0

Może jest w tym jakaś metoda, rywal widzi, że Barca jest w słabszej dyspozycji, a tu w drugiej połowie odpalają petardę :D

1

Niemcy- zło, tymbardziej teraz, Holandia masa tych kolorowych ludzi, których bym poczęstował zamkniętą pięścią, Anglia to samo :D Nie byłem i nie chcę być w tych krajach, które wymieniłaś :)

2

Nie patrzyłem nawet na nick, jakoś na takich stronach piłkarskich piszę z przyzwyczajenia do facetów bo to jednak "męski" sport :D

0

Ja też nie byłem :D

11

Koleżko, kolega pytał o Szkocję, nie o Szwecję.

0

Wszystko ok, ale Polska ma perspektywy :)

0

I co z tego jak spadają z ligi? :D

0

A będzie tu II liga polska?

1

Jakiego najnowszego menagera polecacie? Pograłbym sobie Radomiakiem i doprowadziłbym do ekstraklasy, ligi mistrzów itd. :D Dzięki za porady

13

Żadne z tych :D

0

Na pewno szybciej? Mój telefon nie ma opcji szybkiego ładowania, jeśli pomoże Ci to, mój telefon to Sony Xperia M5

0

Jest tu jakiś elektryk? :D Mam power banka i są 2 wejścia, jedno 1A, drugie 2,1A bodajże do Iphonów, mogę ładować tym wejściem 2,1A mój telefon normalnie, który ma baterię 1A?

3

I oby Pogoń się postawiła i wygrała/zremisowała :D

0

Wystarczy na 3-4 lata i co dalej? Na złom?

0

Laptopa? Raczej do takich gier polecam stacjonarkę i co jakiś czas wymieniać części na nowsze.

1

Nie no, to Kurdej lepsza :D

2

Pokaż zdjęcia obu :D Bo ja nawet nie wiem, które to aktorki D:

0

Tak też zrobię, tylko najlepsze jak nie będzie i tak działało :D

0

Pytanie, ściągnąłem mafie I, spolszczenie psuje mi gre, dialogi lecą tak szybko, że nie wiem o co chodzi w misji. Zna ktoś jakieś dobre spolszczenie?

0

Ja trafiłem jedno :D

0

Wiem, wiem, wziąłem z innej strony, ale dziwne, że na ich oficjalnej stronie są stare wyniki :D A wiesz może czy padła wygrana?

0

Na oficjalnej stronie nie ma jeszcze wyników totka, są z 5 maja, pierwszy raz dzisiaj grałem w to ale chyba nic nie wygrałem :D

0

Ja nie mówię, że jestem całym sercem za Realem bo tak nie jest :D W sumie na finał mam troszkę obojętne uczucia, ale nie chcę żeby wygrał taki styl gry,o.

0

Żadne hala dzieci, po prostu obawiam się, że jak Atletico wygra, to zaraz inne zespoły zobaczą, że można tak wygrywać i nie będzie się dało oglądać piłki. Tak jak mówiłem, filozofii nie zmieniam niczym Van Hal :D Nigdy nie pochwalę gry w stylu obrona Częstochowy, już nie mówiąc o tych symulkach, graniu na czas...

1

Ja swoich poglądów nie zmieniam, od zawsze mówiłem, że gra obronna mi się nie podoba, i też wolałbym żeby Real wygrał, pocieszam się jedynie tym, że Zidane jest trenerem, a akurat Zidana bardzo lubiłem jako piłkarza :D

0

Zasłużone zwycięstwo, chamstwem?

0

Atletico jest udoskonaloną wersją busa Mourinho, też chcę żeby dostali łomot.

0

Zawsze chce mi się śmiać jak ludzie straszą sesjami... Ja akurat nie stresowałem się ani maturami, ani sesją się nie stresuje, tak już mam, ale jeśli już miałbym się stresować to byłaby to matura. Kiedyś sesje to były sesje, teraz na studiach przepuszczają po prostu każdego.

2

Normalnie klikasz w sopcaście dwa razy na ekran i masz cały :)

0

20:25
UEFA Champions League - FC Bayern München - Atlético Madrid Halbfinale, Rückspiel

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?