Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeden karny Suareza nietrafiony i hejt... Ja nadal twierdzę, że Suarez powinien wykonywać te karne.
1
Komentarz usunięty
0
Kolędnicy to bodajże przedostatni odcinek prawdziwych Miodowych Lat :D A
0
Nie, u mnie odpada, chyba jednak w całym Radomiu nie ma UPC, co jest dziwne strasznie...
0
Ogólnie powinna wziąć rutiniscorbin :D Też ładniutka, no ale odstaje od pierwszej trójki trzeba szczerze powiedzieć ;>
1
Chyba tak, ale pierwsza trójka jest bardzo mocna, Pani Kasia Kozłowska na drugim miejscu, choć ja zagłosowałem na dziewczynę naszego kibica :)
0
Chyba, że mając internet z UPC są jakieś żniżki :D
1
Pierwsza i druga Pani, ciężko będzie z nimi wygrać, no ale wiadomo jak te konkursy działają :D
0
Czyli najtańszy pakiet za bodajże 30 czy 40 zł, i do tego pewnie można dobrać pakiet z Canal+, to w sumie też jakoś tanio nie wychodzi.
0
Dosyć ładna cena, u mnie neostrada z internetem, telefonem stacjonarnym i telewizją 99 zł. No ale nie pooglądam ani LM, ani Barcelony w La Lidze, tylko streamy :D
0
Ja to Radom :D W centrum Radomia można mieć chyba to UPC ale u nas jedynie co to telewizja z Neostrady(tą mam), Polsat lub NC+, ale ceny w NC+ są przegięciem moim zdaniem.
2
Może mi ktoś powiedzieć, pytam z ciekawości, ile kosztuje w tej telewizji UPC pakiet full sport? Żeby mieć i Canal+ i Eleven i jakieś inne? Pytam z ciekawości bo tu gdzie mieszkam, mimo, że jest to miasto to nie mogę mieć UPC.
0
Kolega widzę, że uznaje legendę podwórkową, że z ręki nie można strzelać... :D
0
Policjant musi się tylko przedstawić i powiedzieć z jakiej komendy jest. Nawet jeśli tego nie zrobił to i tak mu nie udowodnisz, przyjąłeś mandat to przyznałeś się do winy, koniec :D
0
Tak też zrobiłem, sformatowany ale i tak nie działa, trudno, Sony sprzęt dobry ale kombinują strasznie, u brata na Toshibie format pendrive'a NTFS, filmy w dziwnym formacie i wszystko otwiera, a tutaj niestety tak nie idzie.
0
Dobry format ma, podłączyłem inny to działał, ale ten, który nie działa jest sformatowany tak jak powinien, FAT32, nie mam pojęcia o co chodzi.
0
Może jest tu jakiś spec, mam telewizor SONY, podłączam pendrive'a pod USB i z tego co wynika czyta go jako HDD do nagrywania programów itd. Nie mogę ustawić żeby po prostu włączyć film z pendrive'a. Ktoś może miał podobny problem?
0
Jeśli tak się chwalisz wszystkim, że Cię stać itd. to jesteś jednym z takich ludzi jakimi gardzę :D Ja np. mam znajomego, chłop po 40, pieniędzy ma tyle ile pewnie nie wiedziałeś, że można mieć, nie lansuje się, nawet chodzi w porwanych butach, jedyne po czym widać, że jest bogaty to samochód- nówka Mercedes :)
0
Akceptujesz kibicowskie? Czyli jakie? Chodzisz na co dzień w koszulce meczowej Barcelony?
0
A co powiesz o takiej:
http://esklep.intersport.pl/images/products/zoom/15-JESIEN-NIKE-689702_206386753kw.jpg
Też według Ciebie słaba? Jest cała bawełniana, nie żadna treningowa.
0
Tottenham gol z karnego :D
0
Kurde, trzeźwy jesteś? :D
1
Ja wolę ten:
0
Gdzie pracujesz?
8
O czym Ty gadasz, za co najeżdżasz bleble, Real gra super, remisuje z Betisem 1:1, Atletico przegrywa z Celtą, PSG chyba nikomu nie trzeba mówić jaki poziom jest we Francji. Ogarnij się...
Nikt nie mówi, że Barca jest w tej chwili super ekstra dobra, ale śmiało można dać ją na pierwszym miejscu :)
1
Tak patrzę...
Dni w serwisie: 1798
Już niedługo 2 tysiące :D
0
Koniec
0
Denerwuje mnie takie pisanie, czuje, że... mam wrażenie, że...
0
Komentarz usunięty
0
Ja również byłem, ekstra film jeśli ktoś wie na co idzie, nie myśl, że pójdziesz i jakiś rambo będzie rozwalał 30 chłopa na raz :D