Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No w sumie napęd to by się znalazł, dysk mam 500 gb ze starego kompa, ale raczej wszystko nowe by wjeżdżało...
0
Komputer ogólnie do 2500, taki żeby się nie zająknął przy używaniu internetu itd, no i czasem w coś tam zagrać :)
0
Karta graficzna od GeForce'a czy AMD? Plusy, minusy? :D
0
Ja sam bym nie składał, bo chyba nie ogarnę, ale w moim mieście jest firma współpracująca, taki jakby oficjalny sklep morele, trzeba się tam chyba przejść i popytać, do tego to forumpc.pl gdzie fachowcy polecają zestaw na dany miesiąc, praktycznie w każdym przedziale cenowym. Mam nadzieję, że do kwoty 2500 uda się złożyć coś, żeby pograć w jakieś nowsze gry, ale najważniejszy wymóg to taki żeby nic go nie zacięło przy codziennym przeglądaniu internetu, podłączaniu do tv itd.. Teraźniejszy laptop ma 10 lat i nie działa yt, nie mogę streamu wziąć na full screen bo spadają fpsy :D
0
W tych butach co pokazałeś to ja bym nawet na łąkę gdzie są dziury bał się pójśc :D :D Trekkingowe drogie, ale kup po prostu normalne adidasy z grubszą podeszwą :D
0
Ale zamawiałeś części i składałeś sam? Czy oni Ci złożyli?
0
Czy kupował ktoś kiedyś komputer na stronie Morele.net? Można z nimi uzgodnić np. do czego ma być komputer, jakie części itd?
0
Liczą się chęci :D
1
Co zrobił? Byłem po herbatę :D
0
Jaki? Mi już 6 weszło, ale czekam na Arsenal BTTS :D Chyba wtopi.
0
200 zł na rok.
0
Dokładnie 550 zł, z tym, że wersja 500 GB, działa bez zastrzeżeń, nawet przy długim graniu.
0
Ja kupiłem używkę PS4 za 500 zł, jestem zadowolony, też do fify głównie, choć przewinęła się Mafia, Wiedźmin :D
0
Raz laguje, raz nie, zależy kogo się trafi
0
Goldvod
0
A ja mam Orange TV i eleven zablokowane :D
0
My się zbieramy po dyszce i we czterech obejrzymy, przy grillu, piwku. Mam już dość streamów przy dużych walkach :D
0
Ale, że co? Nawet w orange tv? :D
U mnie na orange nadal zablokowane :D
1
A może przewidział wymuszoną zmianę na Bale'a w 5 minucie np.? :D
5
Idź spać :D
0
zależy też od miejsca praktyk :D ja gdzieś miałem dzień po dniu zapisane na kartce ale praktyki w ITD.
0
170 tysięcy było oglądających, elegancko leciał stream w hd.
1
Ostatnio była bardzo fajna transmisja na YT, może znowu będzie :D
1
Co to kurcze jest, Aliez, niby mecz Barcelony a leci jakiś Górnik :/
0
Chcę dołączyć do ligi w fantasy premier league, mam kod ligi, jak wejść do grania w tej lidze?
0
A jeszcze jak dołączyć do tej ligi?
0
Można się jeszcze zapisać do fantasy premier league? jakaś liga z naszej stronki? :D
0
Akurat w ulubionych zawodnikach zmieniać nie będę bo lubię jego styl gry :D Ale profilowe jak najbardziej trzeba :D
1
Ja oglądam i mecze BVB i Monaco i tez uważam, że to Dembele jest troszeczkę lepszy.
2
Zmień sobie nick a nie głupoty wypisujesz :V