Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeden z lepszych seriali, na równi z Falą Zbrodni.
0
Drugi raz chyba? :D
Edit: Zwracam honor, trzeci raz :D
0
A ja nike nie polecam, rozwalają się te buty i jeszcze reklamacji dziady nie przyjmują, i teraz lataj do rzecznika praw konsumenta...
0
Ja osobiście chciałbym pożegnalną walkę Adamka, sędzia tragicznie potraktował, gdyby pozwolił mu odejść do narożnika, w minutę doszedłby do siebie i w swoim stylu potańczyłby 2 rundy i wygrał to na punkty... Ale Jankowiak już nie pierwszy raz takiego babola zrobił, sędzia, który strasznie panikuje przy nokdaunie nie powinien sędziować takich walk, w Ameryce bo go za to pewnei wyrzucili z pracy...
0
A info skąd? Z onetu? Z tego co wiem(interesuję się boksem bardzo) Adamek nie bierze pod uwagę powrotu na ring nawet jeśli unieważnią walkę z Moliną.
2
Czytając te Wasze komentarze jedno mi się nasuwa na myśl: ZAMKNĄĆ SIĘ! Oglądać mecz i nie komentować lepiej.
0
A nie wiesz może czy ten kanał jest w telewizji z Orange? :D
2
Messi sam meczu nie wygra, bezsensowny komentarz.
6
Nie patrzcie przed edycją, dzięki temu, że to napisałaś pewnie każdy spojrzał :D
0
Tylko PPV
0
Bramka prawidłowa i koniec, nie wiem, weź sobie linijkę i narysuj ładną kreskę na monitorze :D
0
Pixelo
1 godzinę temu ·
@Bamek94: [Zobacz link:
Czy tylko ja jestem ślepy i nie widzę spalonego? :D Ewidentnie przecież Grosicki jest przed obrońcą, który stał obok niego...
0
W drugiej sekundzie widać, że nie ma spalonego. Idealny moment podania, Grosicki przed obrońcą, którego ma obok siebie.
0
To może pokaż tę powtórkę...
0
Borka słuchać jak najbardziej, a jak wyciszę to nie będę słyszał dopingu chociażby :D
2
Jaki spalony? Czyżbyś był sędzią z Hiszpanii? :D
1
Ja żałuję, że nie ma opcji wyciszenia komentatora, Hajtę bym wyciszył z miejsca.
3
17:30, TVP1
6
Mi z Darkiem to kojarzy się tylko Szpaku :D
0
No ja dzisiaj tylko 50 zł przytuliłem, odrobiłem wczorajsze stracone na przegranej Atletico...
0
Ja postawiłem na wygraną Sevilli :D
0
Ja postawię 10 zł na Sevillę, liczę na przełamanie na wyjeździe :D
0
Gratuluję :D
0
Mają jeszcze 10 minut... :D
0
Na liście kanałów nie mam nsportu :/
0
I znowu nie mam nsportu na weeb.tv... :(
0
Pokazałbym Ci mój kupon i byś wiedział, że tak myślę :D
1
Zapomniałeś, że po El Clasico, praktycznie 2 godziny po meczu Adamek vs Molina :D
0
Według mnie będą chcieli zagrać dla kibiców i wynagrodzić ostatni remis, stąd mój zakład na nich.
0
Mam nadzieję, że i Atletico i City wygrają swoje mecze :D Postawiłem na te 2 mecze 80 zł z kursem 2, czyli podwojenie stawki na dobry obiad :)