Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przekonałeś się? :P
1
Nie, przez przypadek nie dodali, a jak już się zorientowali to nie dodali, bo nie każdy mialby szansę typować.
1
A jakie typy na jutro? :D
0
Raczej Liverpool wciśnie na 1:2
21
Ja to nie wiem co Wy macie z tym Lipskiem :D Dla mnie oczywiste było 1x :D
0
Na razie słabo Ci się zaczęło :D
0
Jeśli sądzisz, że wygra Lipsk "na pewno" to chyba masz jakieś braki w oglądaniu meczów. :D
0
Przegrałeś zakład, nie widziałem, i co? :D
0
Szczerze, remis albo wygrana Besiktasu widzę w tym meczu, wygranej Realu w ogóle nie widzę, maks remis dla nich :D
0
Panie i Panowie, zna ktoś z Was jakiś kanał na YT gdzie obejrzę skróty z najmocniejszych lig?
0
Pomysł na z winiar, osobiście polecam pomysł na kurczaka w sosie serowym, jeśli lubisz taki typowy zapach sera, to musisz to spróbować :D Ja ostatnio jadłem to 3 dni pod rząd :D
1
Zdecydowanie w meczu Besiktasu 1X.
1
Zagraj w Fifę na PS3, a zagraj na PS4 :D
0
Ja muszę się dorobić karty Paulinho, na środek pomocy taki dzikus w fifie się przydaje :D
2
Ja za 500 zł kupiłem PS4, z dyskiem 500 GB i jednym padem, a to jednak nowa generacja :D
0
Polecam kartę Zazy w fifie 18, jest tania a może być przyzwoita :D
0
Na Barce dobry kurs, Roma, Monaco
4
Więcej "XDDDDDD" daj.
0
Za Fifę już zapłaciłem, wpisałem kod PLKD, mam nadzieję, że dostanę to kiedyś :P
0
Ja kupiłem na RTV Euro, nie wiesz kiedy dostanę kod na ten bonus? Dopiero przy odbiorze Fify?
1
Panie i Panowie, jakiś kanał na YT, gdzie mogę w niedzielę, już po spotkaniach obejrzeć wszystkie skróty meczów ligi hiszpańskiej, włoskiej, niemieckiej i angielskiej? Zna ktoś coś takiego?
0
To jeszcze powiedz jak zarabiasz na tych kartach PL :D
1
PS4 Slim to po prostu wersja zgrabniejsza, najważniejsze rzeczy czyli procesor itd. masz taki sam, a do Fify kup to co tańsze, po prostu. Chyba, że cena nie gra roli to kup PS4 pro, tam masz sporo mocniejszy środek, możliwość grania w 4K.
0
Panie i Panowie mam pytanie odnośnie mikrofonu do PS4, z racji, że wychodzi Spin Tires, mamy zamiar we trzech grać online przy użyciu właśnie mikro. Brat i kolega mają zestawy standardowe, czyli ta jedna słuchawka i mikrofon podpinany do pada, ja kupiłem PS4 używane i nie mam tego, co polecacie żeby kupić? Nigdzie nie mogę znaleźć tych fabrycznych headsetów z jedną słuchawką i mikro.
0
Mi się podoba karta Paulinho w Fifie, kupiłem Gomesa, i dopiero potem sobie przypomniałem, że karta Paulinho wcale nie jest taka zła.
0
Kupiłem Andre Gomesa w Web App i go nie ma, magia :D Kasa stracona a zawodnika brak.
0
I na 100% będziesz miał ten skład za tydzień jak odpalisz fife na PS4?
0
A co oznacza zdanie, że rynek na aplikacji web app w przeglądarce jest Xboksowy? :D
0
Na jakiej platformie grasz? Skąd masz już takich koksów?
0
Ja póki nie bedę miał pewności, że zawodnicy kupieni będą też u mnie na PS4 to nie kupuje :D