Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak zadzwonią to nic pewnego, przeważnie umawiają kilku kandydatów i sobie dopiero wybierają. Ja w dwóch dobrych firmach byłem na takich rozmowach, ale widocznie kogo innego wybrali :D
2
Chyba w Radomiu nie był.
0
Ile dałeś? Też u mnie trzeba kupić kosę :D Te dotarcia w tych kosach to jest wiesz, aby tylko nei za bardzo od początku zajechać jej, ale nie musisz aż tak bardzo instrukcji się słuchać, teraz praktycznie kosy dobrej firmy nie potrzebują dotarcia,.
2
Każde dobre, aby nie z jakimś szpinakiem czy co :D Pierogi, rosół, flaki, schaboszczak i koleś zostaje tu na stałe :D
0
No pewnie też tak dobrego jedzonka nie jadł :D A na pierwsze danie flaki czy rosół. Jeszcze by zjechał do Polski i zaczął trenować mojego Radomiaka :D
1
PIEROGI!! :D
0
Fajne miasto to Barcelona, o Londynie bym tego nie powiedział :D
24
Że niby Tuchel taki świetny jest? W Borussi miał dobry skład a strasznie nierówni byli.
9
Już to kiedys pisałaś, że nie lubisz generalizowania odnośnie uchodźców. Pokażę Ci zdjęcie, takie do przemyślenia :D
http://img1.dmty.pl//uploads/201606/1467185113_ugbcfr_600.jpg
0
Wolę UFC, przynajmniej leci bez PPV ;]
1
Oglądałem na Goldvod, dało się oglądać. Ostatnio wykupiliśmy Iplę na walkę Kliczko vs Joshua, internet LTE, transmisja się w ogóle nie włączyła. Włączyliśmy Aliez.tv, bez żadnych smsów całą walkę obejrzeliśmy elegancko. :)
2
Raczej nie cebula, to nie jest poziom po prostu na PPV. Robią kibiców w ciula, więc niech się nie dziwią, że chcą to oglądać po internatach za darmo, sam taki mam zamiar, ewentualnie za jakiegoś smsa za 3 zł :D
8
Kto jest na avatarze? :D
1
Ja mogę polecić Xperię M5, już jakiś czas ją mam, służy mi jak komputer, bo lapka mam tragicznego, mecze oglądam, yt, internet, działa jak powinna :)
0
Robią otwartą sprzedaż dla wszystkich, do tej pory mogli kupować tylko Ci, co mieli karty kibica. Ale nie liczyłbym, że dodadzą coś biletów.
0
Faktycznie, jest lepiej, ale znowuż nie przychodzi mi mail aktywacyjny na pocztę... :/
0
Potrzebuję pomocy z programem endomondo, wszystko ślicznie działa, liczy kilometry, ale dlaczego nie mogę dodać znajomych? Wpisuję imię znajomego, i non stop kółeczko się kręci i szuka. Ktoś może miał taki problem?
1
No faktycznie, można się do tego przyczepić :D
14
No raczej, grał w Bilbao, Atletico, w Barcelonie gdzie odnosił największe sukcesy a potem jeszcze w tych innych klubach :D
0
Nie, nic o takim czymś nie słyszałem :D
0
Niech to jeszcze zastopują, przynajmniej do września :D
0
Prosze, przypomnij mi kto teraz będzie miał Bundesligę? Zapomniałem, a jestem zbyt leniwy dzisiaj żeby sprawdzić :D
1
Widze kolega zna się na rzeczy :D Select jest dopiero niezniszczalny, kolega też ma, już tyle lat a nadal nadaje się do gry :D
1
Mam selecta meczówkę, piłeczka szybka, można bomby sadzić aż miło, nie to co te adidasy, najki po 100 zł. :)
1
Tej adidasa nie bierz, droga, słaba, Każda inna selecta będzie o wiele lepsza :D
0
Potem to już jest formalność. :)
0
Ja już dwa razy na tym uwaliłem :) W policji mają coś takiego jak profil policjanta, musisz w niego trafić, widełki to bodajże 40-60 pkt, masz więcej, oblewasz, masz mniej, oblewasz :) Na zajęciach rozmawiałem z oficerem policji, według niego ten test jest strasznie niesprawidliwy, co ja oczywiście potwierdzam, komputer decyduje, czy będę pracować w policji...
A ten test co podesłał Jacek, widzę, że pytania są, tego co miałem, z tym, że różnica polega na tym, że tam jest ich około 300 i np. na piątym pytaniu dostaniesz czy zdarza Ci się kłamać, powiesz tak, a za godzinę, po wszystkich zadaniach będzie pytanie czy kłamiesz.
1
Wątpię, jak dla mnie możesz dać nawet na City z handi, ale nie to, że gospodarze pierwsi strzelą.
2
Ja też mogę :D : D
2
Na City jak najbardziej można zagrać, walczą o ligę mistrzów, na pewno ich tam Guardiola zmotywuje :D