0

Dla niektórych to może groszowe sprawy, ale ja jestem studentem i sprawa wygląda tak: teraz mogę zamknąć i mieć 90 zł, a jutro jak Spurs wygra to będzie 150 :)

0

Został mi ostatni mecz na kuponie, Spurs vs Aston Villa

Mogę zamknąć zakład i zgarnąć troszkę mniej kasy, co proponujecie? Dadzą jutro radę? :D

3

O, faktycznie:

Jednak finały każdego sezonu trafią na antenę otwartą - prawdopodobnie pokażą je albo TVN7 albo inna stacja Grupy TVN. W telewizji otwartej pojawią się też spotkania z udziałem polskiej drużyny, jeśli uda jej się zakwalifikować do Ligi Mistrzów.

No to całe szczęście!

3

Jak myślicie, finał Ligi Mistrzów będzie pokazany w TVP? A jeśli tylko w NC+ to ciekawe czy puszczą też na "najbiedniejszym" ich kanale czyli Nsport, taki posiadam w telewizji orange i się właśnie zastanawiam gdzie obejrzę finał LM mam nadzieję z Barcą :D

1

Hiszpańskie media, czyli pewnie Madryckie, boją się szefunia na El Clasico :)

0

Za 50 zł jedziesz z dobrym towarzystwem np. z bla bla car czy jak to się nazywa. A jeśli chcesz koniecznie jechać sam to np. z mojego doświadczenia Golfem 5 w dieslu zrobiłem 1000 km za 200 zł, do Wrocławia nie ma 1000km zaś jest 300, więc za niecałą stówkę bym sam dojechał a Ty chcesz wywalać tysiąc na samolot, a wcale nie będziesz szybciej, odprawy itd. :)

0

Nie rozumiem, przecież to kilka godzin jazdy samochodem, bulić 1000 zł jak można za 50 zł dojechać w kilka godzin samochodem?

0

1000 zł to chyba taksówką z Wrocławia do Warszawy :D

1

100 zł bez jednego grosza, przecież napisałem w Edit cenę :D

0

Są niesamowite ale właśnie do treningów, na orlika itd. Mi i tak się bardziej podoba ta bawełniana, od dawna na nią polowałem a nie chciałem zamawiać przez allegro :D

0

To ja już wolę przepłacić 13 zł i sobie przymierzyć itd.
Ta druga fajna, ale chodziło mi o taką na co dzień, a nie lubię chodzić gdzieś w poliestrowych koszulkach, takie to raczej na trening, na granie w piłkę itd. :)

3

Jakby ktoś chciał, w Inter Sporcie są fajne koszulki Barcy do nabycia, takie do noszenia na co dzień:



http://images.okazje.info.pl/p/sport-i-hobby/2126/nike-koszulka-fc-barcelona-core-plus-689702.jpg



Właśnie dzisiaj kupiłem sobie :)

Edit: Już 2 osoby spytały na PW o cenę, 100 zł bez jednego grosza.

0

Ma ktoś kanał na sopcaście na którym leci albo mecz PSG albo United? Z góry dziękuję.

0

Benfica, United, Juve i Atletico :D

2

Jest bonus mobilny na bet365, jak stawiasz z komórki to jak nie wejdzie kupon to oddają wkład, chyba postawię na wygrane gości :)

1

Panie i Panowie, co sądzicie o meczach: Galata vs Benfica i CSKA vs United? W obu meczach wygrają goście? :)

0

Bo te osoby nie mają się za zarażone, ja osobiście mam nadzieję, że nie doczekam się czasów gdzie będę wąchał na ulicy ten smród.

0

0

Póki tego nie ma w Polsce to nic :) Dla mnie każdy kto pali albo bierze co innego jest idiotą.

0

Przecież oni mają już tak przepalone głowy, że nie wiedzą co gadają. Widać zresztą w rządzie jak dopuszczają części do do roweru do ślubu ;]

1

Ciekawe tylko niby jak to jest liczone :)

Edit: A no fakt, Bartra_FCB ma rację, a nie powiesz mi, że palenie tego syfu to nie ćpanie :)

2

Komentarz usunięty

0

0:2 dla Czechów, brawo!!

1

A tymczasem Mertens nie trafia na pustą bramkę :D

0

Patrzę na skład Belgii, mam ich na kuponie moim, ostatni mecz, taka moc w pomocy, nie da się tego nie wygrać chyba :D

0

Ja sam z niecierpliwością czekam na Belgię bo to ostatni mecz z mojego kuponu :D

0

Nie stawiaj na Czechów, to już lepiej Włochy i Belgia za te 200 :)

0

Jeszcze tam nie ma, pamiętam jak kupowaliśmy bilety na ten mecz, po północy serwer padł, ludzie do 3 w nocy siedzieli żeby bilet sobie kupić, my wstaliśmy o 7 i kupiliśmy, miejsca lux, ogólnie w 2 dni biletów już nie było, ale było warto :D

0

Sam strzał głową był mega!!

1

Wie ktoś kiedy będą bilety na mecz towarzyski Polska-Walia? I mniej więcej jakie są bilety na mecze towarzyskie? Byłem w niedzielę na meczu i powiem Wam, że stadion uzależnia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?