0

Przekonałeś się? :P

1

Nie, przez przypadek nie dodali, a jak już się zorientowali to nie dodali, bo nie każdy mialby szansę typować.

1

A jakie typy na jutro? :D

0

Raczej Liverpool wciśnie na 1:2

21

Ja to nie wiem co Wy macie z tym Lipskiem :D Dla mnie oczywiste było 1x :D

0

Na razie słabo Ci się zaczęło :D

0

Jeśli sądzisz, że wygra Lipsk "na pewno" to chyba masz jakieś braki w oglądaniu meczów. :D

0

Przegrałeś zakład, nie widziałem, i co? :D

0

Szczerze, remis albo wygrana Besiktasu widzę w tym meczu, wygranej Realu w ogóle nie widzę, maks remis dla nich :D

0

Panie i Panowie, zna ktoś z Was jakiś kanał na YT gdzie obejrzę skróty z najmocniejszych lig?

0

Pomysł na z winiar, osobiście polecam pomysł na kurczaka w sosie serowym, jeśli lubisz taki typowy zapach sera, to musisz to spróbować :D Ja ostatnio jadłem to 3 dni pod rząd :D

1

Zdecydowanie w meczu Besiktasu 1X.

1

Zagraj w Fifę na PS3, a zagraj na PS4 :D

0

Ja muszę się dorobić karty Paulinho, na środek pomocy taki dzikus w fifie się przydaje :D

2

Ja za 500 zł kupiłem PS4, z dyskiem 500 GB i jednym padem, a to jednak nowa generacja :D

0

Polecam kartę Zazy w fifie 18, jest tania a może być przyzwoita :D

0

Na Barce dobry kurs, Roma, Monaco

4

Więcej "XDDDDDD" daj.

0

Za Fifę już zapłaciłem, wpisałem kod PLKD, mam nadzieję, że dostanę to kiedyś :P

0

Ja kupiłem na RTV Euro, nie wiesz kiedy dostanę kod na ten bonus? Dopiero przy odbiorze Fify?

1

Panie i Panowie, jakiś kanał na YT, gdzie mogę w niedzielę, już po spotkaniach obejrzeć wszystkie skróty meczów ligi hiszpańskiej, włoskiej, niemieckiej i angielskiej? Zna ktoś coś takiego?

0

To jeszcze powiedz jak zarabiasz na tych kartach PL :D

1

PS4 Slim to po prostu wersja zgrabniejsza, najważniejsze rzeczy czyli procesor itd. masz taki sam, a do Fify kup to co tańsze, po prostu. Chyba, że cena nie gra roli to kup PS4 pro, tam masz sporo mocniejszy środek, możliwość grania w 4K.

0

Panie i Panowie mam pytanie odnośnie mikrofonu do PS4, z racji, że wychodzi Spin Tires, mamy zamiar we trzech grać online przy użyciu właśnie mikro. Brat i kolega mają zestawy standardowe, czyli ta jedna słuchawka i mikrofon podpinany do pada, ja kupiłem PS4 używane i nie mam tego, co polecacie żeby kupić? Nigdzie nie mogę znaleźć tych fabrycznych headsetów z jedną słuchawką i mikro.

0

Mi się podoba karta Paulinho w Fifie, kupiłem Gomesa, i dopiero potem sobie przypomniałem, że karta Paulinho wcale nie jest taka zła.

0

Kupiłem Andre Gomesa w Web App i go nie ma, magia :D Kasa stracona a zawodnika brak.

0

I na 100% będziesz miał ten skład za tydzień jak odpalisz fife na PS4?

0

A co oznacza zdanie, że rynek na aplikacji web app w przeglądarce jest Xboksowy? :D

0

Na jakiej platformie grasz? Skąd masz już takich koksów?

0

Ja póki nie bedę miał pewności, że zawodnicy kupieni będą też u mnie na PS4 to nie kupuje :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?