1

Mimo, że Szpilki bardzo nie lubię, nawet go nienawidzę :D To oczywiste jest, że Pudzianowski jeśli chodzi o boks nie trafiłby zapewne ani razu Szpilki, walka skończyła by się zapewne w 2 rundzie niestety na korzyść Ajtuja.

0

A za jaką kwotę?

1

A co to były za kupony, pochwal się jakie mecze :D

4

Ktoś tu pisał, że jak Malaga wygra to zgarnia 350 zł, chyba powoli już się wita z kasą :D

3

I weź tu postaw na Villareal, pewniaczek :D

8

Jeden z lepszych komentatorów :D Dzisiaj akcja Fenerbache, zepsuli to a Strejlau: "Aj, zwalili to" :D

0

Mi to się chce śmiać, bo mam dwóch kolegów wielkich fanów :D Kupili fryzjera za tyle pieniędzy a reszta składu to po prostu szrot i do tego Zlatan któremu już się chyba grać w piłkę nie chce :D

0

W tej chwili nawet Lester czy Monaco jest im w stanie bardzo zagrozić a nawet pokonać ;]

0

Jeśli jest normalnym gościem to zapewne mu tyle wystarcza i więcej niż połowa zostaje.

0

Mi tu sytuacja wygląda jak z Realem, ostatnio liga im nie wychodzi, więc teraz "wrócą" z Fenerbache. Tylko, że ten powrót szybko się skończy, bo niedługo znowu liga i powrót do remisów albo porażek :D

0

Na godzinę 19 ładnie wygląda: United, Bilbao, Zenit i Olympiakos strzeli gola.
Na 21: Schalke, Villareal, Fiorentina

0

Na pewno dałby sobie radę, ale ja rozumiem takie decyzje. Sam na jego miejscu wolałbym zostać w Polsce, w swoim kraju niż grać np. w Schalke czy innym CSKA. Z głodu nie umiera, pensje ma raczej bardzo dobrą, mieszka w swoim kraju. Więc albo bardzo dobry klub jak właśnie przykład Lewego albo grać w domu :D

0

Był koleś co postawił 130 tysięcy euro na Real, ale już pewnie wisi.

0

Jak Legia przegra tylko 0:2 to wygrywam piłkę LM :D

0

Powinno wejść, choć Monaco zagrałbym z remisem też.

0

W piłce nożnej klubowej może i tak, jak gra reprezentacja to takie bydło nie jeździ, w innych dyscyplinach, siatkówka, boks tez jest inny poziom.

2

Pewnie zostanę zjechany, że nie w temacie ale daruj sobie tatuaż :D

0

Możesz mi na pw napisać instrukcję w razie jakby było zablokowane co zrobić z tym VPN? :)

0

Przydatna informacja, w tej chwili jest zablokowana, ciekawe jak będzie w czasie meczu :)

0

Dopiero przyjechałem z meczu, pytanie do oglądających, słuszny karny dla Realu? :D

9

W tym wieku każdy tak miał :D

12

Kokosów nie ma, ale zawsze to lepiej niż brak pensji.

1

Przelana piątka, nie zarabiam więc nie mogłem zaszaleć ale myślę, że tutaj każda kwota jest dobra.

0

Wie ktoś dlaczego mecz Fiorentiny przerwany?

7

Taka ciekawostka, na ten mecz u buków faworytem był Espanyol :D Kurs 2,20, na Barcę 3,20

1

Pokazał z przyzwyczajenia :D

2

Na początku tak pokazali, ale to byla jego pierwsza żółta chyba :D

0

Za takie teksty to pewnie już masz szacun w piaskownicy, czy już na trzepaku? :D

0

Aleś wyszczekany ;]

0

Wyłączona...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?