Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-1060-windforce-oc-6gb-gddr5-192-bit-2xdvi-d-hdmi-dp-box-gv-n1060wf2oc-6gd-974808/
https://www.morele.net/karta-graficzna-gainward-geforce-gtx1060-phoenix-6gb-gddr5-192-bit-dvi-d-hdmi-3x-dp-box-426018336-3729-774632/
Pytanie do znawców, która karta lepsza?
0
https://www.morele.net/laptop-acer-predator-helios-300-nh-q2cep-002-32-gb-ram-1tb-hdd-windows-10-home-pl-1251115/?utm_source=advertine&utm_medium=banner&utm_campaign=LaptopyD&utm_term=rd&utm_content=1200x627
Czy ta karta graficzna co jest tutaj jest dużo gorsza niż GTX 1060 wsadzana do stacjonarek?
0
Pytanko takie, mam w domu Samsunga Galaxy J3, nie mój, ale czy to normalne, że nie da się w nim ustawić budzika na dzień, który aktualnie jest? Chcę np. ustawić budzik na dzisiaj na godzinę 23:30 i nie mogę, dopiero na następny, czyli 14 grudnia. dziękuję za odpowiedzi
0
Proszę La Ramblę, niech Juve strzeli :D
0
Mam pytanie znowu do osób znających się na częściach do komputera, potrzebuję złożyć komputer, cena tak mnie więcej do 3 tysięcy, bo jeszcze monitor trzeba zakupić. Coś ktoś może pomóc?
0
na święta po paczce dawali kiedyś bodajże w 16 stce, ale to jeszcze gralem na ps3, nie wiem jak jest teraz :D
0
można liczyć dzisiaj w fifie na jakiś prezent mikołajkowy? :D
0
Czy wiadomo coś na temat TOTY w Fifie?
1
skurczy :D
0
Wiadomo kiedy te Toty będą w fifie?
0
No wiesz, nie są to takie emocje jak w lidze :)
0
No i tyle, że liga angielska i czasem niemiecka jeszcze teraz na c+, no ale eleven nadal brak, a przez telefon za 2 kanały Eleven koleś z orange powiedział 40 zł, ocś to chyba nie tak :D
1
Fajnie, w Orange dali mi C+ Sport za free, tańszy rachunek, akurat jak usuwają z niej ligę mistrzów :D
0
O kurcze, nie wiedzialem że walczy Overeem :D
0
Ktoś też czeka na walkę Cotto? :D
0
Zamyka jutro, ale jest i Real, jak zepsuje to zawsze banan na twarzy bo puszczony za 2 zł. :D
0
Griezmann ratuje mój kupon, dalej w grze! :D
0
Słabiutka :D
0
a no właśnie, do domu autobusem, więc jakieś 40 minut zejdzie :D
2
dzienna magisterka ;p czwartek wolny, a w piątek na uczelni, powinno być odwrotnie :D
0
Ktoś wie o której się zacznie takie oficjalne losowanie grup w piątek? Bo w programie jest od 15, potem na żywo o 16, ale jest i coś o 17 na żywo :D A chciałbym wiedzieć czy z uczelni mam wyjść czy jednak do 15:30 mogę siedzieć :D
0
Ja już mam drugą kurtkę od 4F, pierwsza to softshell, ma juz 4 lata i nadal na wiosnę go zakładam, druga to zimówka, fakt, że kosztowała 400 zł no ale widać że konkretna, ani razu z zamkami itd. nie miałem problemu
0
tak z ciekawości, jakbym zagrał wszystkie mecze dostępne na klasie światowej i je wygrał, miałbym jakąś elitę?
0
Raczej ciężko, ja mam jakąś tam małą skoliozę to za malolata basen itd.
0
Może coś tańszego? :D
1
O kurde, tanie to nie jest :d
0
Panie i Panowie, można kupić jakieś wkładki do buta żeby noga lepiej w nim leżała? Poleci ktoś coś?
61
Jeśli oglądałeś gejowskie porno, i wydawało Ci się to ciekawe to znaczy, że już z Tobą źle
0
Z tego co wiem to nie
30
Może to Karol Krawczyk :D