0

Potrzebna pomoc, zakładam kartę kibica reprezentacji Polski, cały wniosek wypełniony, numer konta podany, ale nie przekierowuje mnie aby opłacić tę kartę. Wie ktoś o co chodzi? Czy może dopiero kartę się opłaca jak przyjdzie?

2

Nie, przy mega zapierdzielu za 3000 nadal by wyjeżdżali za granicę, spróbuj utrzymać rodzinę za 3 tysiące, mając jeszcze np. kredyt za mieszkanie itd.

3

O czym Ty mówisz :D Byle jaka praca na magazynie 2500? DPD w Radomiu- 1200 zł, Ekonaft Radom- 1200 zł, a nowi to nawet za 1000 zasuwają przez 2-3 miesiące. 2500 to już jest porządna pensja w sumie.

0

Szkoda, że nie zobaczysz Messiego w akcji :D

3

Palikota się naoglądałeś? :D Żadne narkotyki nie powodują takich "jazd"

0

Popieram Chestera, na dodatek przez 2 minuty robisz to samo :D

0

To tak jakbym porównał mojego Wave'a 723 do Galaxy np. S3 :D

0

Nie porównuj M5 do M4, to zupełnie nie ta klasa.

1

Ja mam Xperię M5, telefon w sklepie kosztuje 1100 zł, wczoraj dostałem aktualizację na androida 6.0. Śmiga jak talala, służy mi jako router, nawigacja, aparat, nic a nic się nie zacina, czego chcieć więcej? :D

1

Musi to byc iphone? Jest tylko fajnych telefonów z androidem, a za taką cenę to miałbyś praktycznie Xperię Z5 premium albo inny najlepszy Samsung :)

0

Dzisiaj z kolegą rozmawiałem, nie wiele wniosę do Twojego pytania, ale on też kupuje iphone'a 6s z tym, że daje pieniążki siostrze i ona w Anglii mu zamawia, koszt- 1750 zł, spora różnica między nami a Anglią

9

Tam raczej oszustwa nie ma, tylko w regulaminie jest pewnie coś napisane, niestety tak działają te strony i w żadnym wypadku nie można tam wysyłać smsów!

2

Nie żebym się chwalił, ja już na pierwszych jazdach umiałem jeździć bo jestem samochodziarz po szkole samochodowej :D Tak więc nie gasł ale to, że Ci gaśnie to nic strasznego, kwestia wyczucia i będziesz śmigał normalnie :D Ja trochę jeździłem już przed pierwszymi jazdami ale już ucząc się odpowiednich nawyków, niektórzy wsiadają przed jazdami a potem na egzaminie odwalają, że nie trzymają kierownicy cały czas czy inne braki kierunków :D

0

Mi się wydaje, że za dużo, przydałyby się zdjęcia też.

0

4. kolejka Liga Mistrzów , Gr. C Wtorek, 1 listopada 20:45
Manchester City - : - FC Barcelona
5. kolejka Liga Mistrzów , Gr. C Wtorek, 1 listopada 20:45

Taki malutki błąd, wychodzi, że gramy w tej samej chwili z City i Celticiem :D

0

Ekstra, że rusza od nowa liga typerów, ominęła mnie na początku, teraz nie pozwolę na to :D

2

Kupując telewizor Manty strasznie będziesz potem tego żałować :D

0

Menagery to Ci pójdą nawet trzy na raz odpalone :D

0

Laptop przyzwoity, wiadomo, że żadne nowe gry nie pójdą na nim ale gry typu battlefield 4, jakieś starsze CoD'y pójdą spokojnie a też są fajne. A wszystkie inne aplikacje, internet itd powinno działać bardzo sprawnie.

0

Ogląda ktoś Tottenham? Strzelą tego gola? :D

0

No ładnie Aduriz przywalił ze łba :D

0

A mi zostały 4 mecze, w tym Bilbao, które straciło bramkę już w 3 minucie :D

1

Za dużo tych powyżej/poniżej, w takim czymś zawsze coś popsuje :D

0

Znam ten stres, my pierwszy raz braliśmy rok temu na Irlandię :D A w dzień meczu w Warszawie już byliśmy o 11 :D Teraz jedziemy na Danię ale trochę mądrzej, po prostu o 17:45 żeby być przed bramą stadionu bo wtedy zaczynają wpuszczać, jeśli nie byłaś jeszcze na narodowym to zobaczysz ten moment wejścia na stadion, masakra :D

1

Lenovo, więcej ramu, procesor też dobry. Kolega ma i bardzo sobie chwali.

0

Tam na stronce kupbilet zawsze pokazuje z opóźnieniem, że pieniądze doszły, więc spokojnie ;D

0

Jestem pewny, że wykazałyby więcej walki ;]

2

Nie :D Ludzie chcą walki, zostawienia serca niczym bokser w ringu. A ja teraz życzę tym ogórkom jak najwięcej bramek straconych.

0

A wiesz, jest bodajże 24h na zapłatę ale na wprowadzenie danych osób jest bodajże godzina :)

0

Pytanie do oglądających ligę francuską i angielską, Monaco ma szansę dziś z Totkami?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?