Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pytanie do tych, którzy w FUTa grają nie od tego roku, na co można liczyć w Black Friday?
0
yy, że co? :D
0
EA uwzględnia zmianę czasu jaka u nas była? Paczki będą o 20 czy chwię po 19?
0
A ja nie obejrzę ani tego ani tego, pierwszy raz jadę na żywo zobaczyć Adamka :D
0
No ja dzisiaj czarne kupiłem w salonie NB, 20% zniżki i 3 pary skarpetek za 1 zł. :D
0
Buty od New Balance, ma ktoś, miał? jak u nich z wykonaniem? Dokładniej chodzi mi o takie:
https://www.eobuwie.com.pl/trekkingi-new-balance-lifestyle-hl754bn-czarny.html
0
Ma ktoś podobny problem?
Wchodzę w Squad Battles, wyświetla się Manchester City, Sterling's ballers i ekran się zawiesza i muszę wyłączać grę. Wczoraj był patch związany z SB i podejrzewam, że to sprawka właśnie nowej łatki...
0
Napisałeś, że kupujesz większe :D
0
Pytam bo zamawiam przez internet a coś kiedyś przeczytałem że inaczej dobiera się na zimę ale przecież logiczne że długość wkładki powinna się zgadzać :D więc nie wiem o co może chodzić :D
0
Czy jeśli buty do piłki mam wkładkę 29,5 cm, to trapery ten sam rozmiar, nie? Nie ma chyba różnicy jeśli chodzi o typ buta?
1
Powiem Ci, że teraz po ostatnim patchu coś zrypali, bo jak kiedyś spokojnie mogłem kontrolować mecz przy 2:0 i to online, teraz wygrywając 3:0 do połowy, często przegrywam mecz 4:3, to nie jest zabawne :D
0
No ale liga holenderska, gdyby grał w hiszpańskiej zastąpiłby zapewne w moim składzie Gameiro :D
0
Trafiony IF Labyad, szkoda, że nic nie wart :D
0
Logował się ktoś już na futa, są paczki? :D
1
Ja polecam Bakambu na napastnika, dobry dzik, do środka pola Viera, na środkowego obrońcę do Umititego dołóż Laporte, nie jest drogi a też kozak i na LO Gaya, moim zdaniem lepszy od Digne.
3
Tylko kto jej kupi flaszke... :D
0
Choć dzisiaj pierwszy raz się wkurzyłem na Fifie aż tak że odechciało mi się tego FUT Champions to za koszuleczki szacuneczek :D
0
Powie mi ktoś jak to jest z tymi miesiecznymi nagrodami za fut champions? Dwa razy nabiłem gold 3, dostanę jakąś nagrodę, nie dostanę? :D
0
Jaki PP lub PS z ligi angielskiej? Willian? Czy nie mający drugiej dobrej nogi Salah?
0
Ale kombinują z tymi paczkami za FUT Champions :D Ostatnio były już po 18, zmiana czasu itd, a teraz jeszcze nie ma :D
0
Nie wiem co to jest 1 i 2 strefa no ale metro, autobusy, tramwaje są za free
0
Pytanie nr. 1
Kiedy ogłaszają Team of The Week w Fifie?
Pytanie nr. 2
Ktoś zna kiedy będą TOTY? Jak to było w poprzednich edycjach?
3
Oceniać od 1 do 10 nie będę, no ale moim zdaniem 16 stka była po prostu słaba, 17 stka była o klasę wyżej, a obecna 18 stka jest po prostu troszkę lepsza od poprzedniej wersji.
0
Ja mam skład La Liga gdzie najdroższy jest Umtiti i gra mi się nim dużo lepiej niż składem z angielskiej gdzie mam Jesusa, Eriksena, Baillego
1
A nadal nie wiadomo kiedy TOTY? Ja otworzyłem 3 duże paczki premium, nic a nic, kupiłem sobie jedną za 7,5k, firmino, sprzedałem za 9k, kupiłem znowu 2 paczki, nawet się zaświeciła ale tylko Keita z Lipska :D Ale ostatnio sobie odbiłem jak w paczce za FUT Champions wleciał IF Fernandinho, poszedł za 180k :D
0
Jednak już są ;p
0
To jednak nie o 1 te paczki za SB? :D
0
2 w nocy
0
Pytanie do fifiarzy :D Kupiłem Baillego, słyszałem, że to niby najlepsza obrońca w grze, wcale jakoś super się nim nie gra, pytanie czy dużo gorzej gra się Kompanym? Bo za Baillego można kupić i Kompanego i Ali, którego mi brakuje :D
0
No w sumie, ŚPD zlota karta Fernandinho/Toure i ŚP Gundogan i Eriksen, to by mogło fajnie wyglądać