Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla niektórych to może groszowe sprawy, ale ja jestem studentem i sprawa wygląda tak: teraz mogę zamknąć i mieć 90 zł, a jutro jak Spurs wygra to będzie 150 :)
0
Został mi ostatni mecz na kuponie, Spurs vs Aston Villa
Mogę zamknąć zakład i zgarnąć troszkę mniej kasy, co proponujecie? Dadzą jutro radę? :D
3
O, faktycznie:
Jednak finały każdego sezonu trafią na antenę otwartą - prawdopodobnie pokażą je albo TVN7 albo inna stacja Grupy TVN. W telewizji otwartej pojawią się też spotkania z udziałem polskiej drużyny, jeśli uda jej się zakwalifikować do Ligi Mistrzów.
No to całe szczęście!
3
Jak myślicie, finał Ligi Mistrzów będzie pokazany w TVP? A jeśli tylko w NC+ to ciekawe czy puszczą też na "najbiedniejszym" ich kanale czyli Nsport, taki posiadam w telewizji orange i się właśnie zastanawiam gdzie obejrzę finał LM mam nadzieję z Barcą :D
1
Hiszpańskie media, czyli pewnie Madryckie, boją się szefunia na El Clasico :)
0
Za 50 zł jedziesz z dobrym towarzystwem np. z bla bla car czy jak to się nazywa. A jeśli chcesz koniecznie jechać sam to np. z mojego doświadczenia Golfem 5 w dieslu zrobiłem 1000 km za 200 zł, do Wrocławia nie ma 1000km zaś jest 300, więc za niecałą stówkę bym sam dojechał a Ty chcesz wywalać tysiąc na samolot, a wcale nie będziesz szybciej, odprawy itd. :)
0
Nie rozumiem, przecież to kilka godzin jazdy samochodem, bulić 1000 zł jak można za 50 zł dojechać w kilka godzin samochodem?
0
1000 zł to chyba taksówką z Wrocławia do Warszawy :D
1
100 zł bez jednego grosza, przecież napisałem w Edit cenę :D
0
Są niesamowite ale właśnie do treningów, na orlika itd. Mi i tak się bardziej podoba ta bawełniana, od dawna na nią polowałem a nie chciałem zamawiać przez allegro :D
0
To ja już wolę przepłacić 13 zł i sobie przymierzyć itd.
Ta druga fajna, ale chodziło mi o taką na co dzień, a nie lubię chodzić gdzieś w poliestrowych koszulkach, takie to raczej na trening, na granie w piłkę itd. :)
3
Jakby ktoś chciał, w Inter Sporcie są fajne koszulki Barcy do nabycia, takie do noszenia na co dzień:
http://images.okazje.info.pl/p/sport-i-hobby/2126/nike-koszulka-fc-barcelona-core-plus-689702.jpg
Właśnie dzisiaj kupiłem sobie :)
Edit: Już 2 osoby spytały na PW o cenę, 100 zł bez jednego grosza.
0
Ma ktoś kanał na sopcaście na którym leci albo mecz PSG albo United? Z góry dziękuję.
0
Benfica, United, Juve i Atletico :D
2
Jest bonus mobilny na bet365, jak stawiasz z komórki to jak nie wejdzie kupon to oddają wkład, chyba postawię na wygrane gości :)
1
Panie i Panowie, co sądzicie o meczach: Galata vs Benfica i CSKA vs United? W obu meczach wygrają goście? :)
0
Bo te osoby nie mają się za zarażone, ja osobiście mam nadzieję, że nie doczekam się czasów gdzie będę wąchał na ulicy ten smród.
0
0
Póki tego nie ma w Polsce to nic :) Dla mnie każdy kto pali albo bierze co innego jest idiotą.
0
Przecież oni mają już tak przepalone głowy, że nie wiedzą co gadają. Widać zresztą w rządzie jak dopuszczają części do do roweru do ślubu ;]
1
Ciekawe tylko niby jak to jest liczone :)
Edit: A no fakt, Bartra_FCB ma rację, a nie powiesz mi, że palenie tego syfu to nie ćpanie :)
2
Komentarz usunięty
0
0:2 dla Czechów, brawo!!
1
A tymczasem Mertens nie trafia na pustą bramkę :D
0
Patrzę na skład Belgii, mam ich na kuponie moim, ostatni mecz, taka moc w pomocy, nie da się tego nie wygrać chyba :D
0
Ja sam z niecierpliwością czekam na Belgię bo to ostatni mecz z mojego kuponu :D
0
Nie stawiaj na Czechów, to już lepiej Włochy i Belgia za te 200 :)
0
Jeszcze tam nie ma, pamiętam jak kupowaliśmy bilety na ten mecz, po północy serwer padł, ludzie do 3 w nocy siedzieli żeby bilet sobie kupić, my wstaliśmy o 7 i kupiliśmy, miejsca lux, ogólnie w 2 dni biletów już nie było, ale było warto :D
0
Sam strzał głową był mega!!
1
Wie ktoś kiedy będą bilety na mecz towarzyski Polska-Walia? I mniej więcej jakie są bilety na mecze towarzyskie? Byłem w niedzielę na meczu i powiem Wam, że stadion uzależnia :D