Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zauważ, że to nie tylko trener jest w drużynie, żaden piłkarz Realu nie prezentuje choćby średniej formy...
0
A Marcelo ma w 4 literach powrót :D Alba to przynajmniej by popędził jak struś po zepsutej akcji :D
2
Źle patrzysz, dodali nowy artykuł, patrz w artykuł "Znamy składy!"
0
Dałeś się nabrać na symulkę, obejrzyj dokładnie powtórkę ;]
1
W powtórce było widać, że faulu nie było.
1
Dziękujemy Ci PEPE!
0
Standardowo narzekanie, każda drużyna jeszcze zgubi punkty. Nie da się wygrywać wszystkich meczów... Zapewne Real jutro remis albo przegrają i już nie będzie tak źle w tabeli, gdyż mamy zaległy mecz.
0
Piękna bramka.
1
Jak większość grajków w najlepszej lidze świata :D
0
United to raz traci 3 bramki, a potem kilka meczy 0-0, więc nic nie wiadomo :D
0
Ja dałem sobie postanowienie na nowy rok, nie obstawiać United, i dzisiaj już nie stawiałem :D
2
Każdy, ostatnia na La Rambli ten filmik był w co drugim komentarzu, świetna robota Darka :D
5
Są elementy, które Niemiec ma już lepsze, oczywista gra nogami, łapanie i wybijanie piłek też na korzyść ter Stegena, jedynie ma problem z ustawianiem się, ja bym wolał aby naszym pierwszym bramkarzem był właśnie Niemiec.
0
To akurat jest gówno nie problem, proste, idziesz i nie pijesz.
11
Gościu, Ty to lepiej rakiet nie odpalaj i poczekaj na kogoś dorosłego :)
5
"Świzdu, gwizdu i 200 zł poszło w pizdu" :D
0
Nie jesteś jedyną, ja też zostaję w domu, miałem jedno zaproszenie na wynajętą salę ale nie interesuje mnie impreza gdzie znam 5 osób z 50 :D
46
Matka wie, że ćpiesz?
0
Wygrają i to moim zdaniem gładko.
0
"Kundel" to zje wszystko i nic mu nie będzie, jakiego masz mieszańca to nie wiem, ale poczytaj o tych zmieszanych rasach, tutaj eksperci raczej Ci nie powiedzą :D
3
Ty tak serio? :D
0
A... Rozumiem, dobry żart :D
0
Ale, że co? :D
0
Tego z Bayernu? :D
0
Otwieraliście prezenty w Fifie 16? Jakieś ciekawe trafy?
24
Jest kibicem Legii, trzeba to zrozumieć, nie każdy rodzi się inteligentny :D
2
Łukasz Jurkowski (ur. 8 marca 1981 w Warszawie) – komentator sportowy zajmujący się MMA. Były zawodnik taekwondo i mieszanych sztuk walki (MMA).
2
Jurkowski, komentator KSW i innych gal MMA u nas, były zawodnik KSW :D Znacie na pewno jego głos :D
28
Robert Lewandowski powinien walczyć z nimi o Złotą Piłkę?
Juras: Ja w ogóle nie jestem fanem hiszpańskiej piłki. Ale czy ja wiem, czy Neymar zrobił więcej od Lewandowskiego? Nie wiem. Ja sobie cenię bardziej „Lewego”. Wiadomo, tutaj jest sporo patriotyzmu, ale w tej trójce zamiast Neymara wolałbym już nawet Pogbę.
To dowalił do pieca :D
0
PS3, oby nie przegrać pierwszego meczu, rzadko kiedy można sobie pozwolić na draft bo te monety pomału idą :D Chciałbym wygrać wszystkie mecze i zobaczyć te paczki za 100k :D