1

Jeden z lepszych seriali, na równi z Falą Zbrodni.

0

Drugi raz chyba? :D

Edit: Zwracam honor, trzeci raz :D

0

A ja nike nie polecam, rozwalają się te buty i jeszcze reklamacji dziady nie przyjmują, i teraz lataj do rzecznika praw konsumenta...

0

Ja osobiście chciałbym pożegnalną walkę Adamka, sędzia tragicznie potraktował, gdyby pozwolił mu odejść do narożnika, w minutę doszedłby do siebie i w swoim stylu potańczyłby 2 rundy i wygrał to na punkty... Ale Jankowiak już nie pierwszy raz takiego babola zrobił, sędzia, który strasznie panikuje przy nokdaunie nie powinien sędziować takich walk, w Ameryce bo go za to pewnei wyrzucili z pracy...

0

A info skąd? Z onetu? Z tego co wiem(interesuję się boksem bardzo) Adamek nie bierze pod uwagę powrotu na ring nawet jeśli unieważnią walkę z Moliną.

2

Czytając te Wasze komentarze jedno mi się nasuwa na myśl: ZAMKNĄĆ SIĘ! Oglądać mecz i nie komentować lepiej.

0

A nie wiesz może czy ten kanał jest w telewizji z Orange? :D

2

Messi sam meczu nie wygra, bezsensowny komentarz.

6

Nie patrzcie przed edycją, dzięki temu, że to napisałaś pewnie każdy spojrzał :D

0

Tylko PPV

0

Bramka prawidłowa i koniec, nie wiem, weź sobie linijkę i narysuj ładną kreskę na monitorze :D

0

Pixelo

1 godzinę temu ·
@Bamek94: [Zobacz link:

1-2 sec, widać jak na dłoni. Pozdrawiam ;) Jak ktoś tam nie widzi spalonego, to ja już sam nie wiem.


Czy tylko ja jestem ślepy i nie widzę spalonego? :D Ewidentnie przecież Grosicki jest przed obrońcą, który stał obok niego...

0

W drugiej sekundzie widać, że nie ma spalonego. Idealny moment podania, Grosicki przed obrońcą, którego ma obok siebie.

0

To może pokaż tę powtórkę...

0

Borka słuchać jak najbardziej, a jak wyciszę to nie będę słyszał dopingu chociażby :D

2

Jaki spalony? Czyżbyś był sędzią z Hiszpanii? :D

1

Ja żałuję, że nie ma opcji wyciszenia komentatora, Hajtę bym wyciszył z miejsca.

3

17:30, TVP1

6

Mi z Darkiem to kojarzy się tylko Szpaku :D

0

No ja dzisiaj tylko 50 zł przytuliłem, odrobiłem wczorajsze stracone na przegranej Atletico...

0

Ja postawiłem na wygraną Sevilli :D

0

Ja postawię 10 zł na Sevillę, liczę na przełamanie na wyjeździe :D

0

Gratuluję :D

0

Mają jeszcze 10 minut... :D

0

Na liście kanałów nie mam nsportu :/

0

I znowu nie mam nsportu na weeb.tv... :(

0

Pokazałbym Ci mój kupon i byś wiedział, że tak myślę :D

1

Zapomniałeś, że po El Clasico, praktycznie 2 godziny po meczu Adamek vs Molina :D

0

Według mnie będą chcieli zagrać dla kibiców i wynagrodzić ostatni remis, stąd mój zakład na nich.

0

Mam nadzieję, że i Atletico i City wygrają swoje mecze :D Postawiłem na te 2 mecze 80 zł z kursem 2, czyli podwojenie stawki na dobry obiad :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?