1

Dobrze rozumiem, że dzisiaj od godziny 19 będzie można trafiać TOTSY La Ligi w Fifie? Prawda to, że Messi ma 98, a Ronaldo 99?

0

W TVP 2

0

TVP 2

1

Mnie to nie dziwi :D

2

Ja całym sercem dzisiaj za Pogonią i za wygraną Piasta :D

0

O, to już blisko, mam 60k, może jeszcze uda mi się dozbierać 15k żeby kupić 5 paczek :D

0

Pytanie do graczy, wie ktoś kiedy w Fifie będą TOTSY z ligi hiszpańskiej?

0

38 sekunda rządzi :D Odbijają się od Suareza ładnie :D

0

To jest z dzisiejszymi :)

1

3

0

PS3

1

Ale jesteś krejzol z tym żelem na głowie.

0

No ładnie :D Choć ja strasznie nie lubię grać Aguero, chętnie bym się z Tobą zmierzył moim składem La Liga :D 4-3-3

Bravo
Felipe Luis, Pique, Godin, Juanfran
Buskets ŚPD, Iniesta, Rakitic
Neymar, Suarez, Feghuli

0

Już Ci współczuję koleżko.

0

No dobra, to w takim razie czekam na TOTS naszej ligi :D

0

Dobra, zostało i ponad 50k po zakupie Neymara, Suareza i Iniesty, kiedy będą Totsy La Ligi?

0

Sprzedany za 436k, a dostałem 415k, o co chodzi? Wiesz może?

0

5 minut do końca licytacji i nikt nie przebija 411k, szkoda :D

0

Jak dla mnie to trochę szkoda by było, możesz kupić tyle paczek i nie trafić nic, a za 360k zawsze byś kupił jakiegoś Suareza, który i tak wymiata :D Właśnie ktoś zalicytował Aubemayanga, zobaczymy za ile pójdzie :D

0

To kup ode mnie Aubemayanga... Właśnie go wystawiłem :D

0

A jaka jest szansa, że nie trafisz żadnego totsa z La Ligi? :D

1

Wiesz, teraz są te paczki TOTS, wczoraj trafiłem Rooneya, sprzedałem go bo mam Lukaku, i mówię sobie, że otworzę paczkę a tu taki zonk :D

3

Nie wierzę, zawsze pech w otwieraniu paczek w FUT w Fife 16 na PS3 a tu dzisiaj Aubemayang TOTS! :D Mam nadzieję, że uda mi się go sprzedać za 500k i kupię sobie Neymara, Suareza i Iniestę do składu :D

11

Zawsze jak widzę na ulicy takich właśnie 15-16 latków z fajką to się śmieję z ich głupoty :)

0

Można wiedzieć gdzie pracujesz?

0

Zaufaj mi i nie stawiaj, a w razie czego po meczu możesz mi podziękować w tym komentarzu :)

0

Rosja nie taka zła jak się wydaje :D

0

No patrząc na pierwszy komentarz to też się dałem złapać, ale po prostu jakbym widział, że Kama, to nawet by mi nie przyszło do głowy żeby pisać jak do faceta :D

0

A mi Kama się kojarzy tylko z Kamilą, ale tak jak mówiłem, pisałem z przyzwyczajenia :D

2

Już wolę tych chińczyków od kraju, którego niedługo przejmą islamiści i od krajów gdzie tolerancja dla tych kolorowych jest wielka jak ja nie wiem co :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?