0

Jakiś Żywiec czy coś :D

4

A mogłeś mieć piwo :D

0

Ile wyjąłeś? :D

0

Nie ma Kowalkiewicz w grze?

0

Sony Xperia M5, polecam :D

1

Weź lepiej nie polecaj :D I skąd wiesz, że to pierwsze autko :D

0

NAjważniejsza?! Zapomniałeś chyba o walce stulecia Pudzian vs Popek! :D A tak na serio to Jędrzejczyk moim zdaniem wygra przez ciężki nokaut.

0

Nawet tak nie żartuj :D

1

Według mojego kuponu tak :D

6

Dżumą a cholerą :)

0

W telewizji Extreme Sports, bodajże ten kto ma cyfrowy polsat, to ma ten kanał

7

Też bym radził nie kupować ale z powodu takiego, że dla mnie są brzydkie :D

3

Mam nadzieję, że w piątek głównym tematem będzie mecz Polski :D

3

Ale chwalić się tym nie trzeba :D Zwłaszcza, że nie ma czym :D

1

W którymś meczu z BTTS zawalą :D

0

Jeśli poleciałes po kursach to możesz kasować kupon :D Zwlaszcza w tenisie są częste niespodzianki. Aczkolwiek akurat raz na milion może Ci się udać, że trafisz, pochwal się potem jak Ci poszło albo daj numer kuponu, screena :D

0

Zobacz sobie kto jest numer jeden w jego wadze. Do Polski przyprowadzali rywali, którzy nie dali sobie rady w UFC to może ich sobie obijał. Ja widzę potencjał w Bedorfie, jego chciałbym zobaczyć w UFC ;]

0

Prawda jest taka, że Mamed dostałby w UFC kogoś średniego i dostałby też wpierdziel :)

0

Może ktoś pomoże, na telefonie aliez działa dobrze, tylko, że nie ma dźwięku. Wie ktoś o co chodzi? Na komputerze dźwięk normalnie mam...

0

A no fakt, za szybko odpowiedziałem. Czyli mam rozumieć jakiś przesądzik? :D

8

Przykro mi koleżko, Arsenal i Sevilla Ci popsują :D

0

A co w tym jest złego? Bo nie rozumiem :D Przecież kolega miki nie wydrukuje sobie i zamiast Ciebie pójdzie odebrać nagrodę :D

0

Moim zdaniem to co wymieniłeś już wystarczy żeby go dyskredytować ;]

1

Ależ on jest fatalny, te jego uszy, jemu powinni ogólnie dać to 4 tysiące bo urodził się chory :D

1

Pewnie, że tak :D

0

Jest to przeróbka piosenki Złe Psy - Urodziłem się w Polsce.

0

Myślę, że tak.

0

Kiedyś chodziłem na mecze, mieszkam w Radomiu to wiadomo, że kibicuję Radomiakowi :D Nawet jak byłem w podstawówce pare miesięcy trenowałem w jakichś tam młodzikach Radomiaka :D

0

Mam nadzieję, że Radomiak w końcu się ogarnął i będzie szedł w kierunku ekstraklasy.

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?