Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Są szanse, a ja głupi postawiłem w meczu City, że obie strzelą, nie zanosi się :D
1
NC+ od jakiegoś czasu schodzi na psy.
1
Dwa, Liverpool i United z tego co wiem
0
To City mi nie pasuje :D Ja bym wolał dać w City, że obie strzelą.
0
A może meczowa zina?
http://allegro.pl/pilka-meczowa-zina-pelle-niebieska-r-5-i6635406183.html
0
To chyba dobrze, że nie ma zmniejszonego odbicia? Trochę słabo by to wyglądało na trawie jakby piłka tak spadała jak na hali : P
0
Przecież Select robi piłkę i na halę i na trawę, ta jest na trawę, osobiście taką nie grałem tylko piłką treningową Selecta, tamta na orliku sprawowała się ekstra, stąd moje pytanie jak taka "meczowa" by się sprawowała :D
0
City obie drużyny strzelą, wygrana United(sam nie wierzę w to co czynię ale ich forma idzie raczej w górę i powinni wygrać), Liverpool, Chelsea i Tottki
0
http://allegro.pl/select-pilka-nozna-meczowa-super-roz-5-wyprzedaz-i6540092527.html
Co powiecie o takiej piłeczce meczowej?
0
Dobra, już widzę tę analizę, faktycznie troll, myślałem, że piszesz o tej analizie, którą wcześniej wrzucił tu użytkownik. Różnica jest taka, że tamten jest zawodowym analitykiem i analiza była ekstra :D
0
A kim Ty jesteś?
1
I dobrze, niech pokażą Polsatowi jak nie robi się PPV i zarabia hajs :D
3
Już kiedyś o tym pisałem:
http://www.boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=45532%3Awalka-powietkin-stiverne-w-sobot-w-eleven-sports&catid=1%3Alatest-news
Walka Povietkina w Eleven, dawniej Polsat by czegoś takiego nie przepuścił, czyżby im brakowało kasy? Za mało sprzedanych pakietów na KSW? :D
0
Jeśli uważasz, że Atletico ma małe szanse nas dogonić tracąc do nas 6 pkt to tak samo uważasz, że mamy marne szanse dogonić Real? :D
1
I kibiców United :D
0
A coś więcej? Bo ja ostatni Jego post widzę 8h temu.
0
Od groma moich znajomych kupiło Xiaomi i Lenovo, 85% z nich żałuje, że nie wzięło Sony, Samsunga czy HTC.
0
Oj biedny Polsacik chyba za mało PPV sprzedał za ostatnie KSW:
Powietkin - Stiverne na żywo w Eleven Sports
Kiedyś by czegoś takiego nie przepuścili, może powoli Eleven przejmie transmisje boksu? Już ostatnio pokazywali walkę o MŚ Ruiza Jr.
0
Xperia M5, wynalazków od Xiaomi i Lenovo bym nie polecał, wybór należy do Ciebie ostatecznie.
0
A jednak, co robi zmiana formacji na 4 3 3 :D Masz szansę :D
0
Moim zdaniem nie ma szans, PSG gra piach.
0
Ile do wyjęcia i za ile?
0
Hehe, klasycznie jeden mecz Ci chyba nie wejdzie :D
0
Manchester City v Juventus
Paris Saint-Germain v Napoli
FC Porto v Borussia Dortmund
Bayern München v FC Barcelona
Bayer Leverkusen v Leicester City
Real Madrid v AS Monaco
Benfica v Atlético Madrid
Sevilla v Arsenal
Przedwczesny finał w Barcelonie :D
0
Dlaczego kiepskie? Choć Henry nadal byłby za dobry, dużo za dobry na naszą ligę :D
0
To jest na tej samej zasadzie jakby 40 letni dajmy na to Henry przyszedł do Legii, też by wymiatał :D
1
Dokładnie, ewidentnie potem utykał.
0
Wygląd fajniejszy, choć teraz to już nawet nie pamiętam, co było w piątce, ale pamietam, że bardziej podobał mi się wygląd szóstki no i jakby troszkę szybciej chodzi :)
0
Wreszcie P8 lite dostał androida 6 :D U mnie na M5 już od kilku miesięcy mam, ale o siódemce chyba mogę zapomnieć :D
0
Strona nie istnieje