0

pytaj, co wiem to doradzę :D

0

Ja bym tej Legii nie stawiał a zamiast niej dał np. Ajax.

0

Trudno, to i tak "tylko" 18 zł :) Resztę już wypłaciłem więc i tak na plus :D

0

Postawiłem już ostatnie pieniądze na Barce, Arsenal(!!) i Porto, co Wy na to? :D

2

Oby, oby!

1

Żeby Valencia nie walnęła jakiegoś gola w 90 minucie :D

1

Ja mam i Bayer i Zenit :D Dali nadzieję tą bramką.

0

Gooool! Bayer! :D

0

Ja zagrałem na Bayer i Zenit...

0

Barcelona handi na rożne (-3)
kurs 1,90

1

Tu tu tu tu tu tu NEYMAR!! :D

0

bet365

56

Niektórzy gracze z Realu patrząc na to zdjęcie pewnie popuścili :D

0

Oj chyba nie był taki kurs, ja stawiałem na początku, mniej więcej jak się pojawiło i kurs był 3.10, teraz jest 2,70.

1

Nie.

1

Ja również pub z kolegami, Radom :D

0

Tarcze!

0

Jedynym plusem byłby brak pedałków w rurkach :P

0

Może i nasze pokolenie będzie świadkiem wojny, przynajmniej wszyscy przeszliby podstawowe szkolenie z obsługi broni :D

0

Tragedia, a pomyśleć, że u nas w następnym roku Światowe Dni Młodzieży i zjazd NATO...

0

To nie przez zadupie, u nas po prostu jeszcze nie ma tych ludzi i oby tak zostało, może rząd wysłucha większości obywateli ten jeden raz :)

1

Warto wspomnieć, że El Jarek wcale nie widzi ostatniej ekstra formy Neymara :D

0

Miałem właśnie to pisać, uprzedziłeś mnie. Strasznie to denerwuje.

0

Wystarczy powiedzieć 5:0 albo 2:6 :D

1

Dużo ludzi nam zazdrości tej baby... :D

1

Ostatnio widzę w modzie ocenianie polskich aktorek... :D

1

Ja też Radom :D

0

Ja również myślę, że reprezentacja powinna mieć swoją jakby to powiedzieć- twierdzę :)

0

W żadnej fazie nie gra się rewanżów

0

Nie żebym się czepiał, ale pisze się "prośba" :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?