Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dokładnie, tacy co piszą to trochę mi ich żal. Jedyną drużyną, która może takie coś odrobić jest właśnie Barcelona. 2:0 do przerwy i PSG będzie miała lekką srakę w szatni :) Nikt mi nie powie, że 2:0 do przerwy przy MSN i w miare dobrej grze pomocy, ostatnio Busquets się budzi, jest niemożliwe ;]
0
Praktycznie to my jesteśmy w tej LM :)
0
Lepsza jest fortuna, sam żałuję, że mam konto na stsie i coś tam cały czas na koncie jest, fortuna działa o wiele płynniej.
0
Puchar Króla to też obowiązek wygrać patrząc na rywala :D
Edit: Napisałem też, jakby to był obowiązek wygrać ligę, no ale kto jak nie my? :V
1
Co powiedział Ferguson po tym meczu?
0
Też mam to darmowe orange wifi ale nawet nie wiem co to jest, w czym Ci to przeszkadza? :D
0
Mogę się z Tobą prywatnie założyć, że będzie więcej niż 2 bramki :D :D
0
Mam nadzieję, że grając u siebie pokażą dobrą piłkę jak z Realem :D
0
Real Sociedad, Valencia i jutro Atletico, co myślicie o takim kuponie?
1
Takie gadanie, Lech jakby wygrał ligę, awansował do pucharów, dostał kasę to i mógłby powalczyć... Może w tym roku Lech wygra ligę w końcu :D
0
W każdym przypadku opcja nr. 2 :D
1
Co jest z tym aliez? Nic nie działa :/
0
Który nie działa :)
2
Z obroną Monaco, bez Glika City też na pewno coś ustrzeli :)
0
Postaw, postaw!! :D Może Real Ci popsuje :D
0
To ją zmień koleżko!
2
Toś mu wyjaśnił...
0
Baka, Jakus :D
4
Chyba nie ma takiego :) Za taką cenę nie można się niczego dobrego spodziewać.
0
No pewnie, na Rumunię już kartę sobie zrobiłem bo inaczej jest tragedia. Pierwszy raz na Irlandię jak kupowałem bilety to strona padła po pólnocy, wstałem o 6 i złapałem jeszcze resztki biletów. Potem pojechaliśmy na Danię, ale można powiedzieć, że cudem. Strona padła po północy, wstałem o 5 nie było już biletów. Cały dzień siedziałem na fb na stronie kupbilet no i ktoś się ogłosił, że odda rezerwację 4 biletów, więc się udało :D
0
Ogólnie w przedsprzedaży każdy musi mieć kartę kibica żeby kupić bilet. Nie ma czegoś takiego, że Ty masz kartę kibica i możesz kupić bilety dla znajomych. Druga opcja jest taka, że pytasz ile można kupić na jeden login, bodajże 10 biletów, przy każdym bilecie musisz podać numer karty kibica kolegi/brata czy kogo tam chcesz. W normalnej sprzedaży, gdzie karty kibica nie obowiązują możesz kupić 10 biletów maksymalnie, potrzebne tylko dane osobowe i pesel.
0
Roger miał być lepszy od Olisadebe :D
4
Oby nie, to nie poziom reprezentacji, a po drugie nie lubię jak w reprezentacji grają tak naprawdę nie Polacy :)
2
O manitę to oni muszą się starać 8 marca kolego :D Dzisiaj wystarczy wszystkim zwyczajna wygrana :D
0
No oby, oby :D Aby nie Legia :D
0
Oni mogą jak najbardziej zostać mistrzem :)
1
On u każdego ma szacunek :D
0
Ojoj.... :D :D
1
Zapewne po gwizdku od razu, albo mecz rozpocznie się z opóźnieniem bo bydło race odpali :D
0
No ma niestety jeszcze polsat te prawa, ale potem już wszystko przejmuje TVP.