Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mimo, że Szpilki bardzo nie lubię, nawet go nienawidzę :D To oczywiste jest, że Pudzianowski jeśli chodzi o boks nie trafiłby zapewne ani razu Szpilki, walka skończyła by się zapewne w 2 rundzie niestety na korzyść Ajtuja.
0
A za jaką kwotę?
1
A co to były za kupony, pochwal się jakie mecze :D
4
Ktoś tu pisał, że jak Malaga wygra to zgarnia 350 zł, chyba powoli już się wita z kasą :D
3
I weź tu postaw na Villareal, pewniaczek :D
8
Jeden z lepszych komentatorów :D Dzisiaj akcja Fenerbache, zepsuli to a Strejlau: "Aj, zwalili to" :D
0
Mi to się chce śmiać, bo mam dwóch kolegów wielkich fanów :D Kupili fryzjera za tyle pieniędzy a reszta składu to po prostu szrot i do tego Zlatan któremu już się chyba grać w piłkę nie chce :D
0
W tej chwili nawet Lester czy Monaco jest im w stanie bardzo zagrozić a nawet pokonać ;]
0
Jeśli jest normalnym gościem to zapewne mu tyle wystarcza i więcej niż połowa zostaje.
0
Mi tu sytuacja wygląda jak z Realem, ostatnio liga im nie wychodzi, więc teraz "wrócą" z Fenerbache. Tylko, że ten powrót szybko się skończy, bo niedługo znowu liga i powrót do remisów albo porażek :D
0
Na godzinę 19 ładnie wygląda: United, Bilbao, Zenit i Olympiakos strzeli gola.
Na 21: Schalke, Villareal, Fiorentina
0
Na pewno dałby sobie radę, ale ja rozumiem takie decyzje. Sam na jego miejscu wolałbym zostać w Polsce, w swoim kraju niż grać np. w Schalke czy innym CSKA. Z głodu nie umiera, pensje ma raczej bardzo dobrą, mieszka w swoim kraju. Więc albo bardzo dobry klub jak właśnie przykład Lewego albo grać w domu :D
0
Był koleś co postawił 130 tysięcy euro na Real, ale już pewnie wisi.
0
Jak Legia przegra tylko 0:2 to wygrywam piłkę LM :D
0
Powinno wejść, choć Monaco zagrałbym z remisem też.
0
W piłce nożnej klubowej może i tak, jak gra reprezentacja to takie bydło nie jeździ, w innych dyscyplinach, siatkówka, boks tez jest inny poziom.
2
Pewnie zostanę zjechany, że nie w temacie ale daruj sobie tatuaż :D
0
Możesz mi na pw napisać instrukcję w razie jakby było zablokowane co zrobić z tym VPN? :)
0
Przydatna informacja, w tej chwili jest zablokowana, ciekawe jak będzie w czasie meczu :)
0
Dopiero przyjechałem z meczu, pytanie do oglądających, słuszny karny dla Realu? :D
9
W tym wieku każdy tak miał :D
12
Kokosów nie ma, ale zawsze to lepiej niż brak pensji.
1
Przelana piątka, nie zarabiam więc nie mogłem zaszaleć ale myślę, że tutaj każda kwota jest dobra.
0
Wie ktoś dlaczego mecz Fiorentiny przerwany?
7
Taka ciekawostka, na ten mecz u buków faworytem był Espanyol :D Kurs 2,20, na Barcę 3,20
1
Pokazał z przyzwyczajenia :D
2
Na początku tak pokazali, ale to byla jego pierwsza żółta chyba :D
0
Za takie teksty to pewnie już masz szacun w piaskownicy, czy już na trzepaku? :D
0
Aleś wyszczekany ;]
0
Wyłączona...