Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mam kolego takich funduszy :D A pomoc ŚPD IF Fernardinho, ŚP Gundogan i Toure? Co myślisz? :D
0
Ja tak myślę, że fajnie jednak mieć jakieś specjalne karty w składzie, mimo, że może nie są dużo lepsze od zwykłych złotych, taki szpan troche :D Jeszcze nie sprawdzałem "nóg" Silvy, ale teraz mnie do niego zniechęciłeś :D
0
Jak myślisz, warto go sprzedawać i kupić normalnego złotego za 5k? Duża jest różnica między if a normalnymi? Z takim Fernandinho gralbym obok Gundoganem i Silva, atak też cały z City
0
Trafiłem IF Fernandinho, warty 150k, pytanie teraz do fifaczy:
Postanowiłem, że go zostawię, będę miał atak i pomoc z City, ile taki IF Fernandinho będzie warty np. w lutym jak teraz chodzi po 150k?
0
Nagrody za fut champions standardowo o 19?
0
Mnie niestety nie stać na Griezmanna, sam jestem ciekaw jak się nim gra, Jesusa mam i jest świetny :D
0
Jesus jest o wiele lepszy, on jest strasznie dobry zrobiony w tej grze :D
0
Ja na razie jestem w 6 ale to przez to, że z początku sporo grałem SB, teraz weekend to FUT Champions, wcześniej kwalifikacje do tego :D Dopiero teraz zacząłem grać te ligi :D
0
Dzisiaj była premiera gry Spin Tires na PS4, gra ma spadki fps, jest szansa, że jakaś łatka to naprawi?
1
Ale masakra, dostałem jeszcze tą paczkę za 15k od EA za kupienie fify, ale totalnie nic :D Jakieś ogórasy po 75, nawet kupiłem sobie paczkę na pocieszenie za 12,5k i też syf :D
1
Aż odbiore te paczki premium, a może akurat coś zaskoczy i poleci :D
0
Są już paczki za SB? To jednak nie o drugiej? :D
0
Zawsze były o 2 w nocy, ja SB odpuściłem na rzecz FUT Champions, a tam wbiłem Złoto 3. Nie wiesz może czy nadal jest tak, że Złoto 3 daje kwalifikacje na następny tydzień?
Aczkolwiek teraz o 23 wbiłem Silver 1.
6
15 minut Ci zeszło, sporo :D
0
Najwyższy to Rakitic 87 za 40k zszedł, a na początku trafiłem Jesusa, overall 81 a wart cały czas 70k, ale nie ma opcji żebym go sprzedał :D
1
O kurde :D Zrobiłem złotą wymianę SBC i trafiłem Deulofeu haloweenowego :D
0
Fifa 18
Ktoś się orientuje ile razy te specjalne karty na haloween dostaną upgrade overalla? Trafiłem Sakho, warty okolice 25k a jest słabszy niż Sanchez ze Spurs, warto sprzedawać Sakho?
0
Kurde, karta Dembele jakoś mnie nie zachwyciła, to jest najgorsze właśnie, niby drogi a do Jesusa mu daleko :D
0
A ja jednak wydaje połowę kasy, którą mam na Dembele :D
1
Trafiłem Sakho haloweenowego, aż chyba zostawię, fajnie mieć jedną taką kartę w zespole :D
0
Ja paczki otwieram, ale monety dalej zbieram :D
0
Post wyżej :D
0
Troszkę bez sensu, bo zapowiadali, ludzie paczki trzymają itd a tu nagle zmiana :D Ciekawe czy w listopadzie będą czy jednak grudzień
1
moje czekają do piątku :p teraz słabą range nabiłem bo tylko złoto 2, ale nie chce mi się jakoś z komputerem grać
0
Ma ktoś jakiś fajny link do ksw? :D
0
aa, ja mam zasadę że prawdziwych pieniędzy nie wydaję w grach :D W piątek zrobie otwieranie, mam nadzieję, że będę miał te 150k monet ;p Tota mogę normalnie trafić w paczce za 7,5k, prawda?
0
Tak z ciekawości, ile masz zamiar wydać monet na paczki? :D
0
orientuje się ktoś do której na orange tv są odblokowane kanały Canal + Sport?
2
Jadę 18 listopada na galę z Adamkiem, mam nadzieję, że nie będzie takich świrów :D Swoją drogą też myślałem jak Kostyra, że przestali już na galach u nas sprowadzać ludzi, którzy nie wiedzą jak się bić :D
0
Ale ja już nie raz walczyłem, nawet byłem u rzecznika praw konsumenta, raz się udało, raz nie. Oni powiedzą, że chodziłem w nieodpowiednich warunkach dla tych butów, czy raz je zamoczyłem i cześć :D