0

Z tego co mi wiadomo będzie na Polsacie Sport transmisja.

0

Ja nie mam takich wymagań jakby co :D

1

Ja z pierwszego koszyka marzyłbym o Portugalii. Reszta drużyn obojętna i myślę, że śmiało moglibyśmy myśleć o 1 miejscu w grupie.

3

500 zł na dziecko, dadzą, ale zapewne zdrożeje paliwo, zdrożeje bułka, więc po kryjomu zabiorą Ci 700, a dadzą 500. A dokładniej to jak nie masz w planach dziecka to Ci zabiorą tylko :D

1

Arek Milik mówi, że w sytuacji sam na sam z bramkarzem woli podać do Kamila Grosickiego, bo tak powinien zachować się kolega dbający o dobre relacje w drużynie.

Ronaldo kiwa głową... :D

0

Oby nie... :D Mam nadzieję, że wrócą do Warszawy gdzie mam 100km i bym sobie pojechał :D

2

Komentarz usunięty

0

I tak podtrzymuje moje zdanie :D

1

Ja bym się nie zastanawiał, mimo wszystko turniej. Taka okazja się może nie powtórzyć, a klasyk będzie jeszcze na wiosnę, i to na CN :)

0

Tak, razem z Robbenem.

9

A ja tam jestem za Irlandią, spoko ludzie z Irlandczyków i kibiców mają fajnych :D

0

Nie jesteś jedyna, wraca koszmar obrońców i bramkarza :D

0

Zaraz kursy u buków na Barcę spadną :D Ja obstawiłem jak się tylko pojawiło, kurs ponad 3 zł :D

0

Oliver Kahn- spoko gość, twarz, której nawet piłka posłana przez Carlosa się bała :D
Ronaldinho- Nie trzeba nic mówić
Ronaldo grubszy- Fajny styl gry
Pirlo- spokój na boisku jak mało kto
Raul- idol z dzieciństwa

0

Under 2,5 gola :)

0

Spokojnie, wraca nasz Messi! :D

1

Poprosiłem o nazwę aplikacji a tu dyskusja :D A do tego "ryja", kto Ci powiedział, że zamiaruję to oglądać?

0

Ostatnio kolega pokazał mi aplikację na telefon gdzie miał kilka darmowych kanałów, TVP, TVN, wie ktoś może jak ona się nazywa?

0

Dokładnie, poleci zaraz ban :D Ja za to, że nazwałem kogoś lewakiem dostałem bana :D

1

Tak pewnie będzie niestety, ale nie oszukujmy się, to już jest wojna.

2

Szczerze mówiąc to nie spodziewałem się po Francji, że tak szybko dadzą odpowiedź.

5

Nie będzie tak, Europa w końcu pójdzie po rozum do głowy.

2

Nie odpuszczą, oni z tego pewnie są zadowoleni, trzeba przyjąć zaproszenie walki i tą walkę wygrać, a jak to chyba każdy wie.

1

No i dobrze, zaprosili do "tańca", którego nie szło odmówić.

0

A tak z ciekawości na przyszłość, jaka jest cena takiej przyjemności?

1

Tak, znajdą się, jeśli terrorystą jest Polak czy inny śmieć to jak najbardziej

0

Zapewne wszystko zależy od wyniku reprezentacji na Euro.

0

Komentarz usunięty

0

A co, Ty też uważasz, że takich ludzi się powinno wsadzić tylko do więzienia? Eksperci, normalni ludzi twierdzą to co 95% na tej stronie.

1

Nawet więzieniem straszy niejaki lewak pax.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?