0

No w sumie napęd to by się znalazł, dysk mam 500 gb ze starego kompa, ale raczej wszystko nowe by wjeżdżało...

0

Komputer ogólnie do 2500, taki żeby się nie zająknął przy używaniu internetu itd, no i czasem w coś tam zagrać :)

0

Karta graficzna od GeForce'a czy AMD? Plusy, minusy? :D

0

Ja sam bym nie składał, bo chyba nie ogarnę, ale w moim mieście jest firma współpracująca, taki jakby oficjalny sklep morele, trzeba się tam chyba przejść i popytać, do tego to forumpc.pl gdzie fachowcy polecają zestaw na dany miesiąc, praktycznie w każdym przedziale cenowym. Mam nadzieję, że do kwoty 2500 uda się złożyć coś, żeby pograć w jakieś nowsze gry, ale najważniejszy wymóg to taki żeby nic go nie zacięło przy codziennym przeglądaniu internetu, podłączaniu do tv itd.. Teraźniejszy laptop ma 10 lat i nie działa yt, nie mogę streamu wziąć na full screen bo spadają fpsy :D

0

W tych butach co pokazałeś to ja bym nawet na łąkę gdzie są dziury bał się pójśc :D :D Trekkingowe drogie, ale kup po prostu normalne adidasy z grubszą podeszwą :D

0

Ale zamawiałeś części i składałeś sam? Czy oni Ci złożyli?

0

Czy kupował ktoś kiedyś komputer na stronie Morele.net? Można z nimi uzgodnić np. do czego ma być komputer, jakie części itd?

0

Liczą się chęci :D

1

Co zrobił? Byłem po herbatę :D

0

Jaki? Mi już 6 weszło, ale czekam na Arsenal BTTS :D Chyba wtopi.

0

200 zł na rok.

0

Dokładnie 550 zł, z tym, że wersja 500 GB, działa bez zastrzeżeń, nawet przy długim graniu.

0

Ja kupiłem używkę PS4 za 500 zł, jestem zadowolony, też do fify głównie, choć przewinęła się Mafia, Wiedźmin :D

0

Raz laguje, raz nie, zależy kogo się trafi

0

Goldvod

0

A ja mam Orange TV i eleven zablokowane :D

0

My się zbieramy po dyszce i we czterech obejrzymy, przy grillu, piwku. Mam już dość streamów przy dużych walkach :D

0

Ale, że co? Nawet w orange tv? :D

U mnie na orange nadal zablokowane :D

1

A może przewidział wymuszoną zmianę na Bale'a w 5 minucie np.? :D

5

Idź spać :D

0

zależy też od miejsca praktyk :D ja gdzieś miałem dzień po dniu zapisane na kartce ale praktyki w ITD.

0

170 tysięcy było oglądających, elegancko leciał stream w hd.

1

Ostatnio była bardzo fajna transmisja na YT, może znowu będzie :D

1

Co to kurcze jest, Aliez, niby mecz Barcelony a leci jakiś Górnik :/

0

Chcę dołączyć do ligi w fantasy premier league, mam kod ligi, jak wejść do grania w tej lidze?

0

A jeszcze jak dołączyć do tej ligi?

0

Można się jeszcze zapisać do fantasy premier league? jakaś liga z naszej stronki? :D

0

Akurat w ulubionych zawodnikach zmieniać nie będę bo lubię jego styl gry :D Ale profilowe jak najbardziej trzeba :D

1

Ja oglądam i mecze BVB i Monaco i tez uważam, że to Dembele jest troszeczkę lepszy.

2

Zmień sobie nick a nie głupoty wypisujesz :V

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?