Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hm... Na pewno Mustafi z Valencii, a dwóch pozostałych nie pamiętam :D Formacja z trzema obrońcami, ciekawe co z tego wyjdzie :D
0
Swoją drogą ale mi wylosowało... Atak: Benzema i fioletowy Ronaldo, pomoc łączona: Neymar, Iniesta, Turan, Bale :D
1
Dzięki!
0
Szybkie pytanko, jak zacznę draft w Fife 16, ustalę składy, to mogę zagrać mecze dopiero jutro?
4
Pomyśleć, że jest z mojego miasta... Ale rok urodzenia 2002 mówi sam za siebie :D
16
Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia!
0
Może ktoś tu jest islamistą? :D
0
Ciekawe gdzie odbędzie się mecz z Holandią, chciałbym Warszawę, pojechałbym :D
0
Mylisz się, oglądam praktycznie każdy mecz United, bo kolega im kibicuje i przeważnie razem patrzymy.
0
Świetny drybling... A ta jego cena to po prostu takie czasy, skoro nawet Martial, który jest po prostu średniakiem przechodzi do United za 50 mln...
1
Chyba w Fifie.
1
On nawet do tego by się nie nadawał raczej :D
9
Takie pytanko, ma ktoś może filmik jak Szpaku komentował powtórkę rożnego w meczu z mistrzem Chin? :D
1
Ściągnij aplikację Video Star Plus( taka żółta gwiazda), masz tam podstawowe kanały, ale żeby obejrzeć całe skoki to byś musiał mieć nielimitowany transfer chyba :)
0
Jeszcze nic :)
0
Fajny kupon, sam użyczę sobie kilka meczów z tego :D
0
Ciekawe jakie to ma wymiary...
0
Ja się staram o przyjęcie, ale we wrześniu oblał mnie psycholog, za rok znowu próbuję :D
0
Daj link albo coś a nie będziemy zgadywać...
0
Mhm, pewność siebie na konferencjach, potem weryfikacja jest w ringu i w większości przypadków porażka. Co innego jak ktoś szczeka i faktycznie umie boksować, patrz Tyson Fury :)
0
Jest szansa, że będą mogli zweryfikować swoje słowa na boisku :D Szczekanie jak w boksie, nie pomaga :D
3
Dla mnie wszystkie te, które wymieniłeś to buty, których bym nie założył nawet wtedy jakby mi dopłacali :D
2
Messi nie musi na nic odpowiadać :D
0
Bayern
0
http://allegro.pl/fifa-16-pl-polska-wersja-ps3-dubbing-pl-i5844310608.html
czy ktoś się orientuje czy jak kupię tą wersję to będzie można grać online?
0
Spokojnie, nie usunę :D Chyba, że dopiero jak mi się znudzi albo kupię PS4 :D
0
Z tego co widzę to nawet za 45 zł można mieć, więc spokojnie na rok starczy pograć, tylko boję się, że kupię a nie dostanę gry tylko jakieś coinsy czy coś...
0
http://allegro.pl/fifa-16-pl-dubbing-ps3-playstation-3-dzis-grasz-i5849567153.html
kupował ktoś Fifę albo inną grę takim sposobem?
0
Wolfsburg vs United
0
Raz jest, raz nie ma ;/