Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Uwierz, że nie :D Ja budzę się jak tylko coś usłyszę :)
0
Pytanie do speców, ustawiam sobie budzik na 9 w telefonie(Xperia M5). Budzik dzwoni 9:05, wie ktoś o co chodzi?
0
Zapewne City :D
0
I to jeszcze po takim żałosnym kursie jak 2, daj spokój, co z tego, że nawet strzelą z tych 3 wrzutek, jak Bilbao też pewnie coś strzeli ;]
0
Serio myślisz, że Real wygra 3:0 z Bilbao? :O
0
No i chyba na sztucznej trawie przy wślizgach trochę mniej nogę się obciera, co? Tak mi się przynajmniej wydaje :D
1
Pytanie spam, widzicie sens grania w piłkę w getrach piłkarskich jak nie zakłada się ochraniaczy? :D
0
Popieram, ja też się nasłuchałem, że taki brutalny itd. Było parę scen trochę ostrzejszych ale większość filmu to po prostu historia Głowackiej. Mowa tu o scenach typu palenie dziecka w słomie, ale tak naprawdę w tych czasach, tyle filmów to co jest nas w stanie przerazić? :)
2
Tam gdzie masz te single, duble itd. to masz też zakład np. x5, czy dajmy na to jak postawisz 8 meczów to masz x8, i to jest ten o który Ci chodzi.
0
Pytanko odnośnie Fify 16 na PS3, nie ma już takiej opcji, że zrobiłem z klubu Bristol Rovers drużynę 5 gwiazdkową i chciałbym nią grać w "szybkich meczach"?
1
Zablokowali :(
0
Na goldvod jest nsport+?
0
Borussia niepewna, prędzej remis bym widział, no i over 3,5 w meczu Barcelony też mi śmierdzi, przewiduje jakieś 2:1 :D
0
Jeśli nie używasz jej jako karty prepaid to nic nie płacisz, ja w ogóle nie loguje jej do internetu, będę ją używał tylko przy kupnie biletu.
7
Białoruś pozdrawia :D
0
Pytanie dla posiadaczy kart kibica reprezentacji Polski. Właśnie dostałem, kupując bilet w przedsprzedaży trzeba wpisać numer karty kibica. To jest ten długi numer składający się 20 cyferek?
1
Ten ostatni zdecydowanie :D
0
Mi się nawet podobało "Boisko bezdomnych" :D
0
Nieźle, ja tam nigdy remisów nie daje :D
0
Ile masz do wyjęcia?
2
Też mi kupon psują, trochę oglądałem ale grają straszną kaszane...
0
Te, które wskazałeś na pewno Ci to zagwarantują :D Ja już czwartą zimę będę chodził w butach adidasa takich jakby koszykarskich, też polecam :D
0
Czy na stadionie narodowym można okazywać bilet w telefonie? Czy trzeba mieć wersje wydrukowaną?
0
Ja pierwszy raz byłem na Irlandii, też bilet drukowany ale leży jak pamiątka na regale :D
0
Na pewno Ci przyjdą :D Nie lepiej brać do własnego wydruku? Bilety na Danie już widziałem były w niedzielę do wydrukowania, a takie coś jest też tańsze :D
0
Na mecz reprezentacji mogę mieć bilet w telefonie? Czy działa tylko ten papierowy?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Mam M5 i jest lux, jakbyś coś chciał wiedzieć to pytaj na priw.
1
Dużo wygranej? :D
0
Posiada ktoś kartę kibica reprezentacji Polski? Mam pytanie na priw.