0

Zauważ, że to nie tylko trener jest w drużynie, żaden piłkarz Realu nie prezentuje choćby średniej formy...

0

A Marcelo ma w 4 literach powrót :D Alba to przynajmniej by popędził jak struś po zepsutej akcji :D

2

Źle patrzysz, dodali nowy artykuł, patrz w artykuł "Znamy składy!"

0

Dałeś się nabrać na symulkę, obejrzyj dokładnie powtórkę ;]

1

W powtórce było widać, że faulu nie było.

1

Dziękujemy Ci PEPE!

0

Standardowo narzekanie, każda drużyna jeszcze zgubi punkty. Nie da się wygrywać wszystkich meczów... Zapewne Real jutro remis albo przegrają i już nie będzie tak źle w tabeli, gdyż mamy zaległy mecz.

0

Piękna bramka.

1

Jak większość grajków w najlepszej lidze świata :D

0

United to raz traci 3 bramki, a potem kilka meczy 0-0, więc nic nie wiadomo :D

0

Ja dałem sobie postanowienie na nowy rok, nie obstawiać United, i dzisiaj już nie stawiałem :D

2

Każdy, ostatnia na La Rambli ten filmik był w co drugim komentarzu, świetna robota Darka :D

5

Są elementy, które Niemiec ma już lepsze, oczywista gra nogami, łapanie i wybijanie piłek też na korzyść ter Stegena, jedynie ma problem z ustawianiem się, ja bym wolał aby naszym pierwszym bramkarzem był właśnie Niemiec.

0

To akurat jest gówno nie problem, proste, idziesz i nie pijesz.

11

Gościu, Ty to lepiej rakiet nie odpalaj i poczekaj na kogoś dorosłego :)

5

"Świzdu, gwizdu i 200 zł poszło w pizdu" :D

0

Nie jesteś jedyną, ja też zostaję w domu, miałem jedno zaproszenie na wynajętą salę ale nie interesuje mnie impreza gdzie znam 5 osób z 50 :D

46

Matka wie, że ćpiesz?

0

Wygrają i to moim zdaniem gładko.

0

"Kundel" to zje wszystko i nic mu nie będzie, jakiego masz mieszańca to nie wiem, ale poczytaj o tych zmieszanych rasach, tutaj eksperci raczej Ci nie powiedzą :D

3

Ty tak serio? :D

0

A... Rozumiem, dobry żart :D

0

Ale, że co? :D

0

Tego z Bayernu? :D

0

Otwieraliście prezenty w Fifie 16? Jakieś ciekawe trafy?

24

Jest kibicem Legii, trzeba to zrozumieć, nie każdy rodzi się inteligentny :D

2

Łukasz Jurkowski (ur. 8 marca 1981 w Warszawie) – komentator sportowy zajmujący się MMA. Były zawodnik taekwondo i mieszanych sztuk walki (MMA).

2

Jurkowski, komentator KSW i innych gal MMA u nas, były zawodnik KSW :D Znacie na pewno jego głos :D

28

Robert Lewandowski powinien walczyć z nimi o Złotą Piłkę?
Juras: Ja w ogóle nie jestem fanem hiszpańskiej piłki. Ale czy ja wiem, czy Neymar zrobił więcej od Lewandowskiego? Nie wiem. Ja sobie cenię bardziej „Lewego”. Wiadomo, tutaj jest sporo patriotyzmu, ale w tej trójce zamiast Neymara wolałbym już nawet Pogbę.


To dowalił do pieca :D

0

PS3, oby nie przegrać pierwszego meczu, rzadko kiedy można sobie pozwolić na draft bo te monety pomału idą :D Chciałbym wygrać wszystkie mecze i zobaczyć te paczki za 100k :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?