0

On ma takie IQ jak inny znany w Polsce Jarek ;] Kretyn po prostu, albo jakiś jego syn, brat z gimbazy wszedł na Twittera.

2

Czepiasz się bramkarza jak obrona wali babole... :O

0

Serio? Jackowski Ci to powiedzial? :D

0

Ja polecam Sony Xperia M5, minimalnie droższa od tej co podałeś ale lepsze parametry.

0

Potrzebna jest mi osoba, która oglądała film "Obietnica", film dla jakichś nastolatek, pewnie nikogo takiego tu nie znajdę, ale spróbuję, może i tym razem La Rambla mnie zadziwi :D

0

A, to nie, bo my graliśmy w parę osób + TeamSpeak :)

0

Ja kiedyś parę razy zagrałem, a co?

0

Dobra zmiana już jest teraz w Polsce, może lepiej żeby zostało jak jest :D

1

No racja, łatwo jest komuś wyprać mózg

0

Jak widać United też ryzyko :D :D

0

Co stawiałeś?

2

Buty jak buty, wygodne jak prawie każde Adidasa czy Nike, ale tu dodatkowo płacisz za ten lans, choć już powoli na tę markę mija szpan...

6

Za to właśnie każdy lubi święta :D

7

Piłka Selecta meczowa, którą prawie sam kupiłem :D

0

Jak gra PSG? Skusił mnie kurs i jestem ciekaw jak sobie radzą...

26

A ja się wybiorę xD

0

RIP

0

Szczerze mówiąc nawet dwóch złotych bym nie dał na to, ale z całego serca życzę Ci wygranej :D

0

Przeważa, też mam nadzieję, że wygrają bo kupon czeka :D

0

Oprócz tego harczał po każdym zdaniu i co jakiś czas miał kaszel palacza, DRAMAT. Przez to przełączyłem na ekstraklasę.

1

Daj spokój, przełączyłem na Wisłę z Ruchem, a taki dobry mecz tam był, ale nie mogłem jak po każdym zdaniu zaczął odwalać takie coś.

3

Ależ mnie Hajto wkurza, co chwilę harczy na wizji, jakiegoś kaszlu palacza chyba dostał.

5

W tej chwili wydaje mi się, że jedyna słuszna opcja to Kukiz.

0

Już się dławią, wystarczy spojrzeć, że odpuszczają boks co kiedyś by się zdarzyć nie mogło. Jutrzejsza walka Powietkina w Eleven.

4

Poczekaj aż Guardiola wymieni ten szrot, który ma w drużynie. Kolarovy, Navasy, Clichy... Masakra :D

5

Dziennikarz też zawód, co to w ogóle ma być z tą nową ustawą to nie wiem, masakra.

0

Dokładnie, nigdy nie zapomnę meczu naszej reprezentacji za 20 zł...

3

Pewnie nigdy, albo jakiś jeden mecz w środy jak kiedyś na TVP.

2

Barni :D Faktycznie podobny :D

5

O jak miło czytać takie informacje na temat mojego klubu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?