Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tego co mi wiadomo będzie na Polsacie Sport transmisja.
0
Ja nie mam takich wymagań jakby co :D
1
Ja z pierwszego koszyka marzyłbym o Portugalii. Reszta drużyn obojętna i myślę, że śmiało moglibyśmy myśleć o 1 miejscu w grupie.
3
500 zł na dziecko, dadzą, ale zapewne zdrożeje paliwo, zdrożeje bułka, więc po kryjomu zabiorą Ci 700, a dadzą 500. A dokładniej to jak nie masz w planach dziecka to Ci zabiorą tylko :D
1
Arek Milik mówi, że w sytuacji sam na sam z bramkarzem woli podać do Kamila Grosickiego, bo tak powinien zachować się kolega dbający o dobre relacje w drużynie.
Ronaldo kiwa głową... :D
0
Oby nie... :D Mam nadzieję, że wrócą do Warszawy gdzie mam 100km i bym sobie pojechał :D
2
Komentarz usunięty
0
I tak podtrzymuje moje zdanie :D
1
Ja bym się nie zastanawiał, mimo wszystko turniej. Taka okazja się może nie powtórzyć, a klasyk będzie jeszcze na wiosnę, i to na CN :)
0
Tak, razem z Robbenem.
9
A ja tam jestem za Irlandią, spoko ludzie z Irlandczyków i kibiców mają fajnych :D
0
Nie jesteś jedyna, wraca koszmar obrońców i bramkarza :D
0
Zaraz kursy u buków na Barcę spadną :D Ja obstawiłem jak się tylko pojawiło, kurs ponad 3 zł :D
0
Oliver Kahn- spoko gość, twarz, której nawet piłka posłana przez Carlosa się bała :D
Ronaldinho- Nie trzeba nic mówić
Ronaldo grubszy- Fajny styl gry
Pirlo- spokój na boisku jak mało kto
Raul- idol z dzieciństwa
0
Under 2,5 gola :)
0
Spokojnie, wraca nasz Messi! :D
1
Poprosiłem o nazwę aplikacji a tu dyskusja :D A do tego "ryja", kto Ci powiedział, że zamiaruję to oglądać?
0
Ostatnio kolega pokazał mi aplikację na telefon gdzie miał kilka darmowych kanałów, TVP, TVN, wie ktoś może jak ona się nazywa?
0
Dokładnie, poleci zaraz ban :D Ja za to, że nazwałem kogoś lewakiem dostałem bana :D
1
Tak pewnie będzie niestety, ale nie oszukujmy się, to już jest wojna.
2
Szczerze mówiąc to nie spodziewałem się po Francji, że tak szybko dadzą odpowiedź.
5
Nie będzie tak, Europa w końcu pójdzie po rozum do głowy.
2
Nie odpuszczą, oni z tego pewnie są zadowoleni, trzeba przyjąć zaproszenie walki i tą walkę wygrać, a jak to chyba każdy wie.
1
No i dobrze, zaprosili do "tańca", którego nie szło odmówić.
0
A tak z ciekawości na przyszłość, jaka jest cena takiej przyjemności?
1
Tak, znajdą się, jeśli terrorystą jest Polak czy inny śmieć to jak najbardziej
0
Zapewne wszystko zależy od wyniku reprezentacji na Euro.
0
Komentarz usunięty
0
A co, Ty też uważasz, że takich ludzi się powinno wsadzić tylko do więzienia? Eksperci, normalni ludzi twierdzą to co 95% na tej stronie.
1
Nawet więzieniem straszy niejaki lewak pax.