Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
16 września, zaraz po północy strona padnie jak zwykle i bilety będzie można rezerwować jak na Danię, czyli o 3 w nocy :D Choć tu jest szansa, że stronka nie padnie bo mecz nie jest w weekend i będzie mniej osób chciało jechać, tak więc pilnuj od północy :D
0
Sobota, godzina 13.
1
No wiesz, teraz w pracy zjadłem obiad, coś ala zupa i nie bardzo mam jak umyć zęby, ale wracam do domu o 20 i myję kły od razu :D Ze znajomych co mają aparat to mówią, że normalnie jak zawsze myją zęby rano i wieczorem i nic im strasznego się nie dzieje :D
0
A no niestety, a jeszcze nie próbowałem jeść np. pizzy z tym żelastwem, pewnie potem trzeba jeździć szczoteczką pół godziny :D A zainwestowałem w dobrą, elektryczną :D A to prawda, że każdemu po zdjęciu aparatu robią to piaskowanie żeby płytkę nazębną usunąć?
0
O proszę :D Ile czasu nosiłaś? U mnie nie ma tragedii, zęby nie bolą no ale jeść ciężko takie lepsze rzeczy :D
0
No i czego mi robisz apetyt na chipsy? :D Nie dość, że siedzę w robocie od 6 do 20 to nie mogę nic z takich rzeczy jeść bo dopiero co założyłem aparat na zęby :D
0
Wina tego, że ludzie sobie rezerwowali o 3 w nocy po 10 biletów a kupowali tak naprawdę tylko np. 3. Dlatego ja akurat jak wszedłem na FB to koleś pisał, że odda rezerwacje no i załatwiliśmy to na szczęście.
1
Nie wiecie czy na stadion na narodowym zawsze wpuszczają te 3h przed meczem czy jest to inaczej na każdy mecz? Na Irlandię było to 17:45, ciekawe jak jest na mecz z Danią?
1
Jak masz mały pokój to też kupisz 42 cale? Trzeba też to brać pod uwagę.
1
Bet365 nie ma podatku :D
0
Udało się kupić! Koleś na FB na fanpage'u kupbilet napisał, że odda rezerwację i się dogadaliśmy i jest :D
0
I ja i kolega wyzej Ci odpisali o co chodzi :D
3
Chodzi tylko o eliminacje do tych imprez!
0
Źródło? Z Twojego posta wynika, że Euro odbywa się co 2 lata :D
1
Podobno chłopak nie zdążył... Dwóch dni zabrakło, masakra.
0
Za takie coś np. w USA powiesiliby właścicieli stron za jaja, ale co się dziwić, kupbilet to strona, której partnerem jest onet. Niech lepiej PZPN to ogarnie bo aż wstyd.
0
Kurde, że też nie zrobiłem tego miesiąc temu, ale na marzec czy kiedy to następna przerwa na reprezentacje będę już gotowy :D
0
Na chwilę? A potem mogę to usunąć i moja karta kibica działa jak powinna?
0
Powiesz mi jak w praktyce wygląda założenie karty kibica? Bo aktualnie nie mam konta w banku a chyba muszę mieć jakieś konto żeby założyć takie cudo?
0
O proszę, serio? Nie da się kupić na jedną kartę kibica np. czterech biletów?
Edit: W sumie wszystko jasne, Każda osoba dla której ma być zamówiony bilet w pierwszej fazie sprzedaży musi posiadać SWOJĄ Kartę Kibica Reprezentacji Polski.
0
Na Polskę z Irlandią było podobnie ale udalo się dorwać 3 bilety o 7 rano, teraz podejrzewam, że już po ptokach, obejrzymy mecz w TV :)
0
Udało Wam się kupić bilety na Polska vs Dania? Dzisiaj oczywiście strona po północy padła, dzisiaj jakieś dziwne rzeczy się działy i biletów już nie ma...
0
Prowadzi 1:0 z Osasuną
0
Również może być, choć ja za Peugeotami nie bardzo, ja wolę jednak niemiecką precyzję :)
1
Jestem po szkole samochodowej, wielu moich kolegów pracuje w warsztatach, jest to najczęściej wymieniany samochód u nich jeśli chodzi o wizyty w warsztatach i do tego blacha kiepska :) Passat kombi, C5 kombi, C Max wymieniony wyżej też jest ok, może Opel Signum? Żadnych renaultów, broń Cię Boże, zapewniam Cię, żę najbardziej byłbyś zadowolony z passata, za 13 tysiące można już kupić z fajnym wyposażeniem, skórą w środku, full wypas :D
1
Citroen C5 w kombi, Mazdę od razu odrzuć :D To co mówisz o BMW i Mercach, równie dobrze mogą Ci zawinąć Citroena jak i BMW, na części pójdzie wszystko choć na szczęście co raz mniej w Polsce kradną samochodów. A co jeszcze można dodać, klasyczny passat w kombi, przynajmniej pewny samochód. Na przebieg nie patrz bo i tak nie dojdziesz czy prawdziwy :D Jak to mówią, cena i przebieg do negocjacji.
0
"Dorobić" :D Nieźle to słowo brzmi przy zarobkach piłkarzy :D
0
No i źle by zrobił jakby nie poszedł już nigdzie? :) Gdzie mu będzie lepiej?
0
A chociażby po to, że on by więcej zdziałał niż oni we dwóch :D Ale też uważam, że nigdzie mu nie będzie lepiej niż w Bayernie :D
1
Ja siedzę w robocie i gram w vice city... :D