Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chyba oszalałeś :) Interes handlarzy polega na tym, że kupuje rozbity samochód w Niemczech, Szwajcarii czy gdziekolwiek po taniości, przyjeżdża do nas, robi go też po taniości i bach :D Handlarze, którzy sprowadzają całe samochody to handlarze amatorzy :D
1
Nasz rząd chce niestety handlarzom utrudnić zadanie :D
1
A co potrzeba? :D
0
Nie zapominaj o Pełce, dla mnie to on najbardziej oddaje emocje :D
0
Jeszcze chcąc się czepiać można powiedzieć, że nie ma napisane czy mecz jest w domu czy na wyjeździe :D I jak jest piłka LM i La Ligi, to nie ma piłki PK :D :D
0
I tak powinieneś dziękować temu "Bolkowi" :)
11
Skazani na Shawshank to jak Iniesta, nie ma drugiego takiego w jego stylu :D
0
Mam pytanie, czy można studiować na licencjacie na zaocznych a na magisterce pójść na inny kierunek na dzienne? Jak to wygląda? Np. licencjat z Bezpieczeństwa Wewnętrznego a magisterka dzienna kierunek Administracja?
9
Nie skreślaj Valencii ;]
0
"Redaktor" powinieneś napisać. To jest człowiek typu urban :D
1
Nie rozumiem takich komentarzy, mieliśmy szczęście, trafili w poprzeczkę i słupek, no ale kurde, ewidentny gol i powinna być nasza wygrana i koniec...
1
Ale nasz Małysz robił to jeszcze lepiej :D
0
Masz trochę racji, ale bez przesady. Mecz pucharowy, u siebie, z drugoligowcem? Rozumiem spadek formy ale bez przesady ;)
0
No to jeśli masz under to się ciesz :D
0
Ja, a wiedziałem, że to ryzyko kurde :D
1
Jest możliwa nadal, dobrze, że Valencia wraca na właściwe tory, nie zapominajmy, że tam musi Valencia zrobić swoje :D
1
Celta nie ma dużych szans, dla mnie ma ogromne szanse. Jestem pewny, że jutro przejdą dalej :)
2
Ja już po raz xxx dzisiaj kończę oglądać całą serię :D
0
Ehh, a u mnie Celta wali kupon po całości, +2,5 gola miało być...
0
Ile do wyjęcia i za ile? :D
0
Mam ten mecz na kuponie :D Czysta jedynka :D
0
A ja obstawiłem na South :D Wiadomo, że Lester to dno w tym sezonie :D
0
Chodzi mi czy mogę zrobić po bezpieczeństwie studia magisterskie na transporcie, specjalizacja eksploatacja samochodów? :D Czy nie można tak przechodzić z kierunku na kierunek?
0
Pytanko, może ktoś się orientuje. Kończe w tym roku studia zaoczne na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. I teraz, jaki inny kierunek mogę studiować dziennie na magisterskich? W moim mieście nie ma kontynuacji kierunku BW magisterskich , stąd moje pytanie
Edit
Chodzi mi o to czy można zrobić magisterkę z zupełnie innego kierunku, np. transport.
1
Polsat kupił bo nikt inny nie chciał a pewnie była tania. Polsat to ści... Nie będę kończył bo dostanę bana :D
0
A czy na Kodi znajdę polską telewizję? Jakieś tvp?
0
No właśnie, to jest wręcz idealne, a cena 250 zł nie jest taka straszna, jakby wszystko płynnie chodziło to by mega :D
0
No ale przecież można podłączyć myszkę i klawiaturę bezprzewodową :) A co to jest to Kodi?
0
Pytanie do posiadających takie cacko, android box do tv, taki za 200 zł, 4 rdzeniowy procek, 2 gb ramu. Chcę to głównie kupić do YT na telewizorze, ale może wykorzystałoby się to do oglądania meczów? Polecą na tym streamy? Ma ktoś może i powie jak to się sprawuje?
0
Po pierwsze, nie mam kompa z HDMI :) Po drugie, mój komp to złom, a taki android box dobrej jakości jest do kupienia za 200 zł. Pytałem o to, czy odtworzy mi takie coś mecz :)