Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To dobrze wiesz co się stanie :D
0
Polecam pójście ze znajomymi na pizze, na piwo w miejsce, gdzie mają kanały Eleven, my tak robimy :D
2
A co tam, postawiłem 15 zł na Barcę w El Clasico, dodałem jeszcze parę meczyków i kurs nawet nawet :D
0
Ja to mimo wszystko jestem spokojniejszy jak ter Stegen jest na bramce :D
0
2:1 dla Celty
0
Faworyci wg mnie warci zagrania to: Leverkusen, Borussia M. i AC Milan.
0
A no właśnie, bo zakładu już nie ma ale i kasy nie ma :D Trzeba czekać na koniec meczu.
0
Na bet365 jeśli postawiłem zakład live, że hertha strzeli następną bramkę, wygrana przyjdzie dopiero po zakończeniu meczu?
Pozdrawiam
0
Hehe Helmans :)
0
Gdzie w Radomiu można obejrzeć mecz Real vs Barca? Wie ktoś?
2
Usprawiedliwia się i tyle bo wie, że angielska liga w Europie nie istnieje póki co. Powiedz mu, że w Hiszpanii jest taki poziom, że nawet mecze z drużyną z III ligi są strasznie ciężkie a mimo to dajemy radę jakoś w LM :>
0
Jest ktoś chętny na mecz w Fifie 15 na PS3?
1
Właśnie walkę skończył Lebiediev, z tego co wiem teraz Wach.
0
A ja myślę, że Chelsea dziś wygra, sam ich też obstawiłem.
0
A maniaki nagrywania filmów? Wiesz dobrze ile takie filmiki zajmują :D
0
Ja nadal chyba nie mam telefonu za 1000 zł, LG L9, co do tematu, Nexusy faktycznie kozackie, znam chyba tylko jeden minus, brak karty pamięci.
0
Dokładnie, miał farta, że przed obaleniem nie dostał w nos kilka razy, potem dopiero powinni go obalać :D
0
Obalenie niczym w MMA :D
0
Ja mam nadzieję na jakiś zabójczy prawy Wacha, ale taki żeby ruska wgniotło :)
0
Ja również dzisiaj Valencia :D A jutro gram na pewno Villareal, Napoli i Bilbao :)
0
Ten ktoś źle mówił, sam mam Nsport w telewizji orange i cały czas leci ten sam mecz, ten który jest w programie.
0
Ja bym postawił, że obie strzelą.
2
Trzy razy nie!
0
Obstawiłem, nie 100 a 20 na Real, Benficę, Szachtar i Atletico, stówkę zostawię na Ligę Europy :D
0
Akurat ten mecz to raczej upatruję zwycięstwa Realu, wracają James, Modric, nie wiadomo jak będą grać ale tak czy siak, PSG jak dominuje w francuskiej lidze to w poważnej piłce chyba nie mają czego szukać, stawiam jutro 2:0 dla białych :D
0
Pytanie do bukmacherów, na jutro jakieś poważne zakłady? Stawka tak do stówy :)
0
Wiktoria, to znowu Ty^^
1
Skazani na Shawshank i Nietykalni
1
Zdecydowanie odradzam, Benfica jutro pokaże Galacie jak się gra i moim zdaniem gładko wygrają z Turkami.
1
Mi się osobiście nie podobają, nie mają tego "czegoś" :D