0

Bamek94

0

nie, bo olx nie ma czegoś takiego w umowie jak allegro, tam to kupowanie przez przesyłke to ryzyko :D

0

tam napisali bodajże do czwartku :D

0

Czekam na nagrody z Fut champions za ten weekend i coś nie ma, podobna sytuacja jak z transferami :D

0

Jutrzejszym meczu :D

0

No to jest ok, ale coś godzin sporo.

0

Netto jest ok, dniówkę masz ponad stówkę, nie jest źle.

1

Myślałem, że nie dożyje takich czasów :O Nie istniejesz a piszesz :D :D

0

Sam sporo przejezdzilem aprillią sr na wtrysku, dobre są wiadomo, Yamaha aerox, speedfighty też dobre :D ale u mnie na pierwszym miejscu aprilia śr za silnik i wygląd, mówię o tych, co mają okrągłe lampy z tyłu.

0

Krótkie pytanie na temat Fut Champions, nagrodę za to dostanę jak skończę 40 meczów czy dopiero jak liga weeekendowa się zakończy?

0

W Fut Champions te wszystkie paczki, które zdobywa się w drodze przez te ligi potem się dostaje? Czy dostaje się tą nagrode co się jest w tej lidze? Czyli np. tylko nagrody za srebro 2?

0

Możecie mi powiedzieć jak wygląda Fut champions? Jak tam się gra? :D

1

Karta nic nie kosztuje, w sensie utrzymanie jej.

1

Adu bodajże oblał testy w Sandecji :D

0

La liga w pełni licencjonowana, to oznacza wszystkie stadiony itd?

0

Ile do wyjęcia było?

0

Myślisz, że ja nie chciałam?

2

tak

0

Ja Newcastle, lubię ich stadion :D

0

Pytanie do graczy, czy w Fifie 17, w trybie Droga do sławy, wypożyczenie do klubu 2 ligi angielskiej to jest zawsze? czy po prostu zbyt słabo zagralem hunterem? :D

0

Przeważnie to zaraz po spotkaniu powinno być, jakieś 5-10 minut, do jutra na pewno Ci dadzą hajs

0



Obejrzyj to :)

0

To obejrzyj Juniora Dos Santosa :D

0

Każda złotówka postawiona na McGregora to ostra gra :D

0

Ale w Fifie 18 będę mogl zalogować sie normalnie na stare konto? :D

0

Utworzyłem nowe konto online w Fifie 17, na nowy email, teraz przypomniałem sobie hasło do starego konta, gdzie mam wyższy lvl i więcej tych punktów, mogę się jakoś przelogować na nowe konto nie tracąc składu fut?

2

Fifa zdecydowanie :D

0

Teraz zagrałem, wg mnie tej becie jest bardzooo daleko do fify 17.

0

Łee, to nie warto, dopiero zacząłem właśnie grać w Fife 17, bo zakupiłem PS4, wcześniej tylko na PS3, ale tam takich wynalazków nie było :D tak samo jak jakieś sbc i inne :D

0

Kolejne pytanie o grę, Fifa 17, FUT Champions, jakie nagrody są jak się tam awansuje na tą lige weekendową? Poległem w półfinale niestety, faktycznie można tam dostać jakieś fajne paczki? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?