0

Teraz spojrzałem przy oknie pod kątem to niby jest taki róż, może to po prostu częste problemy okularników, czyli zespół suchego oka i trzeba lecieć po krople :p

1

A co do wyboru to wybrałbym Audi, bo w Mietkach jeżdżą takie wielce pany, tłuste :D

1

Czyżbyś pracował w Norwegii? :D

0

nic takiego nie widać kurde, miałem awanturę w sumie z optykiem, który robił te szkła, bo wymieniał mi je na inne minusy za darmo, ciekawe czy on w ogóle dał te antyrefleksy... trzeba to sprawdzić u optyka chyba

0

Wie ktoś może jak sprawdzić czy mam powłokę antyrefleksyjną w okulurach? :D Od paru dni gdy siedzę przy kompie oczy mam bardziej zmęczone a okulary są nowe, nie wiem czy mi się ta powłoka nie wytarła :D

0

no raczej na hale takie buty to zły wybór, raz, że rysować mogą, ale ważniejszy powód to Twoje kostki, raczej łatwiej w takich o kontuzje na hali

2

powiedzą, że przebiłeś i tyle, teraz już nie ma sensu tego zgłaszać, aczkolwiek możesz spróbować, to nie kosztuje :D może akurat przyjmą i wyślą Ci nową

0

A, no musisz mieć połączenie z internetem ale w fut nic nie tracisz

0

Cały czas online? Nie rozumiem, nie ma żadnych minusów :D

0

Ktoś Fifa? Ps4 :D

0

No trzeba mieć wykupiony abonament PS Plus. Sporo osób, ja też robi tak, że i ja i brat mamy konsolę i konta sobie łączymy, wtedy tylko jedna osoba ma PS plus ale obie mogą grać online. Abonament roczny to koszt 200 zł.

0

Najtaniej w sklepach typu media Markt, 249 bodajże, a PS4 na allegro powinieneś kupić najtaniej

0

Jest ktoś chętny na mecz w fifie? PS4

2

Po jednym męczu oceniasz jak Janusz? A podczas euro się podniecales jak cholera.

0

Panowie i Panie, macie jakiś fajny link do dzisiejszego UFC?

1

Na kompa zapewne tak będzie :D

0

Jak zwracałem w ciągu tych 14 czy tam 10 dni to normalnie dostawałem kasę

0

No ale wersje w media expert, czy media markt też mają te paczki :)

0

Czy jeśli kupię normalną edycję fify np. 2 dni po premierze, to też dostanę ten bonus w postaci 5 paczek przez tydzień w FUT? Bonusy są przypisane po prostu do tego jaka jest edycja gry? Bo edycja Ronaldo ma już np. 20 paczek.

3

Tak czy siak, nawet średniak pokonałby Mcgregora w boksie, Floyd mimo wszystko wysłał go do szkoły, a to, że skończył go dopiero w 10 rundzie, kasa za reklamy, ludzie płacili po 100 dolarów PPV, gdyby chciał, zapewne dużo szybciej skończyłby tę walkę.

7

Twoje podsumowanie dnia powinno być na głównej stronie jako główny news :D

1

Dawaj mnie to piwo.

0

Nie

1

Walka zaczyna się o 6 rano w niedzielę naszego czasu

0

Na komputerze działa, na telefonie nie

1

Mój ulubiony bokser :D Wszystkie jego walki od 2004 roku oglądałem na żywo przed TV, gdyby został z Gmitrukiem na pewno jeszcze więcej by przyjmował na twarz heh. Tak czy siak, najlepszy polski bokser wg mnie, miał to, czego Gołocie brakło, psychikę./

0

No zebranie na 3 legendy, ciekawe czy uda Ci się :D

0

Krychowiak zobaczy Ligę Mistrzów w Pesie 2018 :D

0

Da się w Fifie 17 zagrać szybki mecz swoją drużyną z kariery? Kiedyś się dało zapisać skład z kariery i grać nim szybki mecz np. z kolegą.

0

Coffee Lake od intela, a kiedy to wyjdzie? Komputer mam zamiar brać pod koniec września, I czy na zestawie od Intela co podałeś pójdą jakieś nowsze grY?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?