0

To dobrze wiesz co się stanie :D

0

Polecam pójście ze znajomymi na pizze, na piwo w miejsce, gdzie mają kanały Eleven, my tak robimy :D

2

A co tam, postawiłem 15 zł na Barcę w El Clasico, dodałem jeszcze parę meczyków i kurs nawet nawet :D

0

Ja to mimo wszystko jestem spokojniejszy jak ter Stegen jest na bramce :D

0

2:1 dla Celty

0

Faworyci wg mnie warci zagrania to: Leverkusen, Borussia M. i AC Milan.

0

A no właśnie, bo zakładu już nie ma ale i kasy nie ma :D Trzeba czekać na koniec meczu.

0

Na bet365 jeśli postawiłem zakład live, że hertha strzeli następną bramkę, wygrana przyjdzie dopiero po zakończeniu meczu?
Pozdrawiam

0

Hehe Helmans :)

0

Gdzie w Radomiu można obejrzeć mecz Real vs Barca? Wie ktoś?

2

Usprawiedliwia się i tyle bo wie, że angielska liga w Europie nie istnieje póki co. Powiedz mu, że w Hiszpanii jest taki poziom, że nawet mecze z drużyną z III ligi są strasznie ciężkie a mimo to dajemy radę jakoś w LM :>

0

Jest ktoś chętny na mecz w Fifie 15 na PS3?

1

Właśnie walkę skończył Lebiediev, z tego co wiem teraz Wach.

0

A ja myślę, że Chelsea dziś wygra, sam ich też obstawiłem.

0

A maniaki nagrywania filmów? Wiesz dobrze ile takie filmiki zajmują :D

0

Ja nadal chyba nie mam telefonu za 1000 zł, LG L9, co do tematu, Nexusy faktycznie kozackie, znam chyba tylko jeden minus, brak karty pamięci.

0

Dokładnie, miał farta, że przed obaleniem nie dostał w nos kilka razy, potem dopiero powinni go obalać :D

0

Obalenie niczym w MMA :D

0

Ja mam nadzieję na jakiś zabójczy prawy Wacha, ale taki żeby ruska wgniotło :)

0

Ja również dzisiaj Valencia :D A jutro gram na pewno Villareal, Napoli i Bilbao :)

0

Ten ktoś źle mówił, sam mam Nsport w telewizji orange i cały czas leci ten sam mecz, ten który jest w programie.

0

Ja bym postawił, że obie strzelą.

2

Trzy razy nie!

0

Obstawiłem, nie 100 a 20 na Real, Benficę, Szachtar i Atletico, stówkę zostawię na Ligę Europy :D

0

Akurat ten mecz to raczej upatruję zwycięstwa Realu, wracają James, Modric, nie wiadomo jak będą grać ale tak czy siak, PSG jak dominuje w francuskiej lidze to w poważnej piłce chyba nie mają czego szukać, stawiam jutro 2:0 dla białych :D

0

Pytanie do bukmacherów, na jutro jakieś poważne zakłady? Stawka tak do stówy :)

0

Wiktoria, to znowu Ty^^

1

Skazani na Shawshank i Nietykalni

1

Zdecydowanie odradzam, Benfica jutro pokaże Galacie jak się gra i moim zdaniem gładko wygrają z Turkami.

1

Mi się osobiście nie podobają, nie mają tego "czegoś" :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?