Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pytaj, co wiem to doradzę :D
0
Ja bym tej Legii nie stawiał a zamiast niej dał np. Ajax.
0
Trudno, to i tak "tylko" 18 zł :) Resztę już wypłaciłem więc i tak na plus :D
0
Postawiłem już ostatnie pieniądze na Barce, Arsenal(!!) i Porto, co Wy na to? :D
2
Oby, oby!
1
Żeby Valencia nie walnęła jakiegoś gola w 90 minucie :D
1
Ja mam i Bayer i Zenit :D Dali nadzieję tą bramką.
0
Gooool! Bayer! :D
0
Ja zagrałem na Bayer i Zenit...
0
Barcelona handi na rożne (-3)
kurs 1,90
1
Tu tu tu tu tu tu NEYMAR!! :D
0
bet365
56
Niektórzy gracze z Realu patrząc na to zdjęcie pewnie popuścili :D
0
Oj chyba nie był taki kurs, ja stawiałem na początku, mniej więcej jak się pojawiło i kurs był 3.10, teraz jest 2,70.
1
Nie.
1
Ja również pub z kolegami, Radom :D
0
Tarcze!
0
Jedynym plusem byłby brak pedałków w rurkach :P
0
Może i nasze pokolenie będzie świadkiem wojny, przynajmniej wszyscy przeszliby podstawowe szkolenie z obsługi broni :D
0
Tragedia, a pomyśleć, że u nas w następnym roku Światowe Dni Młodzieży i zjazd NATO...
0
To nie przez zadupie, u nas po prostu jeszcze nie ma tych ludzi i oby tak zostało, może rząd wysłucha większości obywateli ten jeden raz :)
1
Warto wspomnieć, że El Jarek wcale nie widzi ostatniej ekstra formy Neymara :D
0
Miałem właśnie to pisać, uprzedziłeś mnie. Strasznie to denerwuje.
0
Wystarczy powiedzieć 5:0 albo 2:6 :D
1
Dużo ludzi nam zazdrości tej baby... :D
1
Ostatnio widzę w modzie ocenianie polskich aktorek... :D
1
Ja też Radom :D
0
Ja również myślę, że reprezentacja powinna mieć swoją jakby to powiedzieć- twierdzę :)
0
W żadnej fazie nie gra się rewanżów
0
Nie żebym się czepiał, ale pisze się "prośba" :D