Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już wszystko wiem, te kanały są dostępne w telewizji kablowej, a u mnie satelitarna, a kablowej w moim wypadku chyba nie da się zainstalować bo mieszkam na obrzeżach miasta...
0
Chyba nie mam takiej opcji, ostatnio szukałem właśnie tego i nie mogłem znaleźć. A karta jest biała
0
Orange Polska poinformowało, że 22 lutego 2016 roku zmieni się kolejność kanałów telewizyjnych Orange TV.
Ja żadnej nowej listy kanałów niestety nie mam :/
0
Pytanie do tych co mają Orange TV. Miało być Eleven do 17 marca na testy, tymczasem u mnie tego nie widać, wie ktoś jak włączyć samemu wyszukiwanie kanałów? Może to by pomogło...
8
Już Ci mówię, bo widzę, że bixmix jest typowym *******, wiem co chciałem powiedzieć, ale nie powiem :D No jasne, że możesz tak zrobić, klikasz na mecz, który Cię interesuje, w tym wypadku Real-Atletico i ten typ, który chcesz obstawić to w tym wypadku X2.
0
A losowanie dopiero wtedy gdy skończy się 1/8 LM?
4
Kiedyś jak napisałem, że uważam ter Stegena za lepszego od Bravo to zostałem niemiłosiernie zjechany, pisałem o grze nogami, refleksie i ogólnie myśleniu. Przypominam każdemu, że on jest młody, a już taki talent, ale nie...
2
Ja też wiem, ale nie powiem :D
0
Spójrz na jego bramki, ja pier... To nie jest Bóg, myli się czasami i już.
14
Wygrali mecz, dobrze grali, a Ty i tak płaczesz, Suarez jest najlepszym napastnikiem na świecie a Ty i tak płaczesz...
0
Rozumiem, że to kolejny Twój marny żarcik i masz ten kanał w dekoderze, tak?
0
Bez premium tam będą lagi zapewne, nawet przy dobrym necie...
0
Hehe, zabawne...
0
Znikł mi na weeb.tv Nsport... Ma ktoś radę co robić?
0
Mi na weeb.tv znikł Nsport... :/
0
Wam też znikło Nsport na weeb.tv? :O
0
weeb.tv
0
A canal+ sport? :D
0
Powiedzcie mi, czy w tej chwili na weeb.tv widzicie Nsport jako kanał online?
0
Obie drużyny strzelą gola: TAK
0
Możliwe, ciekawe czy będzie możliwość samo Eleven sobie dokupić np. za 15 zł miesięcznie tak jak jest to w telewizji NC
0
Wiesz co, właśnie sprawdziłem, na kanałach 122 i 123 nie mam tego, jest coś Leonardo i TVP ABC, zaraz jak skończy się jakiś film pójdę poszukać dokładniej :D
0
No ale ja przy najtańszym pakiecie Orange nie mam co liczyć na Eleven :D
1
No właśnie, powiedz coś więcej o tym :D
0
Za pierwszy ile masz do wyjęcia?
0
Pierwszy wydaje się lepszy :D
2
No ten sędzia zbyt dobrze np. meczu Polska - Irlandia nie sędziował, pamiętam jak siedziałem na stadionie, niektóre decyzje były po prostu fatalne.
0
Wiesz co, Arsenal cisnął, cisnął i nie wsadził nic, a nie grali wcale takim słabym składem :D
0
Ja zagrałem IV Arsenal i remis... Do tego Lewy strzeli, Inter, Gladbach, Legie, ale już Arsenal zepsuł -,-
0
Jak tam, macie jakieś kupony na dzisiaj? :D