Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to ciekawe, zobaczymy o 20:40 :D
0
A kiedy zakodowali?
0
Kiedyś szukałem i nie było, widocznie przeoczyłem, dzięki za info!
0
Już sprawdzam!
0
Czy ktoś kto ma telewizje z Orange, może mi powiedzieć czy na jakimś zagranicznym kanale można obejrzeć dziś mecz? ZDF niestety nie ma tu...
1
Jak? :D Oglądam po hiszpańsku i nie wiem.
0
A mi się wydaje, że zmaleje :D
0
Dla mnie dzisiaj idealnie zagrał Mascherano :D
0
Nie ma co się kłócić, nie zrozumiesz chyba nigdy, chyba, że zaczniesz grać w piłkę co oni już w tym roku mają w nogach, znaczy w sezonie...
2
Aż mi ręka świerzbi jak czytam takie komentarze, to całym sezonem się wygrywa ligę, a nie jedną połową, ciekawe co pisałeś jak wygrywaliśmy 4:0 z Realem na Santiago, weź się ogarnij.
0
I bardzo dobrze :D
0
Zgoda, ale jeśli już wybierać to wolę żeby Suarez nie strzelił do końca sezonu a żebyśmy wygrali ligę :D Ale to jest raczej niemożliwe żeby nasz wampir nie strzelił minimum kilku bramek :D
1
Nie rozumiem, wolisz złotego buta od wygrania ligi? Suarez za to stwierdzenie by Cię ugryzł.
0
Kowalczyk na Twitterze dodał to, ale zapewne mecze będą na kanałach typu Polsat Sport, Polsat Sport Extra, a na otwartym nic... Ja zawsze to piszę i mówię jak do nas dzwonią, że ich nienawidzę :D
7
Nigdy bym nie powiedział, że Atletico gra dobrą piłkę, precz z autobusami!
1
Tylko i wyłącznie liga.
1
To była mega ciężka sytuacja, nie można mieć pretensji.
1
No ta szara też fajna ;D
0
http://www.vitasport.pl/images/items/2269/barcelona-2015-2016-nike-match-tee-gold_big.jpg
Ja mam taką, lecz "domową". Nie mogę znaleźć w moich kolorach :D
0
Liga portugalska jaki ma mnożnik do złotego buta?
1
Twoja odpowiedź przypomniała mi moją koszulkę z Garfieldem i zapytaniem who cares? :D
0
Chodzi o pomoc dla sędziów, powtórek takich, które pokazują czy był spalony czy nie, też nie może być. Tak mi się wydaje :D
51
Idź graj w Fifę, co mają mówić? Myślisz, że nie chcieliby żeby forma wróciła? Mówią tak bo sami wierzą, że zaczną grać tak jak się tego od nich oczekuje.
0
No mi też nie przeszkadza, może być, że jest to oszczędność energii, bo wtedy kiedy zasięg nie jest potrzebny to niby nie musi być cały i telefon mniej baterii zabiera, ale mogę się mylić :D
0
Jest tu jakiś znawca od Xperii? Otóż mam Xperię M5, nówka, i chodzi mi o to czy normalnym zjawiskiem jest to, że podczas gdy telefonem się bawie, wifi, gry itd. mam 2 kreski zasięgu, a dopiero jak zadzwonię, albo ktoś do mnie zadzwoni telefon korzysta z pełnego zasięgu? Byłbym wdzięczny za odpowiedzi.
0
Oczywiste, że tak.
1
Zapewniam Cię, że Korwin jest lepszy od PiS i PO, a to, że Unia nie jest dobrym pomyslem to chyba widać co się dzieje teraz w Europie.
1
Dlatego nie głosuję na PiS :D Mam nadzieję, że za 4 lata ani PiS ani PO nie wygrają wyborów, ani oczywiście Rysiu Petru.
1
W ogóle co pisiory odwalali wczoraj, obchody jak w święto narodowe, kabaret :D
11
Głupota i pranie mózgów.