0

Pakiet ipli sport, 14 dni za darmo, faktycznie to jest za darmo? Chcę obejrzeć walkę Kliczko vs Joshua, jeśli wezmę już dzisiaj, a zrezygnuję w niedzielę to faktycznie nic nie zapłacę?

0

W każdej chwili możesz zrezygnować z usługi, wchodząc w zakładkę "Moje pakiety". Jeżeli zrezygnujesz w ciągu pierwszych 14 dni - nie poniesiesz żadnych opłat.

Chociaż tutaj niby piszą sensownie, że za darmo :D

0

No właśnie sam jestem ciekaw, bo reklamują się, że "na próbę" można wziąć na 14 dni :D

0

Ipla oferuje 14 dni abonamentu za darmo, faktycznie tak to jest? Jak zrezygnuje po 3 dniach to nic nie naliczą? Chcę jakoś obejrzeć Kliczko vs Joshua :D

0

Monaco jeśli będzie chciało go w ogóle sprzedać to zrobi to w tym oknie albo za rok i to za gruby szmalec :D

0

Człowieku, o czym Ty mówisz :D Nie wiesz, że boczny obrońca przy takiej taktyce musi podłączać się pod akcje ofensywne i zaraz szybciutko wracać do defensywy?

0

My też graliśmy, i to nawet w środę? I co z tego?

1

Ja się śmieje z takich jak Ty, a takich orłów jest tu pełno :D

0

Szkoda mi tych, którzy już pisali o frajerach :)

3

Ktoś tu pisał, że ma eleven w TV i ma normalnie.

10

Jasne, Rakitic na PO, ta jego szybkość akurat się nadaje na PO. :D

43

Bez jaj... :D Że też takie pomysły ktoś ma.

0

Chciałem puścić to co Ty :D Może być na priw :D

0

Ja zawsze jak rozmawiam z fanami angielskiej, to mi tłumaczą, że np. 15 drużyna w tabeli z Anglii wygra spokojnie z 15 drużyną z hiszpańskiej. Dla mnie jest to śmieszny argument :D Ja bym powiedział, że minimalnie ale wygra ten zespól z hiszpańskiej, technika wzięłaby górę. O zespołach na górze tabeli nie muszę nic mówić.

0

Pochwal się kuponem :D Daj numer na sts czy fortunę :D

1

No raczej :D Chyba, że obstawisz na grupy, z błędami.

0

Ale nie jest niesamowity :D

0

Błąd silnika, jedź do jakiegoś mechaniora, podepnie go pod komputer za jakieś grosze i Ci powie co wyskoczyło.

1

Kupował ktoś kiedyś bilet na reprezentację z kartą kibica? Miałbym pytanko na priwie :D

0

Może mają jakiś powód? Może tydzień temu np. nudna gra United nie przyciągnęła przed TV dużo ludzi? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

weeb.tv

0

Moja też nie, szkoda, że nie działa bo może by robotę tam dali :D

0

Miasto:
Bawaria

:D Wsiadam na lotnisko w Radomiu i lecę. A.. Czekaj, lotnisko nie działa :v

0

Jest jakaś stronka gdzie za smsa za 2,46 można obejrzeć mecz? Do tej pory było goldvod, ale już nie ma tej opcji :/

0

Od kiedy nie ma opcji kupna premium na goldvod przez sms za 2,46? Wie ktoś?

0

Kto komentuje dzisiaj nasz mecz?

0

Chyba jednak jest coś dziwnego :D Na reszcie portali jest podana ta informacja co i u nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?