0

Jednym z faworytów to właśnie ekipa Francji, a my jesteśmy czarnym koniem :D

0

Varane też nie pogra na Euro, kontuzja

1

Ja jechałem ale dosyć krótki dystans, 120 km, mi pasowały siedzenia, fajny busik :)

0

Czy aby na pewno? Na rękawie znaczek ligi, więc myślałem, że to liga :)

1

Ja na początku byłem przeciw Atletico, nie wiem co mi odwaliło, nienawidzę ich stylu gry, ale jednak przejrzałem na oczy i życzę im zwycięstwa, lepiej późno niż wcale, prawda? :D

0

Widać, że liga :D

0

Najładniejsza bramka La Ligi to była wybrana?

0

Ja gadam, że nie jest podobny.

0

Ja go nie posiadam, ale odradzam, wszystkie telefony z 1GB ramu zaczynają lagować bardzo szybko :)

0

Ja się buntowałem i początkowo aż wstyd przyznać byłem za Realem przez styl gry Atletico, ale jednak jestem za Atletico, choć strasznie nie lubię ich gry :D

0

Szkoda to Suareza :/ A nie Twojej transmisji...

0

A co mają potrafić? Chodzi mi o takie rzeczy domowe, jakieś cięższe, których tacy w rureczkach, z rękoma jak patyk nawet nie ruszą :)

0

Łobuz kocha bardziej :D Za to potem kobieta wychodzi za takiego pajaca w rurkach, chudzielca, który nic nie umie zrobić w domu :D

0

Wie ktoś co z Suarezem?

1

Czytam komentarze niektórych i śmieję się do monitora jak głupi, lepiej wyłączcie te komputery...

0

Xperia M5, ten komentarz pisze właśnie z takiego telefonu, ale g4 jeszcze lepsze chyba :)

1

Ja 6 paczek i nawet normalnej dobrej karty nie było, nie warto bylo 90k :D

0

Już ktoś trafił TOTSA? :D

0

Jakieś przewały? :P

0

A ja lubię oszukać przeznaczenie :D

0

Jakaś stronka goldvod podobno jest dobra, coś takiego :)

1

I to właśnie błąd, dzisiaj wygrywałem 3:0, w drugiej połowie dostałem na 3:1, potem na 3:2, cisnął mnie koleś nieźle ale na szczęście Suarez dostał piłę sam na sam i strzelił trzeciego gola na 4:2 :D

2

Ja ogólnie PS3, tamta paczka gdzie trafiłem totsa to była normalna paczka, 20 kart, 7 rzadkich, a nie, że tylko zawodnicy z bundesligi :D

1

Będą dzisiaj paczki za 15k? Czy tylko te za 55? Ktoś mi odpowiedział, że nie kupię za wiele paczek bo paczka 55k, a ja Aubemayanga wlasnie trafiłem w paczce za 15 :D

1

Nie rozumiem, jak można kupić tyle monet za 20 zł? :D

1

A paczki za 15k? Właśnie w takiej trafiłem totsa aubemayanga :P

1

Skąd Ty masz tyle monet...? Ja mam 80k i to resztki z Aubemayanga niebieskiego ;p

1

Ja trafiłem ostatnio TOTS Aubemayanga, kupiłem sobie Suareza, Neymara i Iniestę, i 80k przeznaczam na paczki z La Ligi :D Dobrze rozumiem, że dziś o 19 już będą?

1

Jaki znowu handel? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?