0

Jest ktoś kto nosił albo nosi aparat stały na zęby? Mam pytanko, w Googlach nie znalazłem odpowiedzi a nie chce z każdą głupotą dzwonić do ortodontki. Jak jest taka osoba to niech odpisze a ja odezwę się na priv.

0

Co zepsuło? Za ile grałeś?

0

Nie wiem jak Cię mam nazwać, żeby nie dostać bana, ale czy Ty nie widzisz, że zadałem pytanie? Jeśli dla Ciebie Select za 100 zł to jest to samo co jakaś piłka Adidasa z marketu to ja nie wiem co powiedzieć...

0

Daj mi kolego 400 zł :)

0

Powtórzę pytanie z rana, może będzie więcej ekspertów o tej porze :D

Panowie, pytanko dla tych, którzy grają różniastymi piłkami, grałem piłką Selecta, jest naprawdę super. Teraz chcę kupić i zastanawiam się nad tymi dwiema piłeczkami:

[Zobacz link: https://www.r-gol.com/pilka-zina-pelle-biala-niebieska-rozmiar-5.html]

[Zobacz link: https://www.r-gol.com/pilka-select-team-fifa-2015-rozmiar-5.html]

Jak myślicie, która lepsza?

0

U mnie jest to samo.

0

W LE polecam overy :D

0

No właśnie, grałem bodajże 2 razy Selectem, właśnie coś podobnego jak wysłałem i dlatego mi się ta piłka spodobała, można było kopnąć przeciwpancerniaka, podać ładnie z rotacją tez :D

0

A ja chcę na orlika piłkę, wolę żeby piłka zachowywała się jak na meczu, czyli jak idzie kros do Ciebie, odbija się przed Tobą to wiadomo, że piłka powinna tak przyspieszyć :D

0

W sensie Select nie odbija się jak meczowa?

0

Panowie, pytanko dla tych, którzy grają różniastymi piłkami, grałem piłką Selecta, jest naprawdę super. Teraz chcę kupić i zastanawiam się nad tymi dwiema piłeczkami:

https://www.r-gol.com/pilka-zina-pelle-biala-niebieska-rozmiar-5.html

https://www.r-gol.com/pilka-select-team-fifa-2015-rozmiar-5.html

Jak myślicie, która lepsza?

0

Ja stawiam, że padnie minimum 4 gole i wygrana Benfici.

0

A moim zdaniem under 3,5 to strata kasy, bardzo możliwe, że będzie np. 3:1 :)

0

Całkiem przyjemny kurs na to, że Barca wygra obie połowy, kurs wynosi 2.80

7

Wszystko fajnie, pięknie, ale ten "struj" razi w oczy :D

0

Młodzieżowa LM City z handi -1, do tego dorosła LM mecz Benfica vs Napoli over 1,5 i masz taki kurs jak chcesz :)

0

Bardzo przyjemny kupon, może go skopiuje? :D

2

Haha, było odpowiedzieć, że Twoje ręce a dokładniej pięści sprawiają, że niektórzy mądrzeją :D Może daliby się namówić na kuracje :D

0

Dużo jest przypadków takich osób jak kolega wyżej wymienił. Tych "inteligentów" nie można słuchać, do mnie kiedyś przyszli to powiedziałem, że prędzej porozmawiają z moimi psami, które mam zamknięte na dniu, niż ze mną :D

1

Do Pudziana może nikt by nie stanął w ringu, do Popka już tak :D

0

Technika prawie zawsze jest górą :D

0

Wam też GoldVod nie działa?

0

Kupiłem GoldVod z myślą o KSW, ale już teraz zaczyna świrować. Dobrze, że przynajmniej na nasz mecz idziemy do baru.

0

Nie graj na Tottki, zdecydowanie pewniejszy Pudzian, a jeśli chesz większy kurs to Pudzian przez KO.

0

Jak to jest z tym, że Milik może grać? Przecież on będzie już miał 23 lata, chodzi o to, że gral w eliminacjach i wtedy jeszcze miał 21 lat?

0

Ostatnio Eleven dało 72h oglądania ich kanałów za free. Skorzystałem z tego, mecz Barcy z Realem Sociedad wcale nie wyglądał fajnie, nie było płynności streamu.

0

A co jeszcze miałeś na kuponie?

0

Oglądał ktoś z Was kiedyś KSW na Goldvod?

0

I masz bramkę :D

6

Hahaha :D To jest to :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?