Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hilton z drużyny tygodnia nie jest warty więcej niż szybka sprzedaż za 10k :p wczoraj zapomniałem zagrać tego squad battles, byłyby lepsze nagrody :D bo miałem srebro 1 tylko wbite
0
Heh, w paczkach nawet złotej karty nie było, za 10k monet kupiłem paczkę za 7,5k i czarna karta Heltona, niestety nic nie warty :D 42 tempa :D
0
A, dzięki, bo dopiero wróciłem z uczelni i się nie logowałem :/
0
Wiadomo kiedy w Fifie będą rozdawać nagrody za Squad Battles?
0
Troszkę raczej za mały kurs :D
0
lepiej tak, niż w ogóle
8
Frankfurt i Mynszengladbach ratuje kupon w ostatniej minucie tylko po to żeby drużyna Krychowiaka spieprzyła w ostatniej :D
1
Mercurial X, idealne buciki i niedrogie :D
0
Podobno RTV Euro ma rozsyłać kody emailem, ciekawe czy się doczekam :D
0
Ne wiesz dlaczego dostałem dzisiaj jakieś 4 stroje w fut?
0
A te nagrody kiedy się dostaje? też w czwartek?
0
Odbiór w sklepie, odebrałem po 17
0
A kiedy? Bo widzę, że niektórzy już dostali, a ja nie mam, jest na to jakiś czas? Bo oprócz paczek mam jeszcze dostać maila na 500 Fifa Points...
0
A tak z ciekawości, gdzie te kody się wpisuje?
0
Miałeś jakiś kod? Napisałem maila do RTV Euro, może wyślą jakiś kod czy coś
0
Czyżbym został wydymany przez EA? Nie mam żadnych kodów na paczki gratisowe w pudełku
0
A niestety nie ma :(
Mam tylko kod na zniżkę do sklepu Adidasa na 20% ;/
1
Jak to jedt z tymi pięcioma paczkami za free w fifie? Odebrałem, nie mam żadnego kodu, przyjdzie coś na maila?
0
A jak to jest z tymi paczkami, w pudełku żadnego kodu nie mam, przyjdzie coś na maila?
0
500 chyba max.
0
Kupiłem fife przedpremierowo, kiedy będą dawać te paczki co jest jedna na tydzień?
4
Od razu dobra rada, nie graj na Inter na wyjeździe :D
No i nie graj na kursy 1.08, 1.10, szkoda marnować na takie coś, lepiej poszukać i zagrać jakiś dobry meczyk zk ursem 1,50 tak jak np. Tottki z Huddersfield.
0
Podobno o godzinie 14 na kompa ma być :D
2
Dałeś 2 opcje i aż mi się przypomina jak stoję w kolejce po kurę rosołową i Pani się pyta czy dać z skrzydłami czy bez :D
0
Raczej nie ma na to szans
0
Dawaj :D
0
Wersję Ronaldo miałeś 3 dni wcześniej, oprócz tego jest więcej paczek w fut za free.
0
Jakieś typy na dzisiaj? Ja wiem, że LE, ale moja gra polega na taśmie za 2 zł, więc śmiało :D
0
Zawsze stawiam to co mi się wydaje, jeśli mi powiesz, że PSG jest nie wiadomo jakim faworytem to nie wiem :D
1
A tu mój dzisiejszy kupon wariat :D
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzM1MzI3NjcwNTI2NDYwMDppPe7L3HpEUxujKRs%3D&kind=MAIN