3

Chelsea i to dosyć gładko, 2,3 do zera.

0

Swoją droga, ciekawe jaka jest rożnica pomiędzy Mercurialx a zwykłymi mercurial? :D

0

Polecam kupić w 50style :D Aktualnie mają promocję, dałem 160 zł :D W końcu jestem jak profesjonalista, na orlik mam turfy, a na halę dobre halówki :D

0

Wie ktoś dlaczego na wizji nie ma kanałów Eleven?

0

Mercurial Vortex III, tak mi się wydaje, takie halówki kupiłem ostatnio :D

11

Z kibicem Manchesteru United :D

0

Potrzebuje gifa pokazującego tą akcje gdzie Suarez był faulowany w meczu z PSG widzianą tak z przodu, gdzie widać, że Brazylijczyk jednak robi ruch w stronę szyi Suareza, poratuje ktoś?

1

Ale nie da się powiedzieć, że Real jest w formie :)

1

Ale strzelił z dośrodkowania, o to chodziło.

1

Umtiti myślę, że załatwi sprawę :D

0

Aliez nie działa :D

2

Nie masz się o co obawiać, spokojnie :)

0

Jest, na tym boisku wszystko możliwe :D

0

Ja probuje oglądać United, ale cięzko, ciężko...

0

Pelka to by odleciał :D On jest najlepszym komentatorem :D

0

Masz jakąś stronkę z takim czymś? Walki bokserskie też dałoby radę znaleźć?

0

Dzięki Ci!

0

Znajdę gdzieś skrót tego meczu, albo nawet cały żeby go ściągnąć na komputer? :)

0

Wstaw to na chomika i podeślij link :D Sam ściągnę i nagram :D

0

Wiara góry przenosi!!

8

To jest lepsze niż wygranie ligi mistrzów... :D

7

Dissblaster opierdziela się na łyso :D

2

Co za piękny wieczór!!! Gdzie te nasze 0% szans?! HAHAHAHA!!

0

Z mojej strony jest tak jak chciałem, 2:0 do przerwy, teraz ogień!

0

Nie wierzę, że PSG wyjdzie autobusem :) Oni dobrze wiedzą, że strzelając gola np. na początku meczu kończą mecz.

0

Wstyd i już :) Tragedia wręcz.

1

Ja postawiłem na awans, kurs sporo lepszy i wydaje mi się, że bez problemu pokonają Benficę 2:0 :)

0

Sędzia się na pewno wybroni ze swojej decyzji :)

0

Ma szansę? Człowieku, szanse są takie same jak ze Smudą jako trenerem Barcy :D

4

Chciałbym wtedy zobaczyć miny tych "już nas nie ma w LM" :D Albo minę ludzi w UEFA pisząc, że Barca ma 0% szans :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?