1

Są szanse, a ja głupi postawiłem w meczu City, że obie strzelą, nie zanosi się :D

1

NC+ od jakiegoś czasu schodzi na psy.

1

Dwa, Liverpool i United z tego co wiem

0

To City mi nie pasuje :D Ja bym wolał dać w City, że obie strzelą.

0

0

To chyba dobrze, że nie ma zmniejszonego odbicia? Trochę słabo by to wyglądało na trawie jakby piłka tak spadała jak na hali : P

0

Przecież Select robi piłkę i na halę i na trawę, ta jest na trawę, osobiście taką nie grałem tylko piłką treningową Selecta, tamta na orliku sprawowała się ekstra, stąd moje pytanie jak taka "meczowa" by się sprawowała :D

0

City obie drużyny strzelą, wygrana United(sam nie wierzę w to co czynię ale ich forma idzie raczej w górę i powinni wygrać), Liverpool, Chelsea i Tottki

0

0

Dobra, już widzę tę analizę, faktycznie troll, myślałem, że piszesz o tej analizie, którą wcześniej wrzucił tu użytkownik. Różnica jest taka, że tamten jest zawodowym analitykiem i analiza była ekstra :D

0

A kim Ty jesteś?

1

I dobrze, niech pokażą Polsatowi jak nie robi się PPV i zarabia hajs :D

3

Już kiedyś o tym pisałem:

http://www.boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=45532%3Awalka-powietkin-stiverne-w-sobot-w-eleven-sports&catid=1%3Alatest-news

Walka Povietkina w Eleven, dawniej Polsat by czegoś takiego nie przepuścił, czyżby im brakowało kasy? Za mało sprzedanych pakietów na KSW? :D

0

Jeśli uważasz, że Atletico ma małe szanse nas dogonić tracąc do nas 6 pkt to tak samo uważasz, że mamy marne szanse dogonić Real? :D

1

I kibiców United :D

0

A coś więcej? Bo ja ostatni Jego post widzę 8h temu.

0

Od groma moich znajomych kupiło Xiaomi i Lenovo, 85% z nich żałuje, że nie wzięło Sony, Samsunga czy HTC.

0

Oj biedny Polsacik chyba za mało PPV sprzedał za ostatnie KSW:

Powietkin - Stiverne na żywo w Eleven Sports

Kiedyś by czegoś takiego nie przepuścili, może powoli Eleven przejmie transmisje boksu? Już ostatnio pokazywali walkę o MŚ Ruiza Jr.

0

Xperia M5, wynalazków od Xiaomi i Lenovo bym nie polecał, wybór należy do Ciebie ostatecznie.

0

A jednak, co robi zmiana formacji na 4 3 3 :D Masz szansę :D

0

Moim zdaniem nie ma szans, PSG gra piach.

0

Ile do wyjęcia i za ile?

0

Hehe, klasycznie jeden mecz Ci chyba nie wejdzie :D

0

Manchester City v Juventus
Paris Saint-Germain v Napoli
FC Porto v Borussia Dortmund
Bayern München v FC Barcelona
Bayer Leverkusen v Leicester City
Real Madrid v AS Monaco
Benfica v Atlético Madrid
Sevilla v Arsenal

Przedwczesny finał w Barcelonie :D

0

Dlaczego kiepskie? Choć Henry nadal byłby za dobry, dużo za dobry na naszą ligę :D

0

To jest na tej samej zasadzie jakby 40 letni dajmy na to Henry przyszedł do Legii, też by wymiatał :D

1

Dokładnie, ewidentnie potem utykał.

0

Wygląd fajniejszy, choć teraz to już nawet nie pamiętam, co było w piątce, ale pamietam, że bardziej podobał mi się wygląd szóstki no i jakby troszkę szybciej chodzi :)

0

Wreszcie P8 lite dostał androida 6 :D U mnie na M5 już od kilku miesięcy mam, ale o siódemce chyba mogę zapomnieć :D

0

Strona nie istnieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?