0

Tak właśnie myslałem, jutro muszę spytać :D

0

W tej chmurce nagle zrobiło się chyba 6 odpowiedzi, rzucili się na mnie :D

0

A teraz pytanie z innej beczki. Planuję kupić android boxa do TV. I teraz pytanie, wiadomo, jest tam chrome, będą działać streamy? Np. na aliazie?

1

Przepraszam za pomyłkę w komentarzu poniżej, pomyliło mi się, zapomniałem że grali u siebie :D :D

0

Wystarczy 1:0

2

Komentarz usunięty

0

No no, właściwej dla nas, czyli swojaka :D :D

0

A jest możliwość, że to przez to, że chrome już nie wspiera XP?

0

Jest lepiej, przynajmniej facebook już się nie odświeża, La Rambla się teraz odświeżyła ale to idzie przeżyć...

0

Zrobiłem reset(drugi raz) plus coś co mi kolega na PW podesłał, zobaczymy czy pomoże :D

0

Pytanie do informatyków, przeglądarka chrome, windows XP. Siedzę sobie dajmy na to na La Rambli 2 minuty, przechodzę na drugą kartę, dajmy na to jest to Facebook. No i tu problem, strona się odświeża. Wie ktoś o co chodzi? Szukałem w googlach i wyłączenie automatycznego odświeżania stron nic nie pomogło, jest to bardzo wkurzające...

2

Powinien, bramkarz co odwalił to nie mam pytań.

0

O co chodzi z tym puczem? :D

0

Mecz Liverpoolu komentuje Pełka i Nahorny.

0

Ja mimo wszystko wolę ter Stegena :D

2

Cillesen? Ter Stegen zły? :D

0

Miałem to samo w 16 stce, ale w paczce znalazłem Aubemayanga, od razu go sprzedałem i prawie całą Barcę kupiłem :D Zabrakło na Messiego jedynie :D

0

Postawione 3 zł na Macedonię w ręczną i wszystkich gospodarzy dzisiejszych meczu PK :D Ciekawe czy siądzie :D

2

Tak było

0

Uwielbiam tego gościa :D

0

Gościu, to jak włączysz mecz i akruat Messi źle zagra to powiesz to samo? xD Dzisiaj gra dobrze, wychodzi na pozycje, pokazuje się do gry, nawet bramkę strzelił...

0

Dzisiaj dobrze gra Suarez, nie wiem o czym Ty mówisz.

0

Serio? Ostatnia minuta i gol dla Osasuny, mialem na kuponie, że obie strzelą i Valencia wygra xD

1

Hehe, karny i Parejo pudluje :D

1

http://woliniusz.pl/pol_pl_Buty-zimowe-THE-NORTH-FACE-STORM-WINTER-GTX-Gore-Tex-T0CCR5ZU5--415_1.jpg

Wejdź takimi w śnieg, a wejdź Twoimi. Twoje przesiąkną w kilka sekund. Wiem, bo aktualnie z braku funduszy mam podobne do Twoich, ale na następny rok znowu kupuje prawdziwe zimowe.

0

No bo nie są zimowe, jeszcze jest coś takiego jak jesień, wiosna ;]

4

Fascynująca historia :D A tak poza tym, to Ty chyba butów zimowych nie widziałeś :D

0

United, City, Bayern, Chelsea, Real też jest naszpikowane gwiazdami i oni jakoś trypletu nie potrafili zdobyć....

39

xDDDDDDDDDDDDDDDD

Tylko tyle mam do powiedzenia :D

0

Potrzebuje taki gif, jak w angielskiej przez 30 sekund odbijają na farta główkami, pomoże ktoś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?