0

Hilton z drużyny tygodnia nie jest warty więcej niż szybka sprzedaż za 10k :p wczoraj zapomniałem zagrać tego squad battles, byłyby lepsze nagrody :D bo miałem srebro 1 tylko wbite

0

Heh, w paczkach nawet złotej karty nie było, za 10k monet kupiłem paczkę za 7,5k i czarna karta Heltona, niestety nic nie warty :D 42 tempa :D

0

A, dzięki, bo dopiero wróciłem z uczelni i się nie logowałem :/

0

Wiadomo kiedy w Fifie będą rozdawać nagrody za Squad Battles?

0

Troszkę raczej za mały kurs :D

0

lepiej tak, niż w ogóle

8

Frankfurt i Mynszengladbach ratuje kupon w ostatniej minucie tylko po to żeby drużyna Krychowiaka spieprzyła w ostatniej :D

1

Mercurial X, idealne buciki i niedrogie :D

0

Podobno RTV Euro ma rozsyłać kody emailem, ciekawe czy się doczekam :D

0

Ne wiesz dlaczego dostałem dzisiaj jakieś 4 stroje w fut?

0

A te nagrody kiedy się dostaje? też w czwartek?

0

Odbiór w sklepie, odebrałem po 17

0

A kiedy? Bo widzę, że niektórzy już dostali, a ja nie mam, jest na to jakiś czas? Bo oprócz paczek mam jeszcze dostać maila na 500 Fifa Points...

0

A tak z ciekawości, gdzie te kody się wpisuje?

0

Miałeś jakiś kod? Napisałem maila do RTV Euro, może wyślą jakiś kod czy coś

0

Czyżbym został wydymany przez EA? Nie mam żadnych kodów na paczki gratisowe w pudełku

0

A niestety nie ma :(

Mam tylko kod na zniżkę do sklepu Adidasa na 20% ;/

1

Jak to jedt z tymi pięcioma paczkami za free w fifie? Odebrałem, nie mam żadnego kodu, przyjdzie coś na maila?

0

A jak to jest z tymi paczkami, w pudełku żadnego kodu nie mam, przyjdzie coś na maila?

0

500 chyba max.

0

Kupiłem fife przedpremierowo, kiedy będą dawać te paczki co jest jedna na tydzień?

4

Od razu dobra rada, nie graj na Inter na wyjeździe :D

No i nie graj na kursy 1.08, 1.10, szkoda marnować na takie coś, lepiej poszukać i zagrać jakiś dobry meczyk zk ursem 1,50 tak jak np. Tottki z Huddersfield.

0

Podobno o godzinie 14 na kompa ma być :D

2

Dałeś 2 opcje i aż mi się przypomina jak stoję w kolejce po kurę rosołową i Pani się pyta czy dać z skrzydłami czy bez :D

0

Raczej nie ma na to szans

0

Dawaj :D

0

Wersję Ronaldo miałeś 3 dni wcześniej, oprócz tego jest więcej paczek w fut za free.

0

Jakieś typy na dzisiaj? Ja wiem, że LE, ale moja gra polega na taśmie za 2 zł, więc śmiało :D

0

Zawsze stawiam to co mi się wydaje, jeśli mi powiesz, że PSG jest nie wiadomo jakim faworytem to nie wiem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?