi się dostosować, chciałem się dowiedzieć jak to jest ze słuchaniem u niego, bo wiadomo, takie bydle musi się mnie słuchać :D
0
Po pierwsze to chyba Śląsk vs Korona(co już weszło), ja w meczu Wisły przewiduje remis 1:1 albo 2:2, no ale to tylko takie moje wizje :D
2
A ja bym miał pytanie do właścicieli Kaukazów! Sorry, ale może ktoś zobaczy to :D
0
Nie ma szans na remis Realu, postaw na zwycięstwo, śmiało :D Wtedy skusisz los i może przegrają :D
0
Strasznie drogo mają te meczyki w multikinie :D
1
Moi drodzy, ma ktoś z Was owczarka kaukaskiego? Chciałbym zadać właścicielowi kilka pytań :)
0
Jeszcze nie wiem, dopiero dostanę umowę, ale teoretycznie powinno to być te minimum 10 zł na rękę, a jak będzie to się zobaczy.
0
Pytanko do tych co mają kartę kibica reprezentacji. Jedziemy na mecz z Rumunią w 4 osoby, każdy z nas ma kartę kibica. Czy na jeden login w kupbilet można kupić od razu te 4 bilety wpisując numery kart? Czy każdy z nas musi mieć swoje konto na tej stronce kupbilet?
0
Rozumiem, ja tu mam grafik niby pod siebie robiony, jak weekend mi nie pasuje to nie pracuję :D O żadnych nockach nie wspominali, wiadomo, że to nie jest praca na stałe :D Ale przynajmniej tyle, że jest umowa o pracę, karta multisport i póki jest się studentem to można tak popracować :D
0
A dlaczego odpuściłeś? :D
0
Ok, ciekawe jak to zrobią, zmiany są 6h, czyli teoretycznie w tygodniu pracuje 20h :D Pewnie 4x6h i w następnym tygodniu odbiór godzin, jak myślisz?
0
Pytanko do osób ogarniajacych tą tematykę. Praca na pół etatu w sklepie sportowym, dokładniej w decathlonie, pół etatu to nadal te 170h/2 czy w wypadku takiego sklepu który otwarty jest też w weekendy to będzie 240/2?