Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
11
Komentarz usunięty
4
Jerzy Dziewulski, mieliśmy z nim kiedyś wykład na zajęciach, gość ma rację w 100%.
0
Szkoda mi komentować Twoich wypocin, idź i powiedz rodzinom ofiar, że takich ludzi nie powinno się wybijać. Ciekawe jak i ile byś oberwał.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
5
Komentarz usunięty
2
Otóż to, ja uwielbiam góry, no ale w Barcelonie nie dane mi jeszcze było być :) Góry tysiąc razy lepsze od morza!
4
Ja na Twoim miejscu zdecydowanie inaczej bym tę kasę wydał. Wolałbym piękne wakacje w polskich górach.
1
Weź się walnij w łeb, oczywiście, że ci ludzie powinni być zabici i chyba każdy normalny człowiek gdyby miał możliwość pozbycia się takiego śmiecia zrobiłby to.
0
Coś te linki nie działają, a z chęcią bym zobaczył.
0
Aż do Warszawy na Gran Derbi? :D Ja u nas w Radomiu znalazłem chyba jedyny bar gdzie mają Eleven i już zarezerwowaliśmy sobie stolik :D Ja kibic Barcy i dwóch kibiców United, niech sobie popatrzą na widowisko :D
2
A my pokonaliśmy Niemców :>
0
Ja też zeskanowałem :)
0
My się umówiliśmy, że mamy jeździć na każdy mecz o punkty, zobaczymy co z tego wyjdzie :D Do Warszawy mamy 100 km ze słynnego Radomia :D
3
Ja pierwszy raz byłem na meczu z Irlandią, dzisiaj będę miał ból d... że mnie nie ma na trybunach :D
0
Na tę chwilę bez Messiego, nie patrząc na miejsce rozgrywania meczu jesteśmy faworytami, więc wolę żeby nie grał i wyleczył się do końca. Zresztą, jesteśmy liderami tabeli, choćbyśmy przegrali to i tak tragedii nie będzie. Dla mnie ciekawsze Gran Derbi będzie u nas, między innymi dlatego, że będzie Turan :D
1
Ja myślę, że Fury może zagrozić Kliczce bo jest głupi i nieobliczalny. Żadnym następcą nie jest, na następce prędzej rośnie Joshua :) Ale osobiście sądzę, że 6 runda i ciężko KO na Furym.
0
Dokładnie tak, spodziewam się jakiegoś ekstra strzału Scholes'a albo Zidana :D
0
Widzisz, czytając nawet go nie zauważyłem, specjalnie dla Ciebie poprawione!
3
Pierluigi Collina poprowadzi mecz charytatywny dla UNICEF, który zorganizował David Beckham. Na Old Trafford wystąpią m.in: Ryan Giggs, Zinedine Zidane czy luis figo. Włoch przypomni sobie lata pracy na największych stadionach świata.
0
Coś nie tak, jaki Benzema?! :D
0
https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/notebook-asus-f555lb-xo144h
Taki laptop i spokojnie wystarcza to o czym piszesz, Fifa nowa, jak i te, które będą wychodzić spokojnie pójdzie na tym sprzęcie.
14
A co tu dbać, idzie sie do fryzjera raz na jakiś czas, mówisz: "Górę dziewiątką, boki trójką" i ogień :D
0
Ale nie głoszą tego co w Biblii :) Skończmy ten temat zresztą.
0
A te wyjątki to?
Żebyśmy się dobrze zrozumieli, nie mam szacunku do tych, którzy na siłę pchają się do domu i chcą pieprzyć głupoty. Ale w sumie to większość tak robi...
0
Mogą sobie o mnie mówić Katol, dlaczego nie? Jehowe u mnie szacunku nie mają jeśli o to Ci chodzi :)
0
Pies ich drapał, już nie raz dzwonili do furtki, a najlepsze jest to, że mówisz nie a oni dalej dupe trują, dopiero jak postraszyłem, że jak wejdą bez pozwolenia to psa spuszczę to sobie poszli :)
0
Wolałbym spotkać jehowego :D U nas w mieście na szczęście tych ludzi na G się nie spotyka :D