Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja obstawiam, że ciekawie może być w Wolfsburg vs United, tam jest mecz o wszystko.
0
Na Wolfsburgu możesz się przejechać, dzisiaj coś mi się wydaje, że United ostro zawalczy o swoje.
0
PSG, Benfica-Atletico obie strzelą, Real powyżej 3,5 gola w meczu, PSV.
7
Myślę, że bez problemu.
0
A była już holenderska? :D
0
W tym wypadku po remisie, ludzie za bardzo przywykli do 4:0, 6:1 itd. :D
0
Ostatnio? Może dlatego, że jest po kontuzji Szerloku i musi jeszcze załapać znowu to co przed kontuzją ;]
0
Wyjdź stąd.
1
Poczekaj do rewanżu, mi się wydaje, że Fury straci pasy w rewanżu :)
3
To już lepiej kawa, nie pij ścierwa typu tiger czy jakieś inne energetyki.
2
Ja tam na pewno wszystkich oglądał nie będę, tylko te najciekawsze, ileż można siedzieć przed tv :D
3
a w jaki sposób ma zdrowie ucierpieć? :D
0
Nieładnie kopiować cytaty ze strony Realu, nie pisząc, że to cytat ;]
0
Nie mam pojęcia o co chodzi, przelogowanie też nie pomaga...
0
Mam, wczoraj oglądałem tam Barcę i KSW i Kliczkę, a dziś są Canal+, no ale z Eleven jest tylko ten kanał gdzie leci Roma.
0
Kanał o nazwie "volley14" nie istnieje w serwisie lub został zablokowany.
0
Masz mecz Realu na weeb.tv? U mnie na liście kanałów jest tylko Eleven Sports, a tam mecz Romy.
0
Co to, nie będzie meczu Realu na weeb.tv?
0
Kliczki od zawsze w umowach mają, że w razie przegranej dostaną rewanż :D
0
Kliczko ma na pewno w umowie rewanż w razie czego :D
0
Fury walczył lepiej moim zdaniem, kliczko jakby przestraszony.
0
Będzie niespodzianka?
0
Chyba po północy
0
Ależ jakość na weeb.tv!
1
Owszem, większe emocje niż to głupie KSW i za darmo do obejrzenia... Większość fighterów z KSW jedzie do USA i dostaje srogie lanie, nawet Mamed :)
0
Kiedyś kiedyś to się wstawało w wakacje, od 8 do 22 miało się piłkę przy nodze, teraz jak pytamy młodszych czy idą pograć to co innego jest ważniejsze :)
0
Piłkę za 300-400 to raczej nie kupię na tyle ile ja gram :) Częściej gramy w "niemca" z powodu braku chętnych ludzi do meczyków :)
0
Oj, chodziło mi po prostu o zdanie innych, bo ja do tej pory miałem tylko raz przyjemność grać piłką klejoną a szytą to nie umiem policzyć :)
1
Może ich i stać. Ale nie wszyscy są na sprzedaż :)
0
Chciałem poradzić się ekspertów, chcę kupić piłkę i teraz problem czy klejona, czy szyta...
http://allegro.pl/pilka-adidas-euro-2016-beau-jeu-top-replica-box-i5794549353.html
Klejona za prawie stówkę.
http://allegro.pl/pilka-nozna-adidas-euro-2016-top-glider-5-prezent-i5816545519.html
Szyta za 60, zawsze myślałem, że te szyte są lepsze, jak myślicie?