0

Jeden karny Suareza nietrafiony i hejt... Ja nadal twierdzę, że Suarez powinien wykonywać te karne.

1

Komentarz usunięty

0

Kolędnicy to bodajże przedostatni odcinek prawdziwych Miodowych Lat :D A

0

Nie, u mnie odpada, chyba jednak w całym Radomiu nie ma UPC, co jest dziwne strasznie...

0

Ogólnie powinna wziąć rutiniscorbin :D Też ładniutka, no ale odstaje od pierwszej trójki trzeba szczerze powiedzieć ;>

1

Chyba tak, ale pierwsza trójka jest bardzo mocna, Pani Kasia Kozłowska na drugim miejscu, choć ja zagłosowałem na dziewczynę naszego kibica :)

0

Chyba, że mając internet z UPC są jakieś żniżki :D

1

Pierwsza i druga Pani, ciężko będzie z nimi wygrać, no ale wiadomo jak te konkursy działają :D

0

Czyli najtańszy pakiet za bodajże 30 czy 40 zł, i do tego pewnie można dobrać pakiet z Canal+, to w sumie też jakoś tanio nie wychodzi.

0

Dosyć ładna cena, u mnie neostrada z internetem, telefonem stacjonarnym i telewizją 99 zł. No ale nie pooglądam ani LM, ani Barcelony w La Lidze, tylko streamy :D

0

Ja to Radom :D W centrum Radomia można mieć chyba to UPC ale u nas jedynie co to telewizja z Neostrady(tą mam), Polsat lub NC+, ale ceny w NC+ są przegięciem moim zdaniem.

2

Może mi ktoś powiedzieć, pytam z ciekawości, ile kosztuje w tej telewizji UPC pakiet full sport? Żeby mieć i Canal+ i Eleven i jakieś inne? Pytam z ciekawości bo tu gdzie mieszkam, mimo, że jest to miasto to nie mogę mieć UPC.

0

Kolega widzę, że uznaje legendę podwórkową, że z ręki nie można strzelać... :D

0

Policjant musi się tylko przedstawić i powiedzieć z jakiej komendy jest. Nawet jeśli tego nie zrobił to i tak mu nie udowodnisz, przyjąłeś mandat to przyznałeś się do winy, koniec :D

0

Tak też zrobiłem, sformatowany ale i tak nie działa, trudno, Sony sprzęt dobry ale kombinują strasznie, u brata na Toshibie format pendrive'a NTFS, filmy w dziwnym formacie i wszystko otwiera, a tutaj niestety tak nie idzie.

0

Dobry format ma, podłączyłem inny to działał, ale ten, który nie działa jest sformatowany tak jak powinien, FAT32, nie mam pojęcia o co chodzi.

0

Może jest tu jakiś spec, mam telewizor SONY, podłączam pendrive'a pod USB i z tego co wynika czyta go jako HDD do nagrywania programów itd. Nie mogę ustawić żeby po prostu włączyć film z pendrive'a. Ktoś może miał podobny problem?

0

Jeśli tak się chwalisz wszystkim, że Cię stać itd. to jesteś jednym z takich ludzi jakimi gardzę :D Ja np. mam znajomego, chłop po 40, pieniędzy ma tyle ile pewnie nie wiedziałeś, że można mieć, nie lansuje się, nawet chodzi w porwanych butach, jedyne po czym widać, że jest bogaty to samochód- nówka Mercedes :)

0

Akceptujesz kibicowskie? Czyli jakie? Chodzisz na co dzień w koszulce meczowej Barcelony?

0

A co powiesz o takiej:

http://esklep.intersport.pl/images/products/zoom/15-JESIEN-NIKE-689702_206386753kw.jpg



Też według Ciebie słaba? Jest cała bawełniana, nie żadna treningowa.

0

Tottenham gol z karnego :D

0

Kurde, trzeźwy jesteś? :D

1

Ja wolę ten:


0

Gdzie pracujesz?

8

O czym Ty gadasz, za co najeżdżasz bleble, Real gra super, remisuje z Betisem 1:1, Atletico przegrywa z Celtą, PSG chyba nikomu nie trzeba mówić jaki poziom jest we Francji. Ogarnij się...

Nikt nie mówi, że Barca jest w tej chwili super ekstra dobra, ale śmiało można dać ją na pierwszym miejscu :)

1

Tak patrzę...
Dni w serwisie: 1798

Już niedługo 2 tysiące :D

0

Koniec

0

Denerwuje mnie takie pisanie, czuje, że... mam wrażenie, że...

0

Komentarz usunięty

0

Ja również byłem, ekstra film jeśli ktoś wie na co idzie, nie myśl, że pójdziesz i jakiś rambo będzie rozwalał 30 chłopa na raz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?