Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na razie tylko spekulacje, nic oficjalnego.
0
Zawsze wchodzi w grę wypożyczenie do takiej Sevilli i powrót po killku latach :)
0
Opowiedzcie co tam Tomaszewski gadał, bo slyszalem, że odlecial :D
3
A już myślałem, że będzie komisja do spraw zamachu, że mecz jest jutro a nie dziś :D
13
Panie Macierewicz, jutro jest superpuchar.
0
Przy egzaminie na medycynie może i tak, studiach technicznych niektórych też, zawsze jest psioczenie przed sesją panienek i takich leszczyków: "o matko, sesja, tyle picia" a oczywiste jest to, że na końcu i tak jest pozytywnie bo nawet wykładowcy pomagają ;]
0
A bardzo dobrze, Vertongen nie do przejścia :D
0
Przestań tak żartować, na większości studiów nie ma co porównywać sesji do matury, chyba, że studiujesz medycynę np. :)
0
Aktualnie druga liga i mam dwa składy, jeden liga hiszpańska, drugi te ogórki z angielskiej. To tak:
Bravo
Juanfran, Pique, Mathieu, Alba
Busquets, Iniesta, Rakitic
Neymar, Suarez, Turan
Angielska:
Begovic
Zabaleta, Smalling, Vertongen, Azpilicueta
Payet, Eriksen i Dembele
Depay, Lukaku, Willian
0
Skład ciekawy, jeśli grasz na PS3 to chętnie bym się z Tobą zmierzył moim składem(jeśli da się tak zrobić) :D
2
Ja zawsze brałem telefon z Orange, już od wielu, wielu lat, nigdy żadnych gwarancji oprócz tego, że próbowałem wgrać Bade 2.0 i popsuło mi się coś :D
3
Skoro takimi są, to trzeba mówić prawdę, nie uczyli Cię w szkole? Jak ktoś jest idiotą to trzeba mu to powiedzieć :)
29
A ja popieram to co wrzucił, zwłaszcza filmik, ja tak samo jak on nie potrafię zrozumieć tych czereśniaków.
2
Chodzi o to, że gramy z drużyną, która ma słabą obronę :)
1
Według mnie szybkość, dobra technika, wyprowadzanie piłki no i siła!
0
Akurat w Fifie Szpaku dobrze wypowiada :D
0
Jak masz zamiar stawiać na tych ogórków z Anglii to lepiej to 30 zł oddaj mi, ja przynajmniej zjem sobie za to pizze.
1
No fajnie wyszło, drogie zabawki sobie kupujesz :D
1
Masz tyle w głowie co ten pan na Twoim awatarze.
0
Zdejmij w końcu klapki z oczu.
1
6 dni odpoczynku, spokojnie, nie grają z Portugalią za 2 dni ;]
0
Hiszpanie też tak pewnie myśleli jak w finale lali Włochów 4:0 :D
8
To jest turniej, mecz meczowi nie równy, dzisiaj Szwajcaria zagrała bardzo dobrze, a Chorwacja i Portugalia na razie grają piach.
0
Za miedzę jedziesz? :D
0
Czyżbyś szedł na "słuchawkę"? :D
0
Czekam tylko na kurs jaki będzie na Chorwację bo można będzie zarobić :D
0
Zapewniam Cię, że Chorwacja rozniesie Portugalię :)
1
Hehehehe herbata Ci stygnie.
11
Tą Anglię to zobaczysz w finale jak świnia niebo :D Wystarczy drużyna, która umie atakować i bye bye angole, zwłaszcza za to, że kibice deptali po fladze Polski :)
0
Nie wiem jak możesz mówić, że Lewy gra padakę... Nie masz pojęcia o piłce najwidoczniej.