0

Uwierz, że nie :D Ja budzę się jak tylko coś usłyszę :)

0

Pytanie do speców, ustawiam sobie budzik na 9 w telefonie(Xperia M5). Budzik dzwoni 9:05, wie ktoś o co chodzi?

0

Zapewne City :D

0

I to jeszcze po takim żałosnym kursie jak 2, daj spokój, co z tego, że nawet strzelą z tych 3 wrzutek, jak Bilbao też pewnie coś strzeli ;]

0

Serio myślisz, że Real wygra 3:0 z Bilbao? :O

0

No i chyba na sztucznej trawie przy wślizgach trochę mniej nogę się obciera, co? Tak mi się przynajmniej wydaje :D

1

Pytanie spam, widzicie sens grania w piłkę w getrach piłkarskich jak nie zakłada się ochraniaczy? :D

0

Popieram, ja też się nasłuchałem, że taki brutalny itd. Było parę scen trochę ostrzejszych ale większość filmu to po prostu historia Głowackiej. Mowa tu o scenach typu palenie dziecka w słomie, ale tak naprawdę w tych czasach, tyle filmów to co jest nas w stanie przerazić? :)

2

Tam gdzie masz te single, duble itd. to masz też zakład np. x5, czy dajmy na to jak postawisz 8 meczów to masz x8, i to jest ten o który Ci chodzi.

0

Pytanko odnośnie Fify 16 na PS3, nie ma już takiej opcji, że zrobiłem z klubu Bristol Rovers drużynę 5 gwiazdkową i chciałbym nią grać w "szybkich meczach"?

1

Zablokowali :(

0

Na goldvod jest nsport+?

0

Borussia niepewna, prędzej remis bym widział, no i over 3,5 w meczu Barcelony też mi śmierdzi, przewiduje jakieś 2:1 :D

0

Jeśli nie używasz jej jako karty prepaid to nic nie płacisz, ja w ogóle nie loguje jej do internetu, będę ją używał tylko przy kupnie biletu.

7

Białoruś pozdrawia :D

0

Pytanie dla posiadaczy kart kibica reprezentacji Polski. Właśnie dostałem, kupując bilet w przedsprzedaży trzeba wpisać numer karty kibica. To jest ten długi numer składający się 20 cyferek?

1

Ten ostatni zdecydowanie :D

0

Mi się nawet podobało "Boisko bezdomnych" :D

0

Nieźle, ja tam nigdy remisów nie daje :D

0

Ile masz do wyjęcia?

2

Też mi kupon psują, trochę oglądałem ale grają straszną kaszane...

0

Te, które wskazałeś na pewno Ci to zagwarantują :D Ja już czwartą zimę będę chodził w butach adidasa takich jakby koszykarskich, też polecam :D

0

Czy na stadionie narodowym można okazywać bilet w telefonie? Czy trzeba mieć wersje wydrukowaną?

0

Ja pierwszy raz byłem na Irlandii, też bilet drukowany ale leży jak pamiątka na regale :D

0

Na pewno Ci przyjdą :D Nie lepiej brać do własnego wydruku? Bilety na Danie już widziałem były w niedzielę do wydrukowania, a takie coś jest też tańsze :D

0

Na mecz reprezentacji mogę mieć bilet w telefonie? Czy działa tylko ten papierowy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Mam M5 i jest lux, jakbyś coś chciał wiedzieć to pytaj na priw.

1

Dużo wygranej? :D

0

Posiada ktoś kartę kibica reprezentacji Polski? Mam pytanie na priw.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?