Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dzięki Bogu! Do tej pory mi się chce wymiotować jak sobie przypomnę gdy po każdym zdaniu charczał i kasłał, nie dało się tego oglądać...
14
Czas w trakcie pracy szybko Ci minie... Żartujesz sobie? Przy zbieraniu jakichkolwiek warzyw, owoców czas szybko nie mija, spróbuj zbierać np. ogórki przez 2h, założę się, że byś wysiadł :D
0
Do tej pory nosiłem 0,25, teraz 0,75. Sam nie wiem, aż do 1,75 by mi się wzrok popsuł? A jeszcze jedna sytuacja, okulistka mówi, że lewe oko mam gorsze, a na lewym oku -1,25, na prawym 1,75. Przecież to chyba świadczy o tym, że prawe oko gorsze? :D
0
Byłem u tego okulisty nawet z badaniem tym drugim. Powiedział mi, że tydzień to za mało na przyzwyczajenie się do okularów jeśli ostatnia moja wizyta u okulisty to około 4-5 lat.
0
Kurcze, to widocznie tak powinno być, i to by wyjaśniało dlaczego na jednym mam 0,75 gdzie miałem oczy otwarte na maksa, a na drugim 1,75, gdzie oczy miałem normalnie... No ale najlepsze w tym jest to, że w tych 0,75 widzę bardzo dobrze, a ból głowy już przechodzi i bądź tu teraz mądry ;/
0
Mam pytanie do osób, które pamiętają swoją wizytę u okulisty :D Otóż taka sprawa, że jeden okulista wpisał mi wadę 0,75. Noszę teraz takie szkiełka i tydzień boli mnie głowa ale powoli przestaje. Wczoraj byłem u innego i wpisał mi wadę 1,75. Moje pytanie dotyczy badania wzroku w tej maszynie co się patrzy na domek. Czy oczy wtedy mieliście otwarte na maksa, czy tak jak się patrzy na co dzień, bez wytrzeszcza?
0
W takim razie szczerze życzę Ci żeby ten kupon wszedł :D Wszystko jest możliwe, niestety :D
0
Nie stawiaj ani na Bayern ani na Real, obie drużyny nie są w formie jak Barca i co z tego wyszło patrz na wczorajszy mecz :)
2
Dokładnie, pierwsza bramka Messiego i ten krzyk :D
0
Jak kupić premium na wizji? Ktoś dzisiaj wspominał o jakichś voucherach...
1
Modlitwa nie zawsze pomaga, ale pomaga :) Szkoda już słuchać ateistów ;]
0
Widziałem tu wczoraj komentarz użytkownika, który podesłał fajny kupon... Zapomniałem go skopiować, użytkownik miał chyba w nazwie black coś tam :D A kupon był z Barceloną, Dortmund obie strzelą, hokej... Jakby ktoś wiedział to dajcie znać :D
0
W Tajlandii to trzeba uważać na kobiety z pistoletami w pewnych miejscach, hehehe
1
Arsenal czy strzeli... Ryzykowne :D
0
A można łączyć się z ludźmi, którzy siedzą normalnie na komputerze?
0
Serio myślisz, że Real u siebie przegra? Ja sam postawiłem na Real, Barcę, Bayern.
0
Siedzieliście kiedyś na TeamSpeaku na telefonie z Androidem? Dobrze to działa? :)
0
Ja sądzę, że wygramy 1:2 :D
0
M5 mam ja, średniak to na pewno nie jest :D Nigdy jeszcze nie byłem tak zadowolony z telefonu :D
0
Z terrorystami nie da się wygrać.
7
Odezwał się ten, co nawet nie podał daty urodzenia, złączyli Cię już w tej 7 klasie podstawówki? :D
13
Chyba się zdziwisz :D
0
A jak w ogóle kupić premium na wizji? Ja opcję "kup kod premium" mam niedostępną, nie mogę w nią wejść ;/
2
Przecież Neymar gra ekstra, ja nie wiem co Wy chcecie :O Miesza obrońcami, podaje skutecznie. Nie zawsze będzie mu wszystko wychodziło i będzie strzelał po 20 bramek w sezonie.
0
No nie wiem, ktoś bierze psa i mówi sobie: "a co mi tam, będę go czasami szukał 20km od domu"? :D Mając duże podwórko ma się nadzieje, że to wystarczy :D
0
Podejrzewam, że około 1-1,5 tysiąca :) Pooglądaj na OLX czy Allegro, hodowle wystawiają tam ogłoszenia. Mój znajomy ma Huskiego, pies ładny ale mega głupi pod tym względem, że lubi sobie aż za bardzo pobiegać. Mimo, że ma wielkie podwórko to jak mu raz wybiegł za furtkę to znaleźli go 15 km od domu :D I wiem, że to wszystkie psy tej rasy tak mają :D
0
Odegramy się na nich u Ruskich ;D
0
Pamiętam rok temu też tak sobie pomyślałem :D Z 8 meczów to był jedyny, który nie wszedł i 300 zł poszło... :D
0
Oglądam skoki na wizji, nie chce przerywać bo może mi wyskoczyć, że jest za dużo osób. Nie jestem zalogowany ale ile kosztuje tu premka miesięcznie?
1
Głupota, niech się zajmą pożyteczniejszymi rzeczami, jaki ma sens robienie czegoś takiego, ludzie mieszkający w jakimś Nadarzynie będą "warszawiakami" choć do Warszawy mają 40 km :V