Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak nie twierdzę, ale dlaczego mam myśleć, że z Włochami dostaniemy wpierdziel? Wiara góry przenosi ;]
2
Bye bye to Tobie powinni powiedzieć użytkownicy tej strony :)
2
Bardziej niż Lewy drewnem rozśmieszyło mnie to, że Kapustka jest lepszy technicznie od Lewandowskiego :D :D
2
Mizerni jak wszystko w Anglii.
5
Jedyny taki mecz to Anglia vs Walia :D
1
Wystarczy tyle, że Argentyna ma Messiego :D
0
Najpierw musimy wyjść z pierwszego miejsca, bardzo w to wierzę i wydaje się możliwe jeśli autobus Irlandii nie nawali :D
0
Te pieniądze i tak były pewnie z przekrętów jakichś, zagrane, żeby wprowadzić na rynek, jeśli ten zakład oczywiście jest prawdziwy :D
1
Co zrobil?
1
Jesteś nieletni, nie poszedłbyś.
0
Ale mimo wszystko to nie islam tam jest religią :)
0
Wolisz islamistów? :D
0
Link, źródło?
0
Akurat dzisiaj Żewłakow trzymał poziom!
6
Mączyński bardzo dobry mecz, dobra współpraca z Krychowiakiem!
0
A może pisali o naszej reprezentacji? :D
1
Można to oglądać i oglądać :D
4
To nie oglądaj, nikt Cię nie zmusza :D Ja czekam jak głupi :D
3
Według mnie tam nie było mowy o żadnym faulu.
0
471
1
A ja kupiłem to na 31 dni, ale podobno to tylko takie dni, jest szansa, że reszte sie obejrzy :D
1
Mi się nawet nie chce włączyć mecz... Szkoda gadać
0
Są oba kanały płatne polsatowskie, za 31 dni 20 zł.
0
My z bratem na pół wykupiliśmy goldvod.tv
Zobaczymy jak się to sprawdzi
2
Tak, Das Erste to to samo :)
0
245 bodajże
0
Pytanie do użytkowników Orange TV, ZDF mam, ale to Das Erste vel ARD nie mogę znaleźć a powinno być na 359, wie ktoś o co chodzi?
0
Jeszcze jest niemieckie ARD bodajże
1
Na pewno żyd lepszy od solorza. Pomyśleć, że ten kapeć jest z mojego miasta...
0
U mnie też ZDF, choć mecz Albanii na otwartym polsacie, niestety nie wszystkie mecze leczą na ZDF :(