0

Już wszystko wiem, te kanały są dostępne w telewizji kablowej, a u mnie satelitarna, a kablowej w moim wypadku chyba nie da się zainstalować bo mieszkam na obrzeżach miasta...

0

Chyba nie mam takiej opcji, ostatnio szukałem właśnie tego i nie mogłem znaleźć. A karta jest biała

0

Orange Polska poinformowało, że 22 lutego 2016 roku zmieni się kolejność kanałów telewizyjnych Orange TV.

Ja żadnej nowej listy kanałów niestety nie mam :/

0

Pytanie do tych co mają Orange TV. Miało być Eleven do 17 marca na testy, tymczasem u mnie tego nie widać, wie ktoś jak włączyć samemu wyszukiwanie kanałów? Może to by pomogło...

8

Już Ci mówię, bo widzę, że bixmix jest typowym *******, wiem co chciałem powiedzieć, ale nie powiem :D No jasne, że możesz tak zrobić, klikasz na mecz, który Cię interesuje, w tym wypadku Real-Atletico i ten typ, który chcesz obstawić to w tym wypadku X2.

0

A losowanie dopiero wtedy gdy skończy się 1/8 LM?

4

Kiedyś jak napisałem, że uważam ter Stegena za lepszego od Bravo to zostałem niemiłosiernie zjechany, pisałem o grze nogami, refleksie i ogólnie myśleniu. Przypominam każdemu, że on jest młody, a już taki talent, ale nie...

2

Ja też wiem, ale nie powiem :D

0

Spójrz na jego bramki, ja pier... To nie jest Bóg, myli się czasami i już.

14

Wygrali mecz, dobrze grali, a Ty i tak płaczesz, Suarez jest najlepszym napastnikiem na świecie a Ty i tak płaczesz...

0

Rozumiem, że to kolejny Twój marny żarcik i masz ten kanał w dekoderze, tak?

0

Bez premium tam będą lagi zapewne, nawet przy dobrym necie...

0

Hehe, zabawne...

0

Znikł mi na weeb.tv Nsport... Ma ktoś radę co robić?

0

Mi na weeb.tv znikł Nsport... :/

0

Wam też znikło Nsport na weeb.tv? :O

0

weeb.tv

0

A canal+ sport? :D

0

Powiedzcie mi, czy w tej chwili na weeb.tv widzicie Nsport jako kanał online?

0

Obie drużyny strzelą gola: TAK

0

Możliwe, ciekawe czy będzie możliwość samo Eleven sobie dokupić np. za 15 zł miesięcznie tak jak jest to w telewizji NC

0

Wiesz co, właśnie sprawdziłem, na kanałach 122 i 123 nie mam tego, jest coś Leonardo i TVP ABC, zaraz jak skończy się jakiś film pójdę poszukać dokładniej :D

0

No ale ja przy najtańszym pakiecie Orange nie mam co liczyć na Eleven :D

1

No właśnie, powiedz coś więcej o tym :D

0

Za pierwszy ile masz do wyjęcia?

0

Pierwszy wydaje się lepszy :D

2

No ten sędzia zbyt dobrze np. meczu Polska - Irlandia nie sędziował, pamiętam jak siedziałem na stadionie, niektóre decyzje były po prostu fatalne.

0

Wiesz co, Arsenal cisnął, cisnął i nie wsadził nic, a nie grali wcale takim słabym składem :D

0

Ja zagrałem IV Arsenal i remis... Do tego Lewy strzeli, Inter, Gladbach, Legie, ale już Arsenal zepsuł -,-

0

Jak tam, macie jakieś kupony na dzisiaj? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?