Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak właśnie myslałem, jutro muszę spytać :D
0
W tej chmurce nagle zrobiło się chyba 6 odpowiedzi, rzucili się na mnie :D
0
A teraz pytanie z innej beczki. Planuję kupić android boxa do TV. I teraz pytanie, wiadomo, jest tam chrome, będą działać streamy? Np. na aliazie?
1
Przepraszam za pomyłkę w komentarzu poniżej, pomyliło mi się, zapomniałem że grali u siebie :D :D
0
Wystarczy 1:0
2
Komentarz usunięty
0
No no, właściwej dla nas, czyli swojaka :D :D
0
A jest możliwość, że to przez to, że chrome już nie wspiera XP?
0
Jest lepiej, przynajmniej facebook już się nie odświeża, La Rambla się teraz odświeżyła ale to idzie przeżyć...
0
Zrobiłem reset(drugi raz) plus coś co mi kolega na PW podesłał, zobaczymy czy pomoże :D
0
Pytanie do informatyków, przeglądarka chrome, windows XP. Siedzę sobie dajmy na to na La Rambli 2 minuty, przechodzę na drugą kartę, dajmy na to jest to Facebook. No i tu problem, strona się odświeża. Wie ktoś o co chodzi? Szukałem w googlach i wyłączenie automatycznego odświeżania stron nic nie pomogło, jest to bardzo wkurzające...
2
Powinien, bramkarz co odwalił to nie mam pytań.
0
O co chodzi z tym puczem? :D
0
Mecz Liverpoolu komentuje Pełka i Nahorny.
0
Ja mimo wszystko wolę ter Stegena :D
2
Cillesen? Ter Stegen zły? :D
0
Miałem to samo w 16 stce, ale w paczce znalazłem Aubemayanga, od razu go sprzedałem i prawie całą Barcę kupiłem :D Zabrakło na Messiego jedynie :D
0
Postawione 3 zł na Macedonię w ręczną i wszystkich gospodarzy dzisiejszych meczu PK :D Ciekawe czy siądzie :D
2
Tak było
0
Uwielbiam tego gościa :D
0
Gościu, to jak włączysz mecz i akruat Messi źle zagra to powiesz to samo? xD Dzisiaj gra dobrze, wychodzi na pozycje, pokazuje się do gry, nawet bramkę strzelił...
0
Dzisiaj dobrze gra Suarez, nie wiem o czym Ty mówisz.
0
Serio? Ostatnia minuta i gol dla Osasuny, mialem na kuponie, że obie strzelą i Valencia wygra xD
1
Hehe, karny i Parejo pudluje :D
1
http://woliniusz.pl/pol_pl_Buty-zimowe-THE-NORTH-FACE-STORM-WINTER-GTX-Gore-Tex-T0CCR5ZU5--415_1.jpg
Wejdź takimi w śnieg, a wejdź Twoimi. Twoje przesiąkną w kilka sekund. Wiem, bo aktualnie z braku funduszy mam podobne do Twoich, ale na następny rok znowu kupuje prawdziwe zimowe.
0
No bo nie są zimowe, jeszcze jest coś takiego jak jesień, wiosna ;]
4
Fascynująca historia :D A tak poza tym, to Ty chyba butów zimowych nie widziałeś :D
0
United, City, Bayern, Chelsea, Real też jest naszpikowane gwiazdami i oni jakoś trypletu nie potrafili zdobyć....
39
xDDDDDDDDDDDDDDDD
Tylko tyle mam do powiedzenia :D
0
Potrzebuje taki gif, jak w angielskiej przez 30 sekund odbijają na farta główkami, pomoże ktoś?