Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
On ma takie IQ jak inny znany w Polsce Jarek ;] Kretyn po prostu, albo jakiś jego syn, brat z gimbazy wszedł na Twittera.
2
Czepiasz się bramkarza jak obrona wali babole... :O
0
Serio? Jackowski Ci to powiedzial? :D
0
Ja polecam Sony Xperia M5, minimalnie droższa od tej co podałeś ale lepsze parametry.
0
Potrzebna jest mi osoba, która oglądała film "Obietnica", film dla jakichś nastolatek, pewnie nikogo takiego tu nie znajdę, ale spróbuję, może i tym razem La Rambla mnie zadziwi :D
0
A, to nie, bo my graliśmy w parę osób + TeamSpeak :)
0
Ja kiedyś parę razy zagrałem, a co?
0
Dobra zmiana już jest teraz w Polsce, może lepiej żeby zostało jak jest :D
1
No racja, łatwo jest komuś wyprać mózg
0
Jak widać United też ryzyko :D :D
0
Co stawiałeś?
2
Buty jak buty, wygodne jak prawie każde Adidasa czy Nike, ale tu dodatkowo płacisz za ten lans, choć już powoli na tę markę mija szpan...
6
Za to właśnie każdy lubi święta :D
7
Piłka Selecta meczowa, którą prawie sam kupiłem :D
0
Jak gra PSG? Skusił mnie kurs i jestem ciekaw jak sobie radzą...
26
A ja się wybiorę xD
0
RIP
0
Szczerze mówiąc nawet dwóch złotych bym nie dał na to, ale z całego serca życzę Ci wygranej :D
0
Przeważa, też mam nadzieję, że wygrają bo kupon czeka :D
0
Oprócz tego harczał po każdym zdaniu i co jakiś czas miał kaszel palacza, DRAMAT. Przez to przełączyłem na ekstraklasę.
1
Daj spokój, przełączyłem na Wisłę z Ruchem, a taki dobry mecz tam był, ale nie mogłem jak po każdym zdaniu zaczął odwalać takie coś.
3
Ależ mnie Hajto wkurza, co chwilę harczy na wizji, jakiegoś kaszlu palacza chyba dostał.
5
W tej chwili wydaje mi się, że jedyna słuszna opcja to Kukiz.
0
Już się dławią, wystarczy spojrzeć, że odpuszczają boks co kiedyś by się zdarzyć nie mogło. Jutrzejsza walka Powietkina w Eleven.
4
Poczekaj aż Guardiola wymieni ten szrot, który ma w drużynie. Kolarovy, Navasy, Clichy... Masakra :D
5
Dziennikarz też zawód, co to w ogóle ma być z tą nową ustawą to nie wiem, masakra.
0
Dokładnie, nigdy nie zapomnę meczu naszej reprezentacji za 20 zł...
3
Pewnie nigdy, albo jakiś jeden mecz w środy jak kiedyś na TVP.
2
Barni :D Faktycznie podobny :D
5
O jak miło czytać takie informacje na temat mojego klubu :D