Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakiś Żywiec czy coś :D
4
A mogłeś mieć piwo :D
0
Ile wyjąłeś? :D
0
Nie ma Kowalkiewicz w grze?
0
Sony Xperia M5, polecam :D
1
Weź lepiej nie polecaj :D I skąd wiesz, że to pierwsze autko :D
0
NAjważniejsza?! Zapomniałeś chyba o walce stulecia Pudzian vs Popek! :D A tak na serio to Jędrzejczyk moim zdaniem wygra przez ciężki nokaut.
0
Nawet tak nie żartuj :D
1
Według mojego kuponu tak :D
6
Dżumą a cholerą :)
0
W telewizji Extreme Sports, bodajże ten kto ma cyfrowy polsat, to ma ten kanał
7
Też bym radził nie kupować ale z powodu takiego, że dla mnie są brzydkie :D
3
Mam nadzieję, że w piątek głównym tematem będzie mecz Polski :D
3
Ale chwalić się tym nie trzeba :D Zwłaszcza, że nie ma czym :D
1
W którymś meczu z BTTS zawalą :D
0
Jeśli poleciałes po kursach to możesz kasować kupon :D Zwlaszcza w tenisie są częste niespodzianki. Aczkolwiek akurat raz na milion może Ci się udać, że trafisz, pochwal się potem jak Ci poszło albo daj numer kuponu, screena :D
0
Zobacz sobie kto jest numer jeden w jego wadze. Do Polski przyprowadzali rywali, którzy nie dali sobie rady w UFC to może ich sobie obijał. Ja widzę potencjał w Bedorfie, jego chciałbym zobaczyć w UFC ;]
0
Prawda jest taka, że Mamed dostałby w UFC kogoś średniego i dostałby też wpierdziel :)
0
Może ktoś pomoże, na telefonie aliez działa dobrze, tylko, że nie ma dźwięku. Wie ktoś o co chodzi? Na komputerze dźwięk normalnie mam...
0
A no fakt, za szybko odpowiedziałem. Czyli mam rozumieć jakiś przesądzik? :D
8
Przykro mi koleżko, Arsenal i Sevilla Ci popsują :D
0
A co w tym jest złego? Bo nie rozumiem :D Przecież kolega miki nie wydrukuje sobie i zamiast Ciebie pójdzie odebrać nagrodę :D
0
Moim zdaniem to co wymieniłeś już wystarczy żeby go dyskredytować ;]
1
Ależ on jest fatalny, te jego uszy, jemu powinni ogólnie dać to 4 tysiące bo urodził się chory :D
1
Pewnie, że tak :D
0
Jest to przeróbka piosenki Złe Psy - Urodziłem się w Polsce.
0
Myślę, że tak.
0
Kiedyś chodziłem na mecze, mieszkam w Radomiu to wiadomo, że kibicuję Radomiakowi :D Nawet jak byłem w podstawówce pare miesięcy trenowałem w jakichś tam młodzikach Radomiaka :D
0
Mam nadzieję, że Radomiak w końcu się ogarnął i będzie szedł w kierunku ekstraklasy.
2
http://zebrra.tv/2016/11/05/legionovia-legionowo-radomiak-radom-na-zywo-transmisja-meczu/
Pooglądajcie sobie dumę Radomia! :D