Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Postawie dla jaj 2,89, końcówkę kwoty, której mam :D
0
Jest ten mecz do obstawienia w stsie? Bo nie widzę jakoś :/
0
A jeśli nie? :D
0
Belgia, Francja gol w obu połowach, Holandia(jeśli lubisz ryzyko :D) i mimo wszystko Szwecja.
Więcej "pewniaczków" nie widzę, ewentualnie Belgia z handi, trochę kurs wzrośnie... Może Portugalia? Szwajcaria pewniaczek ale kurs malutki.
0
Jakbyś jeszze miał jakieś pytania to wal, co nieco o stsie wiem :D
0
Na STS jest tak jak na Fortunie, nie możesz zamknąć zakładu w trakcie trwania meczu. Niestety :)
0
No :D Na drugim kuponie została Belgia, a na trzecim Szwajcaria :D
0
już wznowiony :)
0
No mam nadzieję, że Austria przyciśnie w drugiej połowie :D
1
Kurde, dawać Austria, reszta zostaje tak jak jest i kupon wchodzi :D
0
Hypervenom i Mercurial to Nike. Tutaj chyba chodzi o wczorajszy występ, bo coś słyszałem, że grał w innych butach :)
1
Zauważ, że ostatnimi czasy lądował praktycznie za każdym razem w okolicach 240m :D
0
Według mnie nie strzeli.
1
NA razie piękny stream :D
0
Przepraszam, że Ci nie powiem o której grają. Ale dam Ci stronę: www.flashscore.pl
0
Szkoda, że TVP się nie wykazało jak z walką Haye - Kliczko.
0
Ktoś ma link najlepiej do obu meczów?
0
Szkoda, że oba linki nie działają :D
0
Dzięki kolego!
0
Jakby ktoś miał linki do meczów jakieś fajne to chętnie przyjmę, już myślałem, że meczosy wróciły na dobre, ale jednak nie :(
0
No a co napisałem? :V
0
Dokładnie 0:30 :D
0
A już chwaliłem, że meczosy wróciły :D A linków do meczów Urugwaju, Kolumbii i Argentyny na razie brak :/
0
No mecz ekstra, ale ja osobiście oglądam Urugwaj vs Brazylia :D
0
Niektórzy wolą wspierać homosiów, patrz United.
0
A ja też mogę? :)
0
Ochroniarz w jakimkolwiek sklepie to jest przesrana robota, 8h chodzenia lub stania w miejscu, TRAGEDIA.
0
Widziałem już kiedyś ten filmik, ciekawe jak historia potoczyła się z tym chłopakiem, taka rozmowa na pewno dała mu sił.
0
I cały mecz "Legia nie poddawaj się" xD
8
Wypluj to :D