4

11

Komentarz usunięty

4

Jerzy Dziewulski, mieliśmy z nim kiedyś wykład na zajęciach, gość ma rację w 100%.

0

Szkoda mi komentować Twoich wypocin, idź i powiedz rodzinom ofiar, że takich ludzi nie powinno się wybijać. Ciekawe jak i ile byś oberwał.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

5

Komentarz usunięty

2

Otóż to, ja uwielbiam góry, no ale w Barcelonie nie dane mi jeszcze było być :) Góry tysiąc razy lepsze od morza!

4

Ja na Twoim miejscu zdecydowanie inaczej bym tę kasę wydał. Wolałbym piękne wakacje w polskich górach.

1

Weź się walnij w łeb, oczywiście, że ci ludzie powinni być zabici i chyba każdy normalny człowiek gdyby miał możliwość pozbycia się takiego śmiecia zrobiłby to.

0

Coś te linki nie działają, a z chęcią bym zobaczył.

0

Aż do Warszawy na Gran Derbi? :D Ja u nas w Radomiu znalazłem chyba jedyny bar gdzie mają Eleven i już zarezerwowaliśmy sobie stolik :D Ja kibic Barcy i dwóch kibiców United, niech sobie popatrzą na widowisko :D

2

A my pokonaliśmy Niemców :>

0

Ja też zeskanowałem :)

0

My się umówiliśmy, że mamy jeździć na każdy mecz o punkty, zobaczymy co z tego wyjdzie :D Do Warszawy mamy 100 km ze słynnego Radomia :D

3

Ja pierwszy raz byłem na meczu z Irlandią, dzisiaj będę miał ból d... że mnie nie ma na trybunach :D

0

Na tę chwilę bez Messiego, nie patrząc na miejsce rozgrywania meczu jesteśmy faworytami, więc wolę żeby nie grał i wyleczył się do końca. Zresztą, jesteśmy liderami tabeli, choćbyśmy przegrali to i tak tragedii nie będzie. Dla mnie ciekawsze Gran Derbi będzie u nas, między innymi dlatego, że będzie Turan :D

1

Ja myślę, że Fury może zagrozić Kliczce bo jest głupi i nieobliczalny. Żadnym następcą nie jest, na następce prędzej rośnie Joshua :) Ale osobiście sądzę, że 6 runda i ciężko KO na Furym.

0

Dokładnie tak, spodziewam się jakiegoś ekstra strzału Scholes'a albo Zidana :D

0

Widzisz, czytając nawet go nie zauważyłem, specjalnie dla Ciebie poprawione!

3

Pierluigi Collina poprowadzi mecz charytatywny dla UNICEF, który zorganizował David Beckham. Na Old Trafford wystąpią m.in: Ryan Giggs, Zinedine Zidane czy luis figo. Włoch przypomni sobie lata pracy na największych stadionach świata.

0

Coś nie tak, jaki Benzema?! :D

0

https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/notebook-asus-f555lb-xo144h

Taki laptop i spokojnie wystarcza to o czym piszesz, Fifa nowa, jak i te, które będą wychodzić spokojnie pójdzie na tym sprzęcie.

14

A co tu dbać, idzie sie do fryzjera raz na jakiś czas, mówisz: "Górę dziewiątką, boki trójką" i ogień :D

0

Ale nie głoszą tego co w Biblii :) Skończmy ten temat zresztą.

0

A te wyjątki to?
Żebyśmy się dobrze zrozumieli, nie mam szacunku do tych, którzy na siłę pchają się do domu i chcą pieprzyć głupoty. Ale w sumie to większość tak robi...

0

Mogą sobie o mnie mówić Katol, dlaczego nie? Jehowe u mnie szacunku nie mają jeśli o to Ci chodzi :)

0

Pies ich drapał, już nie raz dzwonili do furtki, a najlepsze jest to, że mówisz nie a oni dalej dupe trują, dopiero jak postraszyłem, że jak wejdą bez pozwolenia to psa spuszczę to sobie poszli :)

0

Wolałbym spotkać jehowego :D U nas w mieście na szczęście tych ludzi na G się nie spotyka :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?