Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Chelsea i to dosyć gładko, 2,3 do zera.
0
Swoją droga, ciekawe jaka jest rożnica pomiędzy Mercurialx a zwykłymi mercurial? :D
0
Polecam kupić w 50style :D Aktualnie mają promocję, dałem 160 zł :D W końcu jestem jak profesjonalista, na orlik mam turfy, a na halę dobre halówki :D
0
Wie ktoś dlaczego na wizji nie ma kanałów Eleven?
0
Mercurial Vortex III, tak mi się wydaje, takie halówki kupiłem ostatnio :D
11
Z kibicem Manchesteru United :D
0
Potrzebuje gifa pokazującego tą akcje gdzie Suarez był faulowany w meczu z PSG widzianą tak z przodu, gdzie widać, że Brazylijczyk jednak robi ruch w stronę szyi Suareza, poratuje ktoś?
1
Ale nie da się powiedzieć, że Real jest w formie :)
1
Ale strzelił z dośrodkowania, o to chodziło.
1
Umtiti myślę, że załatwi sprawę :D
0
Aliez nie działa :D
2
Nie masz się o co obawiać, spokojnie :)
0
Jest, na tym boisku wszystko możliwe :D
0
Ja probuje oglądać United, ale cięzko, ciężko...
0
Pelka to by odleciał :D On jest najlepszym komentatorem :D
0
Masz jakąś stronkę z takim czymś? Walki bokserskie też dałoby radę znaleźć?
0
Dzięki Ci!
0
Znajdę gdzieś skrót tego meczu, albo nawet cały żeby go ściągnąć na komputer? :)
0
Wstaw to na chomika i podeślij link :D Sam ściągnę i nagram :D
0
Wiara góry przenosi!!
8
To jest lepsze niż wygranie ligi mistrzów... :D
7
Dissblaster opierdziela się na łyso :D
2
Co za piękny wieczór!!! Gdzie te nasze 0% szans?! HAHAHAHA!!
0
Z mojej strony jest tak jak chciałem, 2:0 do przerwy, teraz ogień!
0
Nie wierzę, że PSG wyjdzie autobusem :) Oni dobrze wiedzą, że strzelając gola np. na początku meczu kończą mecz.
0
Wstyd i już :) Tragedia wręcz.
1
Ja postawiłem na awans, kurs sporo lepszy i wydaje mi się, że bez problemu pokonają Benficę 2:0 :)
0
Sędzia się na pewno wybroni ze swojej decyzji :)
0
Ma szansę? Człowieku, szanse są takie same jak ze Smudą jako trenerem Barcy :D
4
Chciałbym wtedy zobaczyć miny tych "już nas nie ma w LM" :D Albo minę ludzi w UEFA pisząc, że Barca ma 0% szans :D