Bamek94
Dołączył/a: luty 2011
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bamek94
0
nie, bo olx nie ma czegoś takiego w umowie jak allegro, tam to kupowanie przez przesyłke to ryzyko :D
0
tam napisali bodajże do czwartku :D
0
Czekam na nagrody z Fut champions za ten weekend i coś nie ma, podobna sytuacja jak z transferami :D
0
Jutrzejszym meczu :D
0
No to jest ok, ale coś godzin sporo.
0
Netto jest ok, dniówkę masz ponad stówkę, nie jest źle.
1
Myślałem, że nie dożyje takich czasów :O Nie istniejesz a piszesz :D :D
0
Sam sporo przejezdzilem aprillią sr na wtrysku, dobre są wiadomo, Yamaha aerox, speedfighty też dobre :D ale u mnie na pierwszym miejscu aprilia śr za silnik i wygląd, mówię o tych, co mają okrągłe lampy z tyłu.
0
Krótkie pytanie na temat Fut Champions, nagrodę za to dostanę jak skończę 40 meczów czy dopiero jak liga weeekendowa się zakończy?
0
W Fut Champions te wszystkie paczki, które zdobywa się w drodze przez te ligi potem się dostaje? Czy dostaje się tą nagrode co się jest w tej lidze? Czyli np. tylko nagrody za srebro 2?
0
Możecie mi powiedzieć jak wygląda Fut champions? Jak tam się gra? :D
1
Karta nic nie kosztuje, w sensie utrzymanie jej.
1
Adu bodajże oblał testy w Sandecji :D
0
La liga w pełni licencjonowana, to oznacza wszystkie stadiony itd?
0
Ile do wyjęcia było?
0
Myślisz, że ja nie chciałam?
2
tak
0
Ja Newcastle, lubię ich stadion :D
0
Pytanie do graczy, czy w Fifie 17, w trybie Droga do sławy, wypożyczenie do klubu 2 ligi angielskiej to jest zawsze? czy po prostu zbyt słabo zagralem hunterem? :D
0
Przeważnie to zaraz po spotkaniu powinno być, jakieś 5-10 minut, do jutra na pewno Ci dadzą hajs
0
Obejrzyj to :)
0
To obejrzyj Juniora Dos Santosa :D
0
Każda złotówka postawiona na McGregora to ostra gra :D
0
Ale w Fifie 18 będę mogl zalogować sie normalnie na stare konto? :D
0
Utworzyłem nowe konto online w Fifie 17, na nowy email, teraz przypomniałem sobie hasło do starego konta, gdzie mam wyższy lvl i więcej tych punktów, mogę się jakoś przelogować na nowe konto nie tracąc składu fut?
2
Fifa zdecydowanie :D
0
Teraz zagrałem, wg mnie tej becie jest bardzooo daleko do fify 17.
0
Łee, to nie warto, dopiero zacząłem właśnie grać w Fife 17, bo zakupiłem PS4, wcześniej tylko na PS3, ale tam takich wynalazków nie było :D tak samo jak jakieś sbc i inne :D
0
Kolejne pytanie o grę, Fifa 17, FUT Champions, jakie nagrody są jak się tam awansuje na tą lige weekendową? Poległem w półfinale niestety, faktycznie można tam dostać jakieś fajne paczki? :D