Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jednym z faworytów to właśnie ekipa Francji, a my jesteśmy czarnym koniem :D
0
Varane też nie pogra na Euro, kontuzja
1
Ja jechałem ale dosyć krótki dystans, 120 km, mi pasowały siedzenia, fajny busik :)
0
Czy aby na pewno? Na rękawie znaczek ligi, więc myślałem, że to liga :)
1
Ja na początku byłem przeciw Atletico, nie wiem co mi odwaliło, nienawidzę ich stylu gry, ale jednak przejrzałem na oczy i życzę im zwycięstwa, lepiej późno niż wcale, prawda? :D
0
Widać, że liga :D
0
Najładniejsza bramka La Ligi to była wybrana?
0
Ja gadam, że nie jest podobny.
0
Ja go nie posiadam, ale odradzam, wszystkie telefony z 1GB ramu zaczynają lagować bardzo szybko :)
0
Ja się buntowałem i początkowo aż wstyd przyznać byłem za Realem przez styl gry Atletico, ale jednak jestem za Atletico, choć strasznie nie lubię ich gry :D
5
http://www.mgsm.pl/pl/aktualnosci/6110/Oppo-R9-w-barwach-FC-Barcelona.html
Taka ciekawostka :D
0
Szkoda to Suareza :/ A nie Twojej transmisji...
0
A co mają potrafić? Chodzi mi o takie rzeczy domowe, jakieś cięższe, których tacy w rureczkach, z rękoma jak patyk nawet nie ruszą :)
0
Łobuz kocha bardziej :D Za to potem kobieta wychodzi za takiego pajaca w rurkach, chudzielca, który nic nie umie zrobić w domu :D
0
Wie ktoś co z Suarezem?
1
Czytam komentarze niektórych i śmieję się do monitora jak głupi, lepiej wyłączcie te komputery...
0
Xperia M5, ten komentarz pisze właśnie z takiego telefonu, ale g4 jeszcze lepsze chyba :)
1
Ja 6 paczek i nawet normalnej dobrej karty nie było, nie warto bylo 90k :D
0
Już ktoś trafił TOTSA? :D
0
Jakieś przewały? :P
0
A ja lubię oszukać przeznaczenie :D
0
Jakaś stronka goldvod podobno jest dobra, coś takiego :)
1
I to właśnie błąd, dzisiaj wygrywałem 3:0, w drugiej połowie dostałem na 3:1, potem na 3:2, cisnął mnie koleś nieźle ale na szczęście Suarez dostał piłę sam na sam i strzelił trzeciego gola na 4:2 :D
2
Ja ogólnie PS3, tamta paczka gdzie trafiłem totsa to była normalna paczka, 20 kart, 7 rzadkich, a nie, że tylko zawodnicy z bundesligi :D
1
Będą dzisiaj paczki za 15k? Czy tylko te za 55? Ktoś mi odpowiedział, że nie kupię za wiele paczek bo paczka 55k, a ja Aubemayanga wlasnie trafiłem w paczce za 15 :D
1
Nie rozumiem, jak można kupić tyle monet za 20 zł? :D
1
A paczki za 15k? Właśnie w takiej trafiłem totsa aubemayanga :P
1
Skąd Ty masz tyle monet...? Ja mam 80k i to resztki z Aubemayanga niebieskiego ;p
1
Ja trafiłem ostatnio TOTS Aubemayanga, kupiłem sobie Suareza, Neymara i Iniestę, i 80k przeznaczam na paczki z La Ligi :D Dobrze rozumiem, że dziś o 19 już będą?
1
Jaki znowu handel? :D