0

W STS bez problemu zapłacisz kartą.

1

Pytanko do posiadaczy kart kibica reprezentacji Polski. Otóż, dostałem kartę już jakiś czas temu i od tamtej pory tak leży, nie aktywowałem jej żebym mógł nią placić bo i po co, dzisiaj dostałem smsa z Alior o jakiejś umowie FATCPA czy jakoś tak i też mam zamiar to zignorować bo w PKO żadnych takich jaj nie ma. Pytanie brzmi czy nie aktywując tej karty będę mógł normalnie w maju kupić bilety na mecz na Rumunię?

13

Łapie to się pokemony :D

0

A możesz kanalarzu powiedzieć gdzie? :D

1

Obejrzę gdzieś w internecie najnowszego Pitbulla?

0

Na pewno nike leży lepiej na nodze, ja polecam sklepy 50style, zobacz czy masz taki w swoim mieście, jeśli masz, jedź tam i sobie przymierz :D Ja zawsze wolałem Adidasa ale zakładając pierwszy raz Nike powiedziałem Adidosowi nigdy więcej :D

0

A co to za akcja była? :D

7

A ja bym powiedział, że Nike :D Sam ostatnio kupiłem dwie pary, na halę i na orlika, obie pary to Mercuriale i są naprawdę świetne. Na halę mam tez adidasa ale idą do kosza, mimo, że są prawie jak nowe.

0

też to mam niestety :D

2

Chcesz wyrwać jakąś koleżankę? :D A co powiesz, gdy oddasz samochód? :D

Dobra, już wiem, w sumie fajny test dla dziewczyny :D Czy leci na fure czy nie :D

0

Zamykaj, w piątek zawsze jest sporo wpadek, to nie jest przypadek moim zdaniem :D Ludzie idą w piątek do buka, pewniaczek w piątek już nie wchodzi i w sobotę kolejna wizyta :D A 800 zł przytulisz :D

1

Dobra, już widzę gdzie można obstawiać. Bet at home, zakładka liga mistrzów i wybierasz losowanie :D

Każda opcja to kurs 6,75

0

Napisz gdzie obstawiłeś i jaki kurs :D I z ciekawości, ile postawileś :D

0

Genk, United, Apoel :D

0

Athletico? Nie znam ;]

4

Ja mam lepszą :D Abonament wspólny, wszystko za free :D

7

PSG też myślało :D

0

Zostały mi dwa mecze na kuponie, Atletico na czysto i w drugim meczu over 2,5. Pytam bo widzę na jednej grupce ze "znawcami" poszła fala kuponów na wygraną Bayeru :D

0

Jak myślicie, Atletico dzisiaj wygra czy będzie grało na jakimś luzie i remisik?

0

Kto komentuje mecz Juve?

0

Podejrzewam, że to aliez zmieniło po prostu nazwę, serwer czy coś tam.

6

0

Trzeba podawać numer telefonu do rejestracji, coś tu śmierdzi :)

0

A może jakiś stream polski masz? :D

1

Może wróci stare dobre aliez, najlepsza strona do oglądania meczów na telefonie

0

Ogólnie mówię, jakoś wielkiej różnicy w wyglądzie nie ma, podczas gry też pewnie nie ma jakiejś wielkiej różnicy, buty jak buty :D

0

Ale wydaje się być gorsza jakość no i brak możliwości full ekranu :/

0

Na meczosach pojawiła się nowa stronka, Bro.adca.st ale nie da się zrobić pełnego ekranu, dziwne jakieś.

0

Nie wiem czy teraz nie jest bro.adca.st :) Wejdź na meczosy i zobacz.

0

Aliez wczoraj na meczu Realu padło, dzisiaj nie ma. Ciekawe czy jakieś prace trwają czy już padło na amen?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?