Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobrze rozumiem, że dzisiaj od godziny 19 będzie można trafiać TOTSY La Ligi w Fifie? Prawda to, że Messi ma 98, a Ronaldo 99?
0
W TVP 2
0
TVP 2
1
Mnie to nie dziwi :D
2
Ja całym sercem dzisiaj za Pogonią i za wygraną Piasta :D
0
O, to już blisko, mam 60k, może jeszcze uda mi się dozbierać 15k żeby kupić 5 paczek :D
0
Pytanie do graczy, wie ktoś kiedy w Fifie będą TOTSY z ligi hiszpańskiej?
0
38 sekunda rządzi :D Odbijają się od Suareza ładnie :D
0
To jest z dzisiejszymi :)
1
3
0
PS3
1
Ale jesteś krejzol z tym żelem na głowie.
0
No ładnie :D Choć ja strasznie nie lubię grać Aguero, chętnie bym się z Tobą zmierzył moim składem La Liga :D 4-3-3
Bravo
Felipe Luis, Pique, Godin, Juanfran
Buskets ŚPD, Iniesta, Rakitic
Neymar, Suarez, Feghuli
0
Już Ci współczuję koleżko.
0
No dobra, to w takim razie czekam na TOTS naszej ligi :D
0
Dobra, zostało i ponad 50k po zakupie Neymara, Suareza i Iniesty, kiedy będą Totsy La Ligi?
0
Sprzedany za 436k, a dostałem 415k, o co chodzi? Wiesz może?
0
5 minut do końca licytacji i nikt nie przebija 411k, szkoda :D
0
Jak dla mnie to trochę szkoda by było, możesz kupić tyle paczek i nie trafić nic, a za 360k zawsze byś kupił jakiegoś Suareza, który i tak wymiata :D Właśnie ktoś zalicytował Aubemayanga, zobaczymy za ile pójdzie :D
0
To kup ode mnie Aubemayanga... Właśnie go wystawiłem :D
0
A jaka jest szansa, że nie trafisz żadnego totsa z La Ligi? :D
1
Wiesz, teraz są te paczki TOTS, wczoraj trafiłem Rooneya, sprzedałem go bo mam Lukaku, i mówię sobie, że otworzę paczkę a tu taki zonk :D
3
Nie wierzę, zawsze pech w otwieraniu paczek w FUT w Fife 16 na PS3 a tu dzisiaj Aubemayang TOTS! :D Mam nadzieję, że uda mi się go sprzedać za 500k i kupię sobie Neymara, Suareza i Iniestę do składu :D
11
Zawsze jak widzę na ulicy takich właśnie 15-16 latków z fajką to się śmieję z ich głupoty :)
0
Można wiedzieć gdzie pracujesz?
0
Zaufaj mi i nie stawiaj, a w razie czego po meczu możesz mi podziękować w tym komentarzu :)
0
Rosja nie taka zła jak się wydaje :D
0
No patrząc na pierwszy komentarz to też się dałem złapać, ale po prostu jakbym widział, że Kama, to nawet by mi nie przyszło do głowy żeby pisać jak do faceta :D
0
A mi Kama się kojarzy tylko z Kamilą, ale tak jak mówiłem, pisałem z przyzwyczajenia :D
2
Już wolę tych chińczyków od kraju, którego niedługo przejmą islamiści i od krajów gdzie tolerancja dla tych kolorowych jest wielka jak ja nie wiem co :)