Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pakiet ipli sport, 14 dni za darmo, faktycznie to jest za darmo? Chcę obejrzeć walkę Kliczko vs Joshua, jeśli wezmę już dzisiaj, a zrezygnuję w niedzielę to faktycznie nic nie zapłacę?
0
W każdej chwili możesz zrezygnować z usługi, wchodząc w zakładkę "Moje pakiety". Jeżeli zrezygnujesz w ciągu pierwszych 14 dni - nie poniesiesz żadnych opłat.
Chociaż tutaj niby piszą sensownie, że za darmo :D
0
No właśnie sam jestem ciekaw, bo reklamują się, że "na próbę" można wziąć na 14 dni :D
0
Ipla oferuje 14 dni abonamentu za darmo, faktycznie tak to jest? Jak zrezygnuje po 3 dniach to nic nie naliczą? Chcę jakoś obejrzeć Kliczko vs Joshua :D
0
Monaco jeśli będzie chciało go w ogóle sprzedać to zrobi to w tym oknie albo za rok i to za gruby szmalec :D
0
Człowieku, o czym Ty mówisz :D Nie wiesz, że boczny obrońca przy takiej taktyce musi podłączać się pod akcje ofensywne i zaraz szybciutko wracać do defensywy?
0
My też graliśmy, i to nawet w środę? I co z tego?
1
Ja się śmieje z takich jak Ty, a takich orłów jest tu pełno :D
0
Szkoda mi tych, którzy już pisali o frajerach :)
3
Ktoś tu pisał, że ma eleven w TV i ma normalnie.
10
Jasne, Rakitic na PO, ta jego szybkość akurat się nadaje na PO. :D
43
Bez jaj... :D Że też takie pomysły ktoś ma.
0
Chciałem puścić to co Ty :D Może być na priw :D
0
Ja zawsze jak rozmawiam z fanami angielskiej, to mi tłumaczą, że np. 15 drużyna w tabeli z Anglii wygra spokojnie z 15 drużyną z hiszpańskiej. Dla mnie jest to śmieszny argument :D Ja bym powiedział, że minimalnie ale wygra ten zespól z hiszpańskiej, technika wzięłaby górę. O zespołach na górze tabeli nie muszę nic mówić.
0
Pochwal się kuponem :D Daj numer na sts czy fortunę :D
1
No raczej :D Chyba, że obstawisz na grupy, z błędami.
0
Ale nie jest niesamowity :D
0
Błąd silnika, jedź do jakiegoś mechaniora, podepnie go pod komputer za jakieś grosze i Ci powie co wyskoczyło.
1
Kupował ktoś kiedyś bilet na reprezentację z kartą kibica? Miałbym pytanko na priwie :D
0
Może mają jakiś powód? Może tydzień temu np. nudna gra United nie przyciągnęła przed TV dużo ludzi? :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
weeb.tv
0
Moja też nie, szkoda, że nie działa bo może by robotę tam dali :D
0
Miasto:
Bawaria
:D Wsiadam na lotnisko w Radomiu i lecę. A.. Czekaj, lotnisko nie działa :v
0
Jest jakaś stronka gdzie za smsa za 2,46 można obejrzeć mecz? Do tej pory było goldvod, ale już nie ma tej opcji :/
0
Od kiedy nie ma opcji kupna premium na goldvod przez sms za 2,46? Wie ktoś?
0
Kto komentuje dzisiaj nasz mecz?
0
Chyba jednak jest coś dziwnego :D Na reszcie portali jest podana ta informacja co i u nas.