0

Chodzi Ci o jakość komentarza? Bo nie wiem, ja oglądałem TVP :D

0

Ja przewiduję, że Angole odpadają od razu po wyjściu z grupy :D

0

A ile kosztuje PS ze skarbem? :D

0

Chodziło mi o mój zapłon :)

0

Sorry, zapłon jak u diesla

0

Nie masz się czym chwalić, a ludzie tacy jak czubaszek to są po prostu zera i których wcale nie jest szkoda, następny w kolejce jest urban ;)

0

Nie sprawdzamy wariantów taktycznych? O czym Ty mówisz, mi się właśnie wydaje, że to właśnie przez testowanie różnych wariantów był ten remis czy porażka z Holandią :)

2

Świeżość ma przyjść w niedzielę, to jak w boksie, tydzień odpoczynku i będzie speed :D

0

Da się w Fifie 16, platforma PS3 zagrać 2vs2? Ja z kolegą siedzę u mnie w domu a dwóch kolegów siedzi u siebie w domu, da radę takie coś?

0

Reszta woli pochlać :D A my jako nasz skład, pisane na szybko, jeśli ktoś nie zrozumiał to trudno :D

0

Ale, że co?

4

Teraz takie czasy, że my gramy cudem co tydzień, wolą pochlać a młodsi przed komputerami ;/

0

Nie bardzo rozumiem jak za te pierwsze można dać ponad 3 stówy :D

0

"Marność nad marnościami i wszystko marność"

2

Są już mecze, ja już wytypowałem wszystko co się da :D Rób tak jak mówi jackgozdo a mecze Ci się pokażą :D

3

Przecież to nawet było widać, że oni sobie ćwiczą zagrania itd. Całkowicie inne zaangażowanie będziemy wiedzieć już za półtora tygodnia :D

0

Co do dopingu to przypomnij sobie Polska vs Irlandia, nie tak dawno to było :)

1

Chyba chodzi o Stonogę i jego cytat: "Aż Was kukle zaswędzą" :D

0

To był sparing, ludzie...

0

Chyba żartujesz, Pazdan robi babol za babolem, jest niepewny jak nie wiem :D

2

Nie bądź gupi, nie kupuj :D

0

Szkoda, że tylko na PS4 :D

2

U mnie 1921, powoli Cię gonię :D

1

Tak na 100% :D

0

Tak

0

Będziesz rozsyłał zaproszenia na komisariat :D I na nic więcej nie licz, ja startuje do policji i inaczej niż przez normalne testy nie przejdziesz :D

1

Szkoda, że mnie nie stać na te koszulki co pokazujecie :D Są świetne :D

0

Najpierw idź po słownik, potem komentuj :)

0

Teraz to czeka nas EURO! Jedyny minus tej imprezy to polsat...

0

Żadne z tych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?