Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Powiem Ci tak, jedyne co tu jest dobre to cena... Sam kiedyś planowałem to kupić ale zdecydowałem się na zestaw używany z obciążeniami żeliwnymi, tutaj 10 kg odważnik jest jak u mnie 5(średnica), zresztą te bitumiczne podobno szybko się "zużywają". Dlatego ja Ci radzę kupić używaną ławeczkę z używanymi obciążeniami, jak trochę poczekasz to trafisz jakąś okazję.
2
Barca i Tottenham na kuponie i nerwica... :D
6
Ten który sprzedawał Messiego do PSG za 250 mln, ujawnij się! :D
3
Komentarz usunięty
2
Ja zawsze powtarzałem, nawet jak ter Stegen zawalał, że wolę jego od Bravo na bramce, w końcu po to go kupiliśmy żeby był pierwszym bramkarzem na każdych rozgrywkach, a to, że się boisz jak ma nodze przy piłce to nie rozumiem, wyprowadza piłkę lepiej i spokojniej niż Alves :D
0
Pokaż gdzie to kupiłeś, jakiś link :D
26
Obietnice PiSu :D
3
Ja oglądam wszystkie za free, w dobrej jakości i bardzo dobrze widzę piłkę :)
0
W takim razie mogę Ci dać do mnie kontakt, jak Szpilka będzie mistrzem wtedy to Ci postawię flaszkę. Joshua, Wilder, Fury, wszyscy ponad 2 metry, byki szybkie, silne, Szpilka nie ma pojęcia jak boksować z wyższymi, do tego dochodzi Ortiz, Haye... O czym my mówimy...
2
My w pokoju myśleliśmy, że Wilder go zabił tym ciosem :D Mimo, że Wilder jakimś wielce mistrzem nie jest, pokazał, że Szpilka nie ma czego szukać w mistrzowskich szansach :D
0
Przycisk w padzie do One, nie wiem jak on się nazywa, ale w PS'ach mają nazwę R1, tam jest tragiczny.
1
To chyba jesteś jedyny, pad od 360 nie ma sobie równych, mówi to właściciel PS3 i 4.
0
Jeśli ktoś Ci mówi, że w One jest genialny pad to lepiej to sobie zakryj bo nie wie o czym mówi :D Genialny pad to był w 360, a Microsoft oczywiście musiał spieprzyć sprawę i teraz pogorszyć go o 180 stopni :D Zresztą, PS4 lepsze.
1
237,5
3
Ja zawsze piszę to jak ktoś się pyta o tatuaż to i napiszę teraz: NIE RÓBCIE TEGO!!
4
Podobno to nie jest oficjalnie.
0
Wolę płaczącego malucha, niż głupie brzęczenie :D
0
Aktualizacje zrobiły swoje podobno, zero przycięć, choć wiadomo, że każde urządzenie może się coś tam podwiesić :D
0
Oj, z anty fanem bym nie wytrzymał :D
0
G3 będę brał z Orange, według większości recenzentów G3 jest lepszy od P8 :P
0
A kto tam jeszcze będzie? :D
0
Przestań :D W Huawejach nie można rozmawiać w trybie 2G, przez co rozmowy są tragiczne, a o to jednak głównie w telefonach chodzi...
0
Ja się cieszę, że naczytałem się recenzji, naoglądałem filmików z G3 i P8 :D Teraz tylko czekać do kwietnia :D
0
Ja oglądam sam, a co, chcesz wpaść? :D
0
Są robione w Chinach, ale spójrz np. na podzespoły Huaweja P8, a na LG G3, procesor Snapdragon, a w P8 co? Nigdy o takim czymś nie słyszałem :D
0
Dokładnie, lepszy Samsung, Huawei to typowy chińczyk, już raz zaufałem chińczykom i nie wyszedłem na dobre :D
0
Powiem tak, ja w kwietniu byłem pewien, że wezmę Huaweia P8, ale jednak już teraz wiem, że biorę LG G3, Huawei może i ma dobre parametry ale rozmowy telefoniczne z nim to podobno katastrofa, dlatego ja wolę wziąć coś sprawdzonego :)
0
United
0
Konkretne pytanie, o której mniej więcej Messi może odebrać Złotą Piłkę? Tak, chce wejść do pokoju na gotowe :D
0
To było tak oczywiste, że nawet nie pisałem :D