1

Chyba oszalałeś :) Interes handlarzy polega na tym, że kupuje rozbity samochód w Niemczech, Szwajcarii czy gdziekolwiek po taniości, przyjeżdża do nas, robi go też po taniości i bach :D Handlarze, którzy sprowadzają całe samochody to handlarze amatorzy :D

1

Nasz rząd chce niestety handlarzom utrudnić zadanie :D

1

A co potrzeba? :D

0

Nie zapominaj o Pełce, dla mnie to on najbardziej oddaje emocje :D

0

Jeszcze chcąc się czepiać można powiedzieć, że nie ma napisane czy mecz jest w domu czy na wyjeździe :D I jak jest piłka LM i La Ligi, to nie ma piłki PK :D :D

0

I tak powinieneś dziękować temu "Bolkowi" :)

11

Skazani na Shawshank to jak Iniesta, nie ma drugiego takiego w jego stylu :D

0

Mam pytanie, czy można studiować na licencjacie na zaocznych a na magisterce pójść na inny kierunek na dzienne? Jak to wygląda? Np. licencjat z Bezpieczeństwa Wewnętrznego a magisterka dzienna kierunek Administracja?

9

Nie skreślaj Valencii ;]

0

"Redaktor" powinieneś napisać. To jest człowiek typu urban :D

1

Nie rozumiem takich komentarzy, mieliśmy szczęście, trafili w poprzeczkę i słupek, no ale kurde, ewidentny gol i powinna być nasza wygrana i koniec...

1

Ale nasz Małysz robił to jeszcze lepiej :D

0

Masz trochę racji, ale bez przesady. Mecz pucharowy, u siebie, z drugoligowcem? Rozumiem spadek formy ale bez przesady ;)

0

No to jeśli masz under to się ciesz :D

0

Ja, a wiedziałem, że to ryzyko kurde :D

1

Jest możliwa nadal, dobrze, że Valencia wraca na właściwe tory, nie zapominajmy, że tam musi Valencia zrobić swoje :D

1

Celta nie ma dużych szans, dla mnie ma ogromne szanse. Jestem pewny, że jutro przejdą dalej :)

2

Ja już po raz xxx dzisiaj kończę oglądać całą serię :D

0

Ehh, a u mnie Celta wali kupon po całości, +2,5 gola miało być...

0

Ile do wyjęcia i za ile? :D

0

Mam ten mecz na kuponie :D Czysta jedynka :D

0

A ja obstawiłem na South :D Wiadomo, że Lester to dno w tym sezonie :D

0

Chodzi mi czy mogę zrobić po bezpieczeństwie studia magisterskie na transporcie, specjalizacja eksploatacja samochodów? :D Czy nie można tak przechodzić z kierunku na kierunek?

0

Pytanko, może ktoś się orientuje. Kończe w tym roku studia zaoczne na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. I teraz, jaki inny kierunek mogę studiować dziennie na magisterskich? W moim mieście nie ma kontynuacji kierunku BW magisterskich , stąd moje pytanie

Edit
Chodzi mi o to czy można zrobić magisterkę z zupełnie innego kierunku, np. transport.

1

Polsat kupił bo nikt inny nie chciał a pewnie była tania. Polsat to ści... Nie będę kończył bo dostanę bana :D

0

A czy na Kodi znajdę polską telewizję? Jakieś tvp?

0

No właśnie, to jest wręcz idealne, a cena 250 zł nie jest taka straszna, jakby wszystko płynnie chodziło to by mega :D

0

No ale przecież można podłączyć myszkę i klawiaturę bezprzewodową :) A co to jest to Kodi?

0

Pytanie do posiadających takie cacko, android box do tv, taki za 200 zł, 4 rdzeniowy procek, 2 gb ramu. Chcę to głównie kupić do YT na telewizorze, ale może wykorzystałoby się to do oglądania meczów? Polecą na tym streamy? Ma ktoś może i powie jak to się sprawuje?

0

Po pierwsze, nie mam kompa z HDMI :) Po drugie, mój komp to złom, a taki android box dobrej jakości jest do kupienia za 200 zł. Pytałem o to, czy odtworzy mi takie coś mecz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?