Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Potrzebna pomoc, zakładam kartę kibica reprezentacji Polski, cały wniosek wypełniony, numer konta podany, ale nie przekierowuje mnie aby opłacić tę kartę. Wie ktoś o co chodzi? Czy może dopiero kartę się opłaca jak przyjdzie?
2
Nie, przy mega zapierdzielu za 3000 nadal by wyjeżdżali za granicę, spróbuj utrzymać rodzinę za 3 tysiące, mając jeszcze np. kredyt za mieszkanie itd.
3
O czym Ty mówisz :D Byle jaka praca na magazynie 2500? DPD w Radomiu- 1200 zł, Ekonaft Radom- 1200 zł, a nowi to nawet za 1000 zasuwają przez 2-3 miesiące. 2500 to już jest porządna pensja w sumie.
0
Szkoda, że nie zobaczysz Messiego w akcji :D
3
Palikota się naoglądałeś? :D Żadne narkotyki nie powodują takich "jazd"
0
Popieram Chestera, na dodatek przez 2 minuty robisz to samo :D
0
To tak jakbym porównał mojego Wave'a 723 do Galaxy np. S3 :D
0
Nie porównuj M5 do M4, to zupełnie nie ta klasa.
1
Ja mam Xperię M5, telefon w sklepie kosztuje 1100 zł, wczoraj dostałem aktualizację na androida 6.0. Śmiga jak talala, służy mi jako router, nawigacja, aparat, nic a nic się nie zacina, czego chcieć więcej? :D
1
Musi to byc iphone? Jest tylko fajnych telefonów z androidem, a za taką cenę to miałbyś praktycznie Xperię Z5 premium albo inny najlepszy Samsung :)
0
Dzisiaj z kolegą rozmawiałem, nie wiele wniosę do Twojego pytania, ale on też kupuje iphone'a 6s z tym, że daje pieniążki siostrze i ona w Anglii mu zamawia, koszt- 1750 zł, spora różnica między nami a Anglią
9
Tam raczej oszustwa nie ma, tylko w regulaminie jest pewnie coś napisane, niestety tak działają te strony i w żadnym wypadku nie można tam wysyłać smsów!
2
Nie żebym się chwalił, ja już na pierwszych jazdach umiałem jeździć bo jestem samochodziarz po szkole samochodowej :D Tak więc nie gasł ale to, że Ci gaśnie to nic strasznego, kwestia wyczucia i będziesz śmigał normalnie :D Ja trochę jeździłem już przed pierwszymi jazdami ale już ucząc się odpowiednich nawyków, niektórzy wsiadają przed jazdami a potem na egzaminie odwalają, że nie trzymają kierownicy cały czas czy inne braki kierunków :D
0
Mi się wydaje, że za dużo, przydałyby się zdjęcia też.
0
4. kolejka Liga Mistrzów , Gr. C Wtorek, 1 listopada 20:45
Manchester City - : - FC Barcelona
5. kolejka Liga Mistrzów , Gr. C Wtorek, 1 listopada 20:45
Taki malutki błąd, wychodzi, że gramy w tej samej chwili z City i Celticiem :D
0
Ekstra, że rusza od nowa liga typerów, ominęła mnie na początku, teraz nie pozwolę na to :D
2
Kupując telewizor Manty strasznie będziesz potem tego żałować :D
0
Menagery to Ci pójdą nawet trzy na raz odpalone :D
0
Laptop przyzwoity, wiadomo, że żadne nowe gry nie pójdą na nim ale gry typu battlefield 4, jakieś starsze CoD'y pójdą spokojnie a też są fajne. A wszystkie inne aplikacje, internet itd powinno działać bardzo sprawnie.
0
Ogląda ktoś Tottenham? Strzelą tego gola? :D
0
No ładnie Aduriz przywalił ze łba :D
0
A mi zostały 4 mecze, w tym Bilbao, które straciło bramkę już w 3 minucie :D
1
Za dużo tych powyżej/poniżej, w takim czymś zawsze coś popsuje :D
0
Znam ten stres, my pierwszy raz braliśmy rok temu na Irlandię :D A w dzień meczu w Warszawie już byliśmy o 11 :D Teraz jedziemy na Danię ale trochę mądrzej, po prostu o 17:45 żeby być przed bramą stadionu bo wtedy zaczynają wpuszczać, jeśli nie byłaś jeszcze na narodowym to zobaczysz ten moment wejścia na stadion, masakra :D
1
Lenovo, więcej ramu, procesor też dobry. Kolega ma i bardzo sobie chwali.
0
Tam na stronce kupbilet zawsze pokazuje z opóźnieniem, że pieniądze doszły, więc spokojnie ;D
0
Jestem pewny, że wykazałyby więcej walki ;]
2
Nie :D Ludzie chcą walki, zostawienia serca niczym bokser w ringu. A ja teraz życzę tym ogórkom jak najwięcej bramek straconych.
0
A wiesz, jest bodajże 24h na zapłatę ale na wprowadzenie danych osób jest bodajże godzina :)
0
Pytanie do oglądających ligę francuską i angielską, Monaco ma szansę dziś z Totkami?