Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
bet365, polecam, częste promocje :D
0
Zamknąłem zakład właśnie jak strzelili, teraz jak Liverpool i Bilbao wygra wejdzie drugi kupon :D
0
A oglądasz mecz? Co tam się dzieje? Bo ja mam spore pieniądze do wygrania a mogę zamknąć zakład i zgarnąć troche mniej :D
0
Panowie, jak gra Villareal?
0
A jak ogólnie oceniasz Z3? Jak tam sprawował się aparat? Robił zadowalające zdjęcia? A jeszcze propo S7, zobacz sobie LG G4, ewentualnie poczekaj na G5, mega telefon :)
0
I co powiesz o Xperii M5? Dwa razy tańsza albo i lepiej, a w zupełności wystarczy :)
1
Aż tak bogaty jesteś? :D Według mnie telefony za ~1500 zł w zupełności wystarczają praktycznie każdemu, zobacz sobie np. Sony Xperia M5, te wszystkie telefony po kilka tysięcy to zwykły lans.
5
Zdecydowanie nie pasuje ten Bayer, moim zdaniem Villareal wygra.
3
Jest i Pan M.!
0
Zależy jak duża, mała skolioza podobno nie będzie bardzo przeszkadzać, i ogólnie jeśli nie nadwyrężasz pleców to nie powinno być problemów.
0
Tottki, Lester i Real, ewentualnie Barcę na handi zagrać :D
0
To dziwne ma zadanie domowe :D A pytanie każde będzie dobre, jaka była taktyka na mecz, czy jest zadowolony z gry drużyny, co by chciał poprawić np.
0
Pytanie jak do Kucharczyka, dlaczego zagrałeś tak fatalnie :D A tak na poważnie, domyślam się, że jest na dziennikarstwie, to moim zdaniem sama powinna wymyślić takie pytania na szybkości, chyba, że studiuje tylko dla studiowania to mogę napisać kilka pytań zaraz :)
0
W następnej rundzie już nie będzie takich zespołów, którzy nie potrafią wykorzystać swoich szans :D
0
Nie oglądam meczu bo nie mogę, mam na kuponie Real i jest to ostatni mecz, strzelą coś? -,-
0
TVP pokaże finał, już było o tym parę razy
0
Będzie w otwartej telewizji ;]
0
Piękne dośrodkowanie!
0
Jak myślicie, wygra Piast dziś ze Śląskiem?
0
Wszyscy tak mówią jak kolega wyżej, ale jest to tylko słynne "szczekanie" palaczy :)
1
Mimo wszystko Diaz :)
1
Zapewniam Cię, niestety nie będzie mistrzem, aby być mistrzem UFC musiałby pokonać np. Caina Valasqueza, Junior Dos Santosa i paru innych kozaków, to inny poziom niż wszyscy przeciwnicy w KSW razem wzięci.
0
Ja... :D Choć tak ich nie lubię, że to głowa mała...
0
Ja dziś dałem Seville, Gladbach, Bilbao, Legię i Dortmund za 20 zł
1
Będzie kurs 1,0, tak jakby tego meczu w ogóle nie było.
1
Za dużo chyba oglądasz TVNu i Polsatów gościu... Owszem, są księżą, którzy nie powinni w ogóle być tak nazywani ale mimo wszystko zdecydowana większość są to ludzie bardzo mądrzy i dobrzy, chcący naprawdę pomagać, ale tacy jak Ty wolą słuchać głupot o księżach pedofilach, mafiozach itd.
0
Oprócz tego, że zabierają od groma zarobionych pieniędzy to niby ok, ale najczęściej szukają do typowo ciężkich prac.
2
Ja tam bym wolał żeby Legła dostała dziś baty i Piast żeby był cały czas na pierwszym miejscu :D
0
Nie ma możliwości na satelitarnej mieć na razie Eleven, możliwe to jest drogą kablową, czyli internet do 20,80 mb no i światłowód.
0
Wiesz co, ja się na tym nie znam, ta lista co podałeś... Powiedz mi wprost, jest jakaś szansa żebym mógł oglądać Eleven w TV a nie na streamach w necie? :D