0

Tak nie twierdzę, ale dlaczego mam myśleć, że z Włochami dostaniemy wpierdziel? Wiara góry przenosi ;]

2

Bye bye to Tobie powinni powiedzieć użytkownicy tej strony :)

2

Bardziej niż Lewy drewnem rozśmieszyło mnie to, że Kapustka jest lepszy technicznie od Lewandowskiego :D :D

2

Mizerni jak wszystko w Anglii.

5

Jedyny taki mecz to Anglia vs Walia :D

1

Wystarczy tyle, że Argentyna ma Messiego :D

0

Najpierw musimy wyjść z pierwszego miejsca, bardzo w to wierzę i wydaje się możliwe jeśli autobus Irlandii nie nawali :D

0

Te pieniądze i tak były pewnie z przekrętów jakichś, zagrane, żeby wprowadzić na rynek, jeśli ten zakład oczywiście jest prawdziwy :D

1

Co zrobil?

1

Jesteś nieletni, nie poszedłbyś.

0

Ale mimo wszystko to nie islam tam jest religią :)

0

Wolisz islamistów? :D

0

Link, źródło?

0

Akurat dzisiaj Żewłakow trzymał poziom!

6

Mączyński bardzo dobry mecz, dobra współpraca z Krychowiakiem!

0

A może pisali o naszej reprezentacji? :D

1



Można to oglądać i oglądać :D

4

To nie oglądaj, nikt Cię nie zmusza :D Ja czekam jak głupi :D

3

Według mnie tam nie było mowy o żadnym faulu.

0

471

1

A ja kupiłem to na 31 dni, ale podobno to tylko takie dni, jest szansa, że reszte sie obejrzy :D

1

Mi się nawet nie chce włączyć mecz... Szkoda gadać

0

Są oba kanały płatne polsatowskie, za 31 dni 20 zł.

0

My z bratem na pół wykupiliśmy goldvod.tv
Zobaczymy jak się to sprawdzi

2

Tak, Das Erste to to samo :)

0

245 bodajże

0

Pytanie do użytkowników Orange TV, ZDF mam, ale to Das Erste vel ARD nie mogę znaleźć a powinno być na 359, wie ktoś o co chodzi?

0

Jeszcze jest niemieckie ARD bodajże

1

Na pewno żyd lepszy od solorza. Pomyśleć, że ten kapeć jest z mojego miasta...

0

U mnie też ZDF, choć mecz Albanii na otwartym polsacie, niestety nie wszystkie mecze leczą na ZDF :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?