1

Na razie tylko spekulacje, nic oficjalnego.

0

Zawsze wchodzi w grę wypożyczenie do takiej Sevilli i powrót po killku latach :)

0

Opowiedzcie co tam Tomaszewski gadał, bo slyszalem, że odlecial :D

3

A już myślałem, że będzie komisja do spraw zamachu, że mecz jest jutro a nie dziś :D

13

Panie Macierewicz, jutro jest superpuchar.

0

Przy egzaminie na medycynie może i tak, studiach technicznych niektórych też, zawsze jest psioczenie przed sesją panienek i takich leszczyków: "o matko, sesja, tyle picia" a oczywiste jest to, że na końcu i tak jest pozytywnie bo nawet wykładowcy pomagają ;]

0

A bardzo dobrze, Vertongen nie do przejścia :D

0

Przestań tak żartować, na większości studiów nie ma co porównywać sesji do matury, chyba, że studiujesz medycynę np. :)

0

Aktualnie druga liga i mam dwa składy, jeden liga hiszpańska, drugi te ogórki z angielskiej. To tak:

Bravo
Juanfran, Pique, Mathieu, Alba
Busquets, Iniesta, Rakitic
Neymar, Suarez, Turan

Angielska:
Begovic
Zabaleta, Smalling, Vertongen, Azpilicueta
Payet, Eriksen i Dembele
Depay, Lukaku, Willian

0

Skład ciekawy, jeśli grasz na PS3 to chętnie bym się z Tobą zmierzył moim składem(jeśli da się tak zrobić) :D

2

Ja zawsze brałem telefon z Orange, już od wielu, wielu lat, nigdy żadnych gwarancji oprócz tego, że próbowałem wgrać Bade 2.0 i popsuło mi się coś :D

3

Skoro takimi są, to trzeba mówić prawdę, nie uczyli Cię w szkole? Jak ktoś jest idiotą to trzeba mu to powiedzieć :)

29

A ja popieram to co wrzucił, zwłaszcza filmik, ja tak samo jak on nie potrafię zrozumieć tych czereśniaków.

2

Chodzi o to, że gramy z drużyną, która ma słabą obronę :)

1

Według mnie szybkość, dobra technika, wyprowadzanie piłki no i siła!

0

Akurat w Fifie Szpaku dobrze wypowiada :D

0

Jak masz zamiar stawiać na tych ogórków z Anglii to lepiej to 30 zł oddaj mi, ja przynajmniej zjem sobie za to pizze.

1

No fajnie wyszło, drogie zabawki sobie kupujesz :D

1

Masz tyle w głowie co ten pan na Twoim awatarze.

0

Zdejmij w końcu klapki z oczu.

1

6 dni odpoczynku, spokojnie, nie grają z Portugalią za 2 dni ;]

0

Hiszpanie też tak pewnie myśleli jak w finale lali Włochów 4:0 :D

8

To jest turniej, mecz meczowi nie równy, dzisiaj Szwajcaria zagrała bardzo dobrze, a Chorwacja i Portugalia na razie grają piach.

0

Za miedzę jedziesz? :D

0

Czyżbyś szedł na "słuchawkę"? :D

0

Czekam tylko na kurs jaki będzie na Chorwację bo można będzie zarobić :D

0

Zapewniam Cię, że Chorwacja rozniesie Portugalię :)

1

Hehehehe herbata Ci stygnie.

11

Tą Anglię to zobaczysz w finale jak świnia niebo :D Wystarczy drużyna, która umie atakować i bye bye angole, zwłaszcza za to, że kibice deptali po fladze Polski :)

0

Nie wiem jak możesz mówić, że Lewy gra padakę... Nie masz pojęcia o piłce najwidoczniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?