Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chodzi Ci o jakość komentarza? Bo nie wiem, ja oglądałem TVP :D
0
Ja przewiduję, że Angole odpadają od razu po wyjściu z grupy :D
0
A ile kosztuje PS ze skarbem? :D
0
Chodziło mi o mój zapłon :)
0
Sorry, zapłon jak u diesla
0
Nie masz się czym chwalić, a ludzie tacy jak czubaszek to są po prostu zera i których wcale nie jest szkoda, następny w kolejce jest urban ;)
0
Nie sprawdzamy wariantów taktycznych? O czym Ty mówisz, mi się właśnie wydaje, że to właśnie przez testowanie różnych wariantów był ten remis czy porażka z Holandią :)
2
Świeżość ma przyjść w niedzielę, to jak w boksie, tydzień odpoczynku i będzie speed :D
0
Da się w Fifie 16, platforma PS3 zagrać 2vs2? Ja z kolegą siedzę u mnie w domu a dwóch kolegów siedzi u siebie w domu, da radę takie coś?
0
Reszta woli pochlać :D A my jako nasz skład, pisane na szybko, jeśli ktoś nie zrozumiał to trudno :D
0
Ale, że co?
4
Teraz takie czasy, że my gramy cudem co tydzień, wolą pochlać a młodsi przed komputerami ;/
0
Nie bardzo rozumiem jak za te pierwsze można dać ponad 3 stówy :D
0
"Marność nad marnościami i wszystko marność"
2
Są już mecze, ja już wytypowałem wszystko co się da :D Rób tak jak mówi jackgozdo a mecze Ci się pokażą :D
3
Przecież to nawet było widać, że oni sobie ćwiczą zagrania itd. Całkowicie inne zaangażowanie będziemy wiedzieć już za półtora tygodnia :D
0
Co do dopingu to przypomnij sobie Polska vs Irlandia, nie tak dawno to było :)
1
Chyba chodzi o Stonogę i jego cytat: "Aż Was kukle zaswędzą" :D
0
To był sparing, ludzie...
0
Chyba żartujesz, Pazdan robi babol za babolem, jest niepewny jak nie wiem :D
2
Nie bądź gupi, nie kupuj :D
0
Szkoda, że tylko na PS4 :D
2
U mnie 1921, powoli Cię gonię :D
1
Tak na 100% :D
0
Tak
0
Będziesz rozsyłał zaproszenia na komisariat :D I na nic więcej nie licz, ja startuje do policji i inaczej niż przez normalne testy nie przejdziesz :D
1
Szkoda, że mnie nie stać na te koszulki co pokazujecie :D Są świetne :D
0
Najpierw idź po słownik, potem komentuj :)
0
Teraz to czeka nas EURO! Jedyny minus tej imprezy to polsat...
0
Żadne z tych