0

Pytanko takie, mam w domu Samsunga Galaxy J3, nie mój, ale czy to normalne, że nie da się w nim ustawić budzika na dzień, który aktualnie jest? Chcę np. ustawić budzik na dzisiaj na godzinę 23:30 i nie mogę, dopiero na następny, czyli 14 grudnia. dziękuję za odpowiedzi

0

Proszę La Ramblę, niech Juve strzeli :D

0

Mam pytanie znowu do osób znających się na częściach do komputera, potrzebuję złożyć komputer, cena tak mnie więcej do 3 tysięcy, bo jeszcze monitor trzeba zakupić. Coś ktoś może pomóc?

0

na święta po paczce dawali kiedyś bodajże w 16 stce, ale to jeszcze gralem na ps3, nie wiem jak jest teraz :D

0

można liczyć dzisiaj w fifie na jakiś prezent mikołajkowy? :D

0

Czy wiadomo coś na temat TOTY w Fifie?

1

skurczy :D

0

Wiadomo kiedy te Toty będą w fifie?

0

No wiesz, nie są to takie emocje jak w lidze :)

0

No i tyle, że liga angielska i czasem niemiecka jeszcze teraz na c+, no ale eleven nadal brak, a przez telefon za 2 kanały Eleven koleś z orange powiedział 40 zł, ocś to chyba nie tak :D

1

Fajnie, w Orange dali mi C+ Sport za free, tańszy rachunek, akurat jak usuwają z niej ligę mistrzów :D

0

O kurcze, nie wiedzialem że walczy Overeem :D

0

Ktoś też czeka na walkę Cotto? :D

0

Zamyka jutro, ale jest i Real, jak zepsuje to zawsze banan na twarzy bo puszczony za 2 zł. :D

0

Griezmann ratuje mój kupon, dalej w grze! :D

0

Słabiutka :D

0

a no właśnie, do domu autobusem, więc jakieś 40 minut zejdzie :D

2

dzienna magisterka ;p czwartek wolny, a w piątek na uczelni, powinno być odwrotnie :D

0

Ktoś wie o której się zacznie takie oficjalne losowanie grup w piątek? Bo w programie jest od 15, potem na żywo o 16, ale jest i coś o 17 na żywo :D A chciałbym wiedzieć czy z uczelni mam wyjść czy jednak do 15:30 mogę siedzieć :D

0

Ja już mam drugą kurtkę od 4F, pierwsza to softshell, ma juz 4 lata i nadal na wiosnę go zakładam, druga to zimówka, fakt, że kosztowała 400 zł no ale widać że konkretna, ani razu z zamkami itd. nie miałem problemu

0

tak z ciekawości, jakbym zagrał wszystkie mecze dostępne na klasie światowej i je wygrał, miałbym jakąś elitę?

0

Raczej ciężko, ja mam jakąś tam małą skoliozę to za malolata basen itd.

0

Może coś tańszego? :D

1

O kurde, tanie to nie jest :d

0

Panie i Panowie, można kupić jakieś wkładki do buta żeby noga lepiej w nim leżała? Poleci ktoś coś?

61

Jeśli oglądałeś gejowskie porno, i wydawało Ci się to ciekawe to znaczy, że już z Tobą źle

0

Z tego co wiem to nie

30

Może to Karol Krawczyk :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?