Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Polsat, jutro o 18
0
Nauczyciel wf wcale źle nei zarabia :D A taki co trenuje dzieciaków zajęć raczej nie ma codziennie, no chyba, że jest tak dużo dzieci i trzeba dzielić na grupy :D
2
Pytanko, wie ktoś ile zarabia taki trener co trenuje dzieci? Taka początkowa nauka najmłodszych, potem co raz to starszych itd.? :)
0
Pewnie zależy to od miast, co i jak traktują :) W firmach kurierskich jest to samo, telefony z orange w DPD latają jak nietoperze :)
0
OleOle nie polecam, miałem przyjemność tam być przez chwilę kierowcą/magazynierem, telefony traktują jak piłkę do rugby :D
0
Grają rezerwy w pomocy, wiadomo, że i tak go czeka dużo roboty, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo :D
0
Logika właścicieli polskich klubów jest daleka idealnej. Awansują, będzie kabaretu trochę, kupią szrot a najlepszych sprzedadzą, niestety.
0
Nikt inny póki co nic nie osiągnie ale i Legia nic nie osiągnie, proste :D
0
Dla przykładu w moim mieście nie spotkałem się z taką a testowałem pizze praktycznie gdzie tylko powstaje nowa :D A np. kebaby to praktycznie same Turki.
2
Z pizzą to bardzo zły przykład, na 90% ten kebab prowadzi turas, znajdź mi w Polsce pizzerie, którą ma Włoch :)
0
Bo za dużo jest zapasów w sklepach.
0
Był, był, w meczach towarzyskich.
1
Ten żart, bo nie wiem jak to inaczej nazwać był fatalny jak Kucharczyk :D
0
Zina, tylko Zina!
0
Dzisiaj rozmawiałem z kibicem MU. Nie będzie tego meczu już, 14 stego sierpnia już jest ligowy mecz a jeszcze wcześniej Manchester gra z Lester o tarczę.
0
A masz jakieś źródło tej informacji?
1
Gdyby ruch zawodników w PES nie był taki drewniany i te kopnięcia, to może, może. Najlepiej jakby połączyli te gry, wtedy byłaby mega gra :D
1
Oni też cieszyli się, że Real nie kupił Neymara :D A co było potem to wiadomo :D
0
Na mgsm pokazuje, że Twój telefon ma wersję androida 4.2.2 czyli za starą do pokemonów, chyba, że dostawałeś jakieś aktualizacje?
1
Ja raczej widzę w tym plusy takie, że te wszystkie dzieci metina, counter strike'a wyjdą na ulicę i trochę się przynajmniej poruszają i zobaczą, że na dworze też jest fajnie :D
0
No jak masz konto na googlach połączone z telefonem, gmail :) A czy spełniasz wymagania to zależy czy masz androida 4.4, oczywiście gpsa no i dostęp do neta stały :)
0
A, bo jeszcze się nie zarejestrowałeś... To robisz to albo przez konto google albo oddzielne tam na jakiejś stronie tej aplikacji(tego nie wiem bo ja przez google się logowałem). A jaki masz telefon? Sprawdzałeś czy na pewno telefon spełnia wymagania?
0
Na początku wybierasz jednego pokemona z trzech, tak jak była opcja normalnie w bajce, możesz to zrobić normalnie z domu. Resztę pokemonów musisz łapać chodząc, wychodzisz na spacer, włączasz sobie aplikację, jedziesz do miasta, wychodzisz z samochodu, włączasz aplikację i sprawdzasz czy w okolicy są jakieś pokemony. Na tej zasadzie :D
2
Że co, że kibicowałbyś Argentynie w meczu z nami? JA dobrze widzę? :D
0
To takie Palikoty, co spieprzają jak ich kraj walczy, szkoda gadać.
5
A jak jesz schabowego to myślisz tak samo? :D
0
Cholera, na moim laptopie mam windows XP ;/ Najnowszy FM nie chodzi na XP, a Ty w jaką wersję grasz?
2
Aplikacja na telefon, z którą chodzisz w swoich okolicach i nie tylko z telefonem w ręku, włączoną lokalizacją i internetem i łapiesz pokemony :D I na razie tyle, w każdym mieście jest wyznaczone miejsce aren, można iść i się bić, póki co oprócz tego nic innego nie ma ale na pewno się to zmieni bo to świeżutka gra.
1
Ściągałeś tego menagera czy masz kupionego? Muszę siedzieć w domu z powodu usuwanego zęba chirurgicznie i nie mam co robić, pograłbym w takie coś :P
0
Może nie pomogę bo ja przed takimi rzeczami się w ogóle nie stresowałem ale może Ci pomoże od rana muzyka ulubiona w słuchawkach, podobno dodaje pewności siebie :D