0

Hm... Na pewno Mustafi z Valencii, a dwóch pozostałych nie pamiętam :D Formacja z trzema obrońcami, ciekawe co z tego wyjdzie :D

0

Swoją drogą ale mi wylosowało... Atak: Benzema i fioletowy Ronaldo, pomoc łączona: Neymar, Iniesta, Turan, Bale :D

1

Dzięki!

0

Szybkie pytanko, jak zacznę draft w Fife 16, ustalę składy, to mogę zagrać mecze dopiero jutro?

4

Pomyśleć, że jest z mojego miasta... Ale rok urodzenia 2002 mówi sam za siebie :D

16

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia!

0

Może ktoś tu jest islamistą? :D

0

Ciekawe gdzie odbędzie się mecz z Holandią, chciałbym Warszawę, pojechałbym :D

0

Mylisz się, oglądam praktycznie każdy mecz United, bo kolega im kibicuje i przeważnie razem patrzymy.

0

Świetny drybling... A ta jego cena to po prostu takie czasy, skoro nawet Martial, który jest po prostu średniakiem przechodzi do United za 50 mln...

1

Chyba w Fifie.

1

On nawet do tego by się nie nadawał raczej :D

9

Takie pytanko, ma ktoś może filmik jak Szpaku komentował powtórkę rożnego w meczu z mistrzem Chin? :D

1

Ściągnij aplikację Video Star Plus( taka żółta gwiazda), masz tam podstawowe kanały, ale żeby obejrzeć całe skoki to byś musiał mieć nielimitowany transfer chyba :)

0

Jeszcze nic :)

0

Fajny kupon, sam użyczę sobie kilka meczów z tego :D

0

Ciekawe jakie to ma wymiary...

0

Ja się staram o przyjęcie, ale we wrześniu oblał mnie psycholog, za rok znowu próbuję :D

0

Daj link albo coś a nie będziemy zgadywać...

0

Mhm, pewność siebie na konferencjach, potem weryfikacja jest w ringu i w większości przypadków porażka. Co innego jak ktoś szczeka i faktycznie umie boksować, patrz Tyson Fury :)

0

Jest szansa, że będą mogli zweryfikować swoje słowa na boisku :D Szczekanie jak w boksie, nie pomaga :D

3

Dla mnie wszystkie te, które wymieniłeś to buty, których bym nie założył nawet wtedy jakby mi dopłacali :D

2

Messi nie musi na nic odpowiadać :D

0

Bayern

0

http://allegro.pl/fifa-16-pl-polska-wersja-ps3-dubbing-pl-i5844310608.html

czy ktoś się orientuje czy jak kupię tą wersję to będzie można grać online?

0

Spokojnie, nie usunę :D Chyba, że dopiero jak mi się znudzi albo kupię PS4 :D

0

Z tego co widzę to nawet za 45 zł można mieć, więc spokojnie na rok starczy pograć, tylko boję się, że kupię a nie dostanę gry tylko jakieś coinsy czy coś...

0

http://allegro.pl/fifa-16-pl-dubbing-ps3-playstation-3-dzis-grasz-i5849567153.html

kupował ktoś Fifę albo inną grę takim sposobem?

0

Wolfsburg vs United

0

Raz jest, raz nie ma ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?