2

Ja obstawiam, że ciekawie może być w Wolfsburg vs United, tam jest mecz o wszystko.

0

Na Wolfsburgu możesz się przejechać, dzisiaj coś mi się wydaje, że United ostro zawalczy o swoje.

0

PSG, Benfica-Atletico obie strzelą, Real powyżej 3,5 gola w meczu, PSV.

7

Myślę, że bez problemu.

0

A była już holenderska? :D

0

W tym wypadku po remisie, ludzie za bardzo przywykli do 4:0, 6:1 itd. :D

0

Ostatnio? Może dlatego, że jest po kontuzji Szerloku i musi jeszcze załapać znowu to co przed kontuzją ;]

0

Wyjdź stąd.

1

Poczekaj do rewanżu, mi się wydaje, że Fury straci pasy w rewanżu :)

3

To już lepiej kawa, nie pij ścierwa typu tiger czy jakieś inne energetyki.

2

Ja tam na pewno wszystkich oglądał nie będę, tylko te najciekawsze, ileż można siedzieć przed tv :D

3

a w jaki sposób ma zdrowie ucierpieć? :D

0

Nieładnie kopiować cytaty ze strony Realu, nie pisząc, że to cytat ;]

0

Nie mam pojęcia o co chodzi, przelogowanie też nie pomaga...

0

Mam, wczoraj oglądałem tam Barcę i KSW i Kliczkę, a dziś są Canal+, no ale z Eleven jest tylko ten kanał gdzie leci Roma.

0


Kanał o nazwie "volley14" nie istnieje w serwisie lub został zablokowany.

0

Masz mecz Realu na weeb.tv? U mnie na liście kanałów jest tylko Eleven Sports, a tam mecz Romy.

0

Co to, nie będzie meczu Realu na weeb.tv?

0

Kliczki od zawsze w umowach mają, że w razie przegranej dostaną rewanż :D

0

Kliczko ma na pewno w umowie rewanż w razie czego :D

0

Fury walczył lepiej moim zdaniem, kliczko jakby przestraszony.

0

Będzie niespodzianka?

0

Chyba po północy

0

Ależ jakość na weeb.tv!

1

Owszem, większe emocje niż to głupie KSW i za darmo do obejrzenia... Większość fighterów z KSW jedzie do USA i dostaje srogie lanie, nawet Mamed :)

0

Kiedyś kiedyś to się wstawało w wakacje, od 8 do 22 miało się piłkę przy nodze, teraz jak pytamy młodszych czy idą pograć to co innego jest ważniejsze :)

0

Piłkę za 300-400 to raczej nie kupię na tyle ile ja gram :) Częściej gramy w "niemca" z powodu braku chętnych ludzi do meczyków :)

0

Oj, chodziło mi po prostu o zdanie innych, bo ja do tej pory miałem tylko raz przyjemność grać piłką klejoną a szytą to nie umiem policzyć :)

1

Może ich i stać. Ale nie wszyscy są na sprzedaż :)

0

Chciałem poradzić się ekspertów, chcę kupić piłkę i teraz problem czy klejona, czy szyta...

http://allegro.pl/pilka-adidas-euro-2016-beau-jeu-top-replica-box-i5794549353.html

Klejona za prawie stówkę.

http://allegro.pl/pilka-nozna-adidas-euro-2016-top-glider-5-prezent-i5816545519.html

Szyta za 60, zawsze myślałem, że te szyte są lepsze, jak myślicie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?